0

Zawsze gra na 2:0 tak sie kończy, znów myśleli ze maja 3 pkt a tracą pedalsko bramki

0

Rudy na szluga se wyjdz a nie na boisko !

1

To są żarty jakieś/..,,,

0

Omg ... Mathieu wprowadzać i Alvesa to sie nie ma co dziwić.. JAPIERD.................!!!!!1

0

ulżyło

0

Teraz to czego kibice barcelony najbardziej nie lubią u Barcelony xDD

0

Jeszcze 2 bramki i Suarez może zejść dla bezpieczeństwa :D

0

Brawo Rakieta ! :)

0

Dogrywka?! o kurde 90 minuta . To fifa czy real life? :D

0

MSN uratowało się przed sprzedażą .. ufff ulga

0

MSN rozbiło Kanonierów :)

1

Jak narazie sie świetnie spisywał

0

Bendtner ?

0

Czy tylko mi na chwile pokazano wczorajszy mecz City ?!

0

Wymiana

0

Tak

1

Sie nacieszyłem

0

Real omg co oni grają to ja nie mam pytań... żal mi sie ich robi a zwłaszcza Zidana

0

,, Jeszcze może paść bramka na 1 do 0 ,, xD

1

i Deulofeu :)

1

Karne dla niego są za łatwe to jest potwierdzone :D

0

Chwalili go chwalili i pokazał co potrafi!

0

Suarez czy Munir? :D

0

Lżej sie nie dało nie? Ma taką petarde w nogach i nie może tego bramkarza wgnieść w tą siatke?

0

Ej chłopaki nie tak szybko! xD

0

d

0

Dziekujemy bardzo jackgozdo ;/

1

Walić to ... Sami siebie wyeliminowali , było to wykorzystywać...

2

Wyłączaj mi to juz!!! do mycia

0

Gdzie są pieniadze za las...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?