ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mógł to trafić już.. Co z tego czy 1 czy 2 golami to prz*jebiemy
1
Powinni K**WA BIEGAĆ 30 KÓŁEK WOKÓŁ CAMP NOU ZA TAKĄ GRE ....
8
Barca chce sie skupic na Pucharze króla..
0
Niestety.. Barca gra gówno... to nie sen , sen nie może trwać pare tygodni
0
Nie rób tego więcej bo zbankrutujesz...
0
Ależ krzyki wsparcia ze strony camp nou...
1
Mieliśmy tak świetny sezon az do teraz.. Z taką grą to nawet puchar króla jest od nas daleko..
0
Z*ebaliśmy sobie lige wciągu paru meczy.. 12 pkt przewagi jeszcze pare kolejek temu...
2
jedyne co możemy jeszcze z tego meczu wyciągnąć to 1pkt.. Ale i tak sądze że to jest nie do wykonania... O 3 pkt nie ma co już marzyć..
0
Ten gol ma zadziałać na nich jak najlepszy dopalacz. Jazda z nietoperzami!
1
weź im to wytłumacz... Nie mogą tego pojąć od nie jednego sezonu
0
lepiej przy samobóju uderzył...
1
To co ? Druga połowa na stojąco?
6
Niech ciebie matka sprzeda..
0
Ale Messi to spartaczył.. Ledwo co musnął piłke
0
Nosz do wuja Messi!! ..
0
By pokazać że byliśmy lepsi w tej połowie to powinniśmy zejść na przerwe z wynikiem przynajmniej 1-1 ...
0
.
0
Nawet nasza dobra gra nie wystarcza ...
4
Barca w półfinale cały czas.
B - Bayern A - Atletico R - Real C- City A jednak nie
0
No i co ? 20 min dobrej gry ze 160 min grania gówna ,zasłużyli na awans?
19
Komentarz usunięty
0
Jakiej dogrywce...
1
Jeszcze niech lige przegrają to bedą ofermami roku... I tak juz są tym co robią
2
PIERDOLE TO DOBRANOC WSZYSTKIM
0
Dzięki Barca. Frajerzy i tyle ... Dziekuje za zepsucie nastroju milionom fanom
0
Tak nie gra najlepsza drużyna na swiecie..!!!!
1
Frajersko odpadną .. Gównianą grą . Wstyd
0
klepcie sobie. Wcale nie gramy o awans do półfinału LM.
0
Barca mysli że przy tym wyniku wychodzi czy co?!!!