ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze gra na 2:0 tak sie kończy, znów myśleli ze maja 3 pkt a tracą pedalsko bramki
0
Rudy na szluga se wyjdz a nie na boisko !
1
To są żarty jakieś/..,,,
0
Omg ... Mathieu wprowadzać i Alvesa to sie nie ma co dziwić.. JAPIERD.................!!!!!1
0
ulżyło
0
Teraz to czego kibice barcelony najbardziej nie lubią u Barcelony xDD
0
Jeszcze 2 bramki i Suarez może zejść dla bezpieczeństwa :D
0
Brawo Rakieta ! :)
0
Dogrywka?! o kurde 90 minuta . To fifa czy real life? :D
0
MSN uratowało się przed sprzedażą .. ufff ulga
0
MSN rozbiło Kanonierów :)
1
Jak narazie sie świetnie spisywał
0
Bendtner ?
0
Czy tylko mi na chwile pokazano wczorajszy mecz City ?!
0
Wymiana
0
Tak
1
Sie nacieszyłem
0
Real omg co oni grają to ja nie mam pytań... żal mi sie ich robi a zwłaszcza Zidana
0
,, Jeszcze może paść bramka na 1 do 0 ,, xD
1
i Deulofeu :)
1
Karne dla niego są za łatwe to jest potwierdzone :D
0
Chwalili go chwalili i pokazał co potrafi!
0
Suarez czy Munir? :D
0
Lżej sie nie dało nie? Ma taką petarde w nogach i nie może tego bramkarza wgnieść w tą siatke?
0
Ej chłopaki nie tak szybko! xD
0
d
0
Dziekujemy bardzo jackgozdo ;/
1
Walić to ... Sami siebie wyeliminowali , było to wykorzystywać...
2
Wyłączaj mi to juz!!! do mycia
0
Gdzie są pieniadze za las...