0

Po wuj Messi oddaje mu te karne... nie trafia juz setny raz

0

Ronaldo jakby tak spartaczył to by sie zapadł pod ziemie. Messi sie uśmiechnął i podziekował koledze za podanie :) to sie szanuje

0

Jakby filar naszej pomocy by wypadł przez kontuzje to by sie cała drużyna zawaliła.. :(

2

3 gole w 30 min o_0. Jak tak dalej pójdzie to i 9 - 0 sie skonczy!

3

Halo policja? Oficjalnie zgłaszam gwałt na Valencii , Prosze przyjechać na Camp Nou

1

straznie nie umiejętne wejście Rudego ..

0

12 minuta a już praktycznie ten dwu mecz jest zabity

0

Jak stracą w końcówce to sie zastrzele. Powinni juz dawno strzelić na 3 - 1 . Gramy w przewadze 2 zawodników...

6

Arda specjalnie nie trafił xD

0

tylko że oni grają w 9 a my w 11 ...

0

Messi ale żeś to ZJE*AŁ ..

0

Ulżyło!

1

Nie mogli tak strzelać od początku??

0

Pod koniec pewnie stracimy jak ostatnio i dogrywka.. mam nadzieje ze tak nie bedzie bo bedzie kwas

1

Messi na 16 metrze był.. Po co do Neymara bez sensu

0

Oby nie stracili bo bedzie dogrywka :/ Muszą jak najszybciej strzelić na 2:1

0

. .

0

Neymar - byle by nie podać Suarezowi

0

A o Roberto to już nic nie powiesz :D

0

tak!

0

Po co strzelać kur*wa. Lepiej okiwać bramkarza ...

0

Puchar bez Realu i możliwe że Atletico , Mają puchar prawie w kieszeni, A oni tu grają jakby im nie zależalo...

0

Vidal za Alvesa bo ogrywają go jak dziecko

0

to i to ...

0

MSN w ataku i nic... nie widziałem chociaż jednego strzału z ich strony. Jak tak odpuszczą ten mecz to nie wierze w nich..

0

xD

0

Na Camp Nou nas tak cisną...

0

tak

0

Zabrał nam bramke ebany sedzia..

1

Tyłek Antonelli na prof? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?