ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mes que un club ... ;)
7
Obejrzałem w życiu milion meczy, ale pierwszy raz widze coś takiego na żywo ... :D
0
Piękny football :). Nie wiem kiedy oni to zaplanowali ale mega gratulacje, najlepszy klub na swiecie..
0
Przez chwile nie wiedziałem co on zrobił xD
0
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH nie moge XDD
0
Co !!!!!?!?>!??!!??!?!?!! xDDDD
0
ale gol Neymara by sie przydał jeszcze bo tylko on z MSN jeszcze nie strzelił . :p
1
Suarez w idealnym miejscu sie pojawił :) Typowa 9
0
Co on tak drze tą morde
0
Celta stoi w miejscu i nie mozemy oddać celnego strzału, farta większego to ja nie widziałem.
0
Serio iniesta... 5 metrów do bramki
2
Jaki patent. alba głupek po wuj go podcinał , było myśleć a nie . Przeciwnik byl tylem do bramki i nic groznego by raczej z tego nie bylo a ten mu kose w plecy robi...
0
Mógł przed chwilą strzelic bramke, a teraz robi prezent Celcie w postaci karnego.. gg
0
Mistrz rzutów wolnych ... !! omg
0
1/5 bo sie skraca
0
Ale kwas, obrona who?
0
Xavi który pare godzin temu nie trafił karnego.. :/ Przestrzelił kuriozalnie
2
Tylko nie samobójczego xD
1
Zawsze mnie zastanawiało skąd komentatorzy wiedzą co trenerzy mowią jak siedzą na ławce xD
2
Alves ma przed sobą przeciwnika i kopie piłkę prosto w niego... Nie wiem czym on myśli..
2
Ciekawe czy kiedyś dadzą strzelać wolnego Suarezowi. :) pamietam jego fantastyczne bramki z wolnych w liverpoolu :D
0
Znów się bawią i ociągają... Dostali bramke od rywali i myślą ze juz maja wygrany mecz..
0
Należało sie nam. Ale po takiej bramce nie chciałbym zwycięstwa Barcy. Napewno coś jeszcze ustrzelą
0
no iniesta ładnie Messiego znalazł i pięknie mu podał , Messi zrobił co do niego należało. Ale sędzia popsuł fieste
6
Prawie stracilismy bramke na 1-0 i mozemy ja stracić .. a juz spokojnie 1 - 0 powinniśmy wygrywać... porażka z tymi sędziami.. stał idealnie na linie podania i jak on tu widzial spalonego haah
0
Ej nie ma sie co smucić , czego innego sie spodziewacie po sędziach w hiszpanii?...
1
Jak tak bedziemy grać z Arsenalem to przeczuwam manite
0
Bartra ? Toż to Cud!
0
Co oni grają JPRDL!!!
0
Po co Suarezowi dać karnego by miał hat trika. l? ..