0

Obsrałem się jak zobaczyłem zdjęcie ... Myślałem ze coś się stało krwa

0

Arda wyśmienite podanie, Rakietić świetna głowka :D

1

Był ewidentnie

0

3:0? Nie będzie tak łatwo. Gramy na wyjeździe a Bilbao potrafi postawić opór. W poprzednim sezonie też z nimi na początku gralismy i 1-0 wywieźliśmy

0

Zgadzam się. Umtiti to byk i jak w tych paru meczach był na obronie to o nic się nie obawiałem.

0

Celta ciśnie. Mogą strzelić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

74

Barca 6 : 2 Real ( Betis ) Coś się przypomniało :D

2

Zapomniałem totalnie że mamy kogoś takiego jak Neymar w drużynie :D

0

W końcu mu dali uderzyć z wolnego :D

1

ile postawiłeś/aś?

1

Nasz mistrz!!!

1

Arda na króla strzelców xDD

0

a to jeszcze bardziej chcę remisu :D

1

Możemy zremisować ten mecz ale tylko jak strzeli Kapustka :D

0

Mahrez i Vardy :D zobaczymy co pokażą. Ale myślę że zostaną przyćmieni przez Leo i Luisa :D

7

Raczej Mistrz Anglii zagra z Mistrzem świata :D

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

???

0

Nie wiadomo. Możliwe że wyjdzie ale napewno nie będzie taka sama jak na konsole NG i Pc. To bedzie pewnie taka fifa 16 lub 15. Wieć mysle ze nie bedzie sie za bardzo opłacało kupować. Dlatego ja sprzedałem ps3 i kupuje teraz nowy komp pod fife 17

0

Czemu?

1

Tak lepiej niech dadzą tylko tych piłkarzy co grali w finale ..

1

0

To sobie przycisz go boże.. Nie masz sie czym przejmować tylko tym zj**nym komentatorem

0

Jakby jeszcze ta jego głowka weszła wczesniejsza :/

0

A kogoś z tych dwóch możemy teraz użyć? nie....

0

Wystarczającą

0

30 minut jeszcze chłopie..

0

Rafinha

0

Jeszcze 30 minut muszą coś skubnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?