ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obsrałem się jak zobaczyłem zdjęcie ... Myślałem ze coś się stało krwa
0
Arda wyśmienite podanie, Rakietić świetna głowka :D
1
Był ewidentnie
0
3:0? Nie będzie tak łatwo. Gramy na wyjeździe a Bilbao potrafi postawić opór. W poprzednim sezonie też z nimi na początku gralismy i 1-0 wywieźliśmy
0
Zgadzam się. Umtiti to byk i jak w tych paru meczach był na obronie to o nic się nie obawiałem.
0
Celta ciśnie. Mogą strzelić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
74
Barca 6 : 2 Real ( Betis ) Coś się przypomniało :D
2
Zapomniałem totalnie że mamy kogoś takiego jak Neymar w drużynie :D
0
W końcu mu dali uderzyć z wolnego :D
1
ile postawiłeś/aś?
1
Nasz mistrz!!!
1
Arda na króla strzelców xDD
0
a to jeszcze bardziej chcę remisu :D
1
Możemy zremisować ten mecz ale tylko jak strzeli Kapustka :D
0
Mahrez i Vardy :D zobaczymy co pokażą. Ale myślę że zostaną przyćmieni przez Leo i Luisa :D
7
Raczej Mistrz Anglii zagra z Mistrzem świata :D
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
???
0
Nie wiadomo. Możliwe że wyjdzie ale napewno nie będzie taka sama jak na konsole NG i Pc. To bedzie pewnie taka fifa 16 lub 15. Wieć mysle ze nie bedzie sie za bardzo opłacało kupować. Dlatego ja sprzedałem ps3 i kupuje teraz nowy komp pod fife 17
0
Czemu?
1
Tak lepiej niech dadzą tylko tych piłkarzy co grali w finale ..
1
0
To sobie przycisz go boże.. Nie masz sie czym przejmować tylko tym zj**nym komentatorem
0
Jakby jeszcze ta jego głowka weszła wczesniejsza :/
0
A kogoś z tych dwóch możemy teraz użyć? nie....
0
Wystarczającą
0
30 minut jeszcze chłopie..
0
Rafinha
0
Jeszcze 30 minut muszą coś skubnąć