ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak bo remis to są 3 pkt . no sory zapomniałem
0
Bożę znów strata punktów... Grali świetnie i znów przej**ali
0
Rakietić !!!
5
Nie ma słow by to skomentować...
2
Nie mogą normalnie podać , tylko co chwile podania w ciemno, wybijanie bez sensu nwm nie da sie oglądać. Wiem mamy awans i nie grają najlepiej ale niech pomysla o kibicach, bo chyba oglądają ich nie po to by widzieć jak grają jak 3 ligowiec..
0
Ależ by była asysta !
0
Grają z nami jakby byli Bayernem a nie Bayerem..
0
Bezsensowna wrzutka nie wiadomo do kogo...
16
Ty jesteś fatalny, następne pytanie prosze
1
Denerwują mnie te straty i niecelne podania.. to sie zemśći jak nic
0
Obrona co?
1
Kurde nie rozumiem tego. Rakitic chyba czyta czat na fcbarcie jak wszyscy po nim cisną
0
Messi is Back :D
0
Samper lepiej niz Rakitic ..
1
aha
0
No rzesz kur*a messi jak tak można ...
2
Busquets szykuj sie na 93 minute
0
To było do przewidzenia!!...super 1 pkt
0
Messi nic praktycznie nie gra
0
alves serio...
0
Spalonoy czy nie , i tak zasłużyliśmy !
0
Dobrze że nie kupiliśmy tego Abdenoura
6
hahah co to było. Chyba brał korepetycje u Grzmota
2
Do przerwy juz powinniśmy mieć zamkniecie meczu przez Barce a wciąz jest 0 - 0 ..
0
To sie zemści jak wam mówie
4
Wszystkie 3 drużyny z którymi barca w ostatnich 3 meczach wygrała zaczynają się na litere R (Real Madryt, Roma, Real Sociedad)
4
Real Sociedad też przeszedł do plat i wybrał formułe 4.0 :D
0
MSN wraca na pełnej :D
0
0
Kurde pod koniec ... :