0

No strzelcie cos proszę.. Nie przeboleje odpadnięcia.. :/

0

Ktos liczy te poslizgnięcia..?

0

Co to za lodowisko jest...

0

Weź te nogi sędzia jprdl

0

Na wuj to odgrywanie do boku kiedy mają bramkę 5 metrów przed sobą omg ... Suarez to najlepsza 9 swiata i nie mogła przyebać

0

STRZELAJ SUAREZ!! kurrr

0

Jak podaja za każdym razem w nogi przeciwnikowi i oni chcą gola strzelic...

1

Ja dokładnie tak samo.. Te mecze były dla mnie najcięższe do przebolenia :/

11

Wole by strzelili na początku 2 połowy jednak..

1

zaden brak sił.. Nie mogą spiąć dupska poprostu i walczyć o tego gola

0

atletico przechodzi

3

Stracilismy gola? Ok zacznijmy klepania od nowa..

1

Oni sie nie nauczą k*rwa nigdy ... Tak nie gra drużyna która walczy o utrzymanie pucharu....

0

Iniesta tyle miejsca.. To wycofuje do neymara do boku zamiast uderzyć no kurde...

8

Nie ma sie co cieszyc ze benfica. Bo jak wyjdą to trafią na real :D

0

Ale zauwaz jak Atletico sie blokuje

0

Nerwy nie upoważniają cie bys pisał w swoim imieniu jak o płeci damskiej :D

1

Masche walczak :D

0

Na pierwszy strzał sobie jeszcze poczekamy

0

Musiałem ekran zciemnić bo tak jasno na tym stadionie :D

0

jeszcze jak bysmy trafili na real..

0

Dlatego pamiętaj nigdy nie kupuj na FutbolHD
Popytaj sie pierw ludzi o opinie a dopiero kupuj

0

No tak napisałes

0

Nie tylko Messi, oby cała Barcelona pokazała klase.

0

Wiedzą że jedna bramka by zabiła real.. to nie mogą spiąć za przeproszeniem dupska..

0

Tez mam taką nadzieje.. Mam nadzieje że ABRAKADABRA zadziała

8

prosze Wolfsburg!! Jeden gol i real odpada ! Boże ale to by był cud :/

0

To można wyłączać ... Co to ma byc Wolfsburg frajerzy

1

Tak napewno... To skończy się kolejną stratą punktów i real bedzie miał nas na wyciągnięcie nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?