2

Mes que un club ... ;)

7

Obejrzałem w życiu milion meczy, ale pierwszy raz widze coś takiego na żywo ... :D

0

Piękny football :). Nie wiem kiedy oni to zaplanowali ale mega gratulacje, najlepszy klub na swiecie..

0

Przez chwile nie wiedziałem co on zrobił xD

0

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH nie moge XDD

0

Co !!!!!?!?>!??!!??!?!?!! xDDDD

0

ale gol Neymara by sie przydał jeszcze bo tylko on z MSN jeszcze nie strzelił . :p

1

Suarez w idealnym miejscu sie pojawił :) Typowa 9

0

Co on tak drze tą morde

0

Celta stoi w miejscu i nie mozemy oddać celnego strzału, farta większego to ja nie widziałem.

0

Serio iniesta... 5 metrów do bramki

2

Jaki patent. alba głupek po wuj go podcinał , było myśleć a nie . Przeciwnik byl tylem do bramki i nic groznego by raczej z tego nie bylo a ten mu kose w plecy robi...

0

Mógł przed chwilą strzelic bramke, a teraz robi prezent Celcie w postaci karnego.. gg

0

Mistrz rzutów wolnych ... !! omg

0

1/5 bo sie skraca

0

Ale kwas, obrona who?

0

Xavi który pare godzin temu nie trafił karnego.. :/ Przestrzelił kuriozalnie

2

Tylko nie samobójczego xD

1

Zawsze mnie zastanawiało skąd komentatorzy wiedzą co trenerzy mowią jak siedzą na ławce xD

2

Alves ma przed sobą przeciwnika i kopie piłkę prosto w niego... Nie wiem czym on myśli..

2

Ciekawe czy kiedyś dadzą strzelać wolnego Suarezowi. :) pamietam jego fantastyczne bramki z wolnych w liverpoolu :D

0

Znów się bawią i ociągają... Dostali bramke od rywali i myślą ze juz maja wygrany mecz..

0

Należało sie nam. Ale po takiej bramce nie chciałbym zwycięstwa Barcy. Napewno coś jeszcze ustrzelą

0

no iniesta ładnie Messiego znalazł i pięknie mu podał , Messi zrobił co do niego należało. Ale sędzia popsuł fieste

6

Prawie stracilismy bramke na 1-0 i mozemy ja stracić .. a juz spokojnie 1 - 0 powinniśmy wygrywać... porażka z tymi sędziami.. stał idealnie na linie podania i jak on tu widzial spalonego haah

0

Ej nie ma sie co smucić , czego innego sie spodziewacie po sędziach w hiszpanii?...

1

Jak tak bedziemy grać z Arsenalem to przeczuwam manite

0

Bartra ? Toż to Cud!

0

Co oni grają JPRDL!!!

0

Po co Suarezowi dać karnego by miał hat trika. l? ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?