ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
I Pinto na bramie.. Oby nie wychodził z bramki bo zawał bedzie
0
Jednak jest na boisku :P ale Mathieu wchodzi więc jeszcze nie ma sie co cieszyć.
0
Mecz porażka..
0
Zawsze sie tak kończa mecze jak wygrywamy pewnie 2 : 0 w pierwszej połowie
1
Znow wygrywali pewnie na początku meczu, potem sie bawią i tracą bramki w końcówce ..
1
Boże co za żal. To sie musiało tak skończyć...
3
37 minuta a Iniesta wciąż idealna fryzura
0
Jeszcze tylko bramka Hazarda w tym sezonie i jestem spełniony xD
3
Tak Jest MUNIR!
4
10 minuta a ludzie piszą że nic w tym meczu nie gramy... aha
0
http://futbolhd.tv/stream1.php :) Prosze
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
Oby ich tak zmiażdżyć w Copa Del Rey i bedzie git ;)
0
Tak Jest! ! !
0
Moze nie 1% , Jest wielu zawodników którzy by takiej sytuacji nie wykorzystali xD
0
Brawo! :)
2
I tak sie wykonuje karne! :)
10
Teraz tylko to trafić...
8
3 minuta i kartka dla bramkarza i to czerwona! xDDDDDDDDD
0
Douglas
0
Arda jak to zrobił xD
0
Ale ma piły Arda wow
0
Widział ktoś jak Arda wjechał Suarezowi nakładką na treningu?
1
Neymar-Messi-Vidal było by ciekawie :)
2
Pitkne to było *_*
0
co ja?
1
niech sie nie bawią tylko niech strzelają bo gramy na 9
0
Komentarz usunięty
2
hahaha Neymar zajebisty ! :D
0
15 min do końca i gramy w przewadze dwóch. Musimy to wykorzystać i skończyć ten dwumecz