0

Napewno wpuści juz napoczatku.

0

Z 11 punktów przewagi na 3.. Jak narazie

0

Jak ostatnio Suarez grał mecz z zagrożeniem żółtej kartki to w meczu był całkowicie niewidoczny

1

Marcelo - WASTED xD

0

NIEDOCZEKAM SIE TEGO GOLA... !!!

0

Abeakadabra.

0

A bylo tak dobrze bez glosu..

2

Tak nie gra drużyna która chce obronić tytuł a tym bardziej Tryplet...

0

Tak samo jak z reale?..

0

Jak sie nie wezmą do roboty to LM papa..

0

Teraz im sie biegać zachciało.. XD

0

Suarez wykorzystałby chociaż 2 że 100 sytuacji to by cos z tego bylo kur...

17

Piękną piłka wygramy dla Johana.. Juz to kur*a widze

0

Dostac u sb 2:1 kur... Co za patalachy

0

A pierdole to jprdl..

0

Teraz im wpakowac nie maja ŚO

0

Po czymś takim powinni spiac dupe kur...

2

Jprdl... Za pare dni gramy z Atletico w LM.. Myślisz ze beda grac na maxa?

0

A myślałem że w piłkę

0

Błysnąłeś teraz głupotą totalną , idz sie zabij

0

Szkoda tej sytuacji Suareza .. co miał praktycznie pustą bramkę :/

0

Gdy gralismy z realem.na boisku treningowym to skończyło sie 4:0 a teraz jest nam ciezej na glownym stadionie...

1

1 brama juz powinna byc przynajmniej...

2

Ale się przestraszyłem... Zapomniałem o czarno białym kolorze strony i jak wszedłem i to zobaczyłem i jeszcze na okładce głownego postu głowa Suareza to mnie ciarki przeszły.. uff

0

I sie okaże czy Leicester jest takie dobre czy po prostu wszystkie inne kluby w Anglii słabe :D

0

Myśle że nie będą grać podstawowym składem, ale jeśli już to napewno wygrają :D

0

Komentarz usunięty

0

Ma teraz pewnie dym w głowie

0

Liverpool też prowadził dziś 2:0 a skończyło się 2:3 .... Oby tu tak nie było ..

0

Stracili 2 bramki?> Ale co bedą sobie klepać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?