1

Mógł to trafić już.. Co z tego czy 1 czy 2 golami to prz*jebiemy

1

Powinni K**WA BIEGAĆ 30 KÓŁEK WOKÓŁ CAMP NOU ZA TAKĄ GRE ....

8

Barca chce sie skupic na Pucharze króla..

0

Niestety.. Barca gra gówno... to nie sen , sen nie może trwać pare tygodni

0

Nie rób tego więcej bo zbankrutujesz...

0

Ależ krzyki wsparcia ze strony camp nou...

1

Mieliśmy tak świetny sezon az do teraz.. Z taką grą to nawet puchar króla jest od nas daleko..

0

Z*ebaliśmy sobie lige wciągu paru meczy.. 12 pkt przewagi jeszcze pare kolejek temu...

2

jedyne co możemy jeszcze z tego meczu wyciągnąć to 1pkt.. Ale i tak sądze że to jest nie do wykonania... O 3 pkt nie ma co już marzyć..

0

Ten gol ma zadziałać na nich jak najlepszy dopalacz. Jazda z nietoperzami!

1

weź im to wytłumacz... Nie mogą tego pojąć od nie jednego sezonu

0

lepiej przy samobóju uderzył...

1

To co ? Druga połowa na stojąco?

6

Niech ciebie matka sprzeda..

0

Ale Messi to spartaczył.. Ledwo co musnął piłke

0

Nosz do wuja Messi!! ..

0

By pokazać że byliśmy lepsi w tej połowie to powinniśmy zejść na przerwe z wynikiem przynajmniej 1-1 ...

0

.

0

Nawet nasza dobra gra nie wystarcza ...

4

Barca w półfinale cały czas.
B - Bayern A - Atletico R - Real C- City A jednak nie

0

No i co ? 20 min dobrej gry ze 160 min grania gówna ,zasłużyli na awans?

19

Komentarz usunięty

0

Jakiej dogrywce...

1

Jeszcze niech lige przegrają to bedą ofermami roku... I tak juz są tym co robią

2

PIERDOLE TO DOBRANOC WSZYSTKIM

0

Dzięki Barca. Frajerzy i tyle ... Dziekuje za zepsucie nastroju milionom fanom

0

Tak nie gra najlepsza drużyna na swiecie..!!!!

1

Frajersko odpadną .. Gównianą grą . Wstyd

0

klepcie sobie. Wcale nie gramy o awans do półfinału LM.

0

Barca mysli że przy tym wyniku wychodzi czy co?!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?