17

I Pinto na bramie.. Oby nie wychodził z bramki bo zawał bedzie

0

Jednak jest na boisku :P ale Mathieu wchodzi więc jeszcze nie ma sie co cieszyć.

0

Mecz porażka..

0

Zawsze sie tak kończa mecze jak wygrywamy pewnie 2 : 0 w pierwszej połowie

1

Znow wygrywali pewnie na początku meczu, potem sie bawią i tracą bramki w końcówce ..

1

Boże co za żal. To sie musiało tak skończyć...

3

37 minuta a Iniesta wciąż idealna fryzura

0

Jeszcze tylko bramka Hazarda w tym sezonie i jestem spełniony xD

3

Tak Jest MUNIR!

4

10 minuta a ludzie piszą że nic w tym meczu nie gramy... aha

0

0

0

Oby ich tak zmiażdżyć w Copa Del Rey i bedzie git ;)

0

Tak Jest! ! !

0

Moze nie 1% , Jest wielu zawodników którzy by takiej sytuacji nie wykorzystali xD

0

Brawo! :)

2

I tak sie wykonuje karne! :)

10

Teraz tylko to trafić...

8

3 minuta i kartka dla bramkarza i to czerwona! xDDDDDDDDD

0

Douglas

0

Arda jak to zrobił xD

0

Ale ma piły Arda wow

0

Widział ktoś jak Arda wjechał Suarezowi nakładką na treningu?

1

Neymar-Messi-Vidal było by ciekawie :)

2

Pitkne to było *_*

0

co ja?

1

niech sie nie bawią tylko niech strzelają bo gramy na 9

0

Komentarz usunięty

2

hahaha Neymar zajebisty ! :D

0

15 min do końca i gramy w przewadze dwóch. Musimy to wykorzystać i skończyć ten dwumecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?