ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno wpuści juz napoczatku.
0
Z 11 punktów przewagi na 3.. Jak narazie
0
Jak ostatnio Suarez grał mecz z zagrożeniem żółtej kartki to w meczu był całkowicie niewidoczny
1
Marcelo - WASTED xD
0
NIEDOCZEKAM SIE TEGO GOLA... !!!
0
Abeakadabra.
0
A bylo tak dobrze bez glosu..
2
Tak nie gra drużyna która chce obronić tytuł a tym bardziej Tryplet...
0
Tak samo jak z reale?..
0
Jak sie nie wezmą do roboty to LM papa..
0
Teraz im sie biegać zachciało.. XD
0
Suarez wykorzystałby chociaż 2 że 100 sytuacji to by cos z tego bylo kur...
17
Piękną piłka wygramy dla Johana.. Juz to kur*a widze
0
Dostac u sb 2:1 kur... Co za patalachy
0
A pierdole to jprdl..
0
Teraz im wpakowac nie maja ŚO
0
Po czymś takim powinni spiac dupe kur...
2
Jprdl... Za pare dni gramy z Atletico w LM.. Myślisz ze beda grac na maxa?
0
A myślałem że w piłkę
0
Błysnąłeś teraz głupotą totalną , idz sie zabij
0
Szkoda tej sytuacji Suareza .. co miał praktycznie pustą bramkę :/
0
Gdy gralismy z realem.na boisku treningowym to skończyło sie 4:0 a teraz jest nam ciezej na glownym stadionie...
1
1 brama juz powinna byc przynajmniej...
2
Ale się przestraszyłem... Zapomniałem o czarno białym kolorze strony i jak wszedłem i to zobaczyłem i jeszcze na okładce głownego postu głowa Suareza to mnie ciarki przeszły.. uff
0
I sie okaże czy Leicester jest takie dobre czy po prostu wszystkie inne kluby w Anglii słabe :D
0
Myśle że nie będą grać podstawowym składem, ale jeśli już to napewno wygrają :D
0
Komentarz usunięty
0
Ma teraz pewnie dym w głowie
0
Liverpool też prowadził dziś 2:0 a skończyło się 2:3 .... Oby tu tak nie było ..
0
Stracili 2 bramki?> Ale co bedą sobie klepać