ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po wuj Messi oddaje mu te karne... nie trafia juz setny raz
0
Ronaldo jakby tak spartaczył to by sie zapadł pod ziemie. Messi sie uśmiechnął i podziekował koledze za podanie :) to sie szanuje
0
Jakby filar naszej pomocy by wypadł przez kontuzje to by sie cała drużyna zawaliła.. :(
2
3 gole w 30 min o_0. Jak tak dalej pójdzie to i 9 - 0 sie skonczy!
3
Halo policja? Oficjalnie zgłaszam gwałt na Valencii , Prosze przyjechać na Camp Nou
1
straznie nie umiejętne wejście Rudego ..
0
12 minuta a już praktycznie ten dwu mecz jest zabity
0
Jak stracą w końcówce to sie zastrzele. Powinni juz dawno strzelić na 3 - 1 . Gramy w przewadze 2 zawodników...
6
Arda specjalnie nie trafił xD
0
tylko że oni grają w 9 a my w 11 ...
0
Messi ale żeś to ZJE*AŁ ..
0
Ulżyło!
1
Nie mogli tak strzelać od początku??
0
Pod koniec pewnie stracimy jak ostatnio i dogrywka.. mam nadzieje ze tak nie bedzie bo bedzie kwas
1
Messi na 16 metrze był.. Po co do Neymara bez sensu
0
Oby nie stracili bo bedzie dogrywka :/ Muszą jak najszybciej strzelić na 2:1
0
. .
0
Neymar - byle by nie podać Suarezowi
0
A o Roberto to już nic nie powiesz :D
0
tak!
0
Po co strzelać kur*wa. Lepiej okiwać bramkarza ...
0
Puchar bez Realu i możliwe że Atletico , Mają puchar prawie w kieszeni, A oni tu grają jakby im nie zależalo...
0
Vidal za Alvesa bo ogrywają go jak dziecko
0
to i to ...
0
MSN w ataku i nic... nie widziałem chociaż jednego strzału z ich strony. Jak tak odpuszczą ten mecz to nie wierze w nich..
0
xD
0
Na Camp Nou nas tak cisną...
0
tak
0
Zabrał nam bramke ebany sedzia..
1
Tyłek Antonelli na prof? xD