0

No tak bo remis to są 3 pkt . no sory zapomniałem

0

Bożę znów strata punktów... Grali świetnie i znów przej**ali

0

Rakietić !!!

5

Nie ma słow by to skomentować...

2

Nie mogą normalnie podać , tylko co chwile podania w ciemno, wybijanie bez sensu nwm nie da sie oglądać. Wiem mamy awans i nie grają najlepiej ale niech pomysla o kibicach, bo chyba oglądają ich nie po to by widzieć jak grają jak 3 ligowiec..

0

Ależ by była asysta !

0

Grają z nami jakby byli Bayernem a nie Bayerem..

0

Bezsensowna wrzutka nie wiadomo do kogo...

16

Ty jesteś fatalny, następne pytanie prosze

1

Denerwują mnie te straty i niecelne podania.. to sie zemśći jak nic

0

Obrona co?

1

Kurde nie rozumiem tego. Rakitic chyba czyta czat na fcbarcie jak wszyscy po nim cisną

0

Messi is Back :D

0

Samper lepiej niz Rakitic ..

1

aha

0

No rzesz kur*a messi jak tak można ...

2

Busquets szykuj sie na 93 minute

0

To było do przewidzenia!!...super 1 pkt

0

Messi nic praktycznie nie gra

0

alves serio...

0

Spalonoy czy nie , i tak zasłużyliśmy !

0

Dobrze że nie kupiliśmy tego Abdenoura

6

hahah co to było. Chyba brał korepetycje u Grzmota

2

Do przerwy juz powinniśmy mieć zamkniecie meczu przez Barce a wciąz jest 0 - 0 ..

0

To sie zemści jak wam mówie

4

Wszystkie 3 drużyny z którymi barca w ostatnich 3 meczach wygrała zaczynają się na litere R (Real Madryt, Roma, Real Sociedad)

4

Real Sociedad też przeszedł do plat i wybrał formułe 4.0 :D

0

MSN wraca na pełnej :D

0

ZAJE*STE

0

Kurde pod koniec ... :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?