0

Dzięki, pożyczysz kryształową kule?

5

Filmy Dariusza są mega :D Możecie jeszcze poumieszczać gdzies jego filmiki Era Enrique zajebista seria

0

BO NEJMAR UMJE REJNBOŁ FLIK A ARDA NIE

2

podaj specy kompa to się dowiemy czy da się coś zmienić. Bo jak komp słaby to nie ma co zmieniać w grafice

0

On to ma wrodzone w sobie, To u niego naturalne i nic nie musiał się uczyć oprócz ciężkich treningów :D

11

Z narodowości może i tak

0

Czemu Arda nie gra za Neymara?! Który nie strzelił gola od 800 minut....

0

Debiut :D

4

Po meczu z piwem w ręku :D

0

Uwielbiam takie mecze :d

0

Należało mu się!

1

CZEMU TO MESSIEMU NIE SIADŁO !! INIESTA BY MIAŁ ZAJEBISTĄ ASYSTĘ A MESSI GOLA :/

0

rakitic bez formy lepszy od gomesa? xDDDDDdd dobre

2

w psuciu każdej setki od 800 minut?

0

Może przez to że za każdym razem zamiast normalnie wykończyć akcje, stara się to zrobić inaczej i za każdym razem za bardzo kombinuje ...

2

Brakuje mi tych klep Alvesa z Messim :/

1

Beznadziejne. Identyczne kupisz za 90 zł bez tego walonego znaczka Jordan

1

Grafika komputerowa, photoshop, illustrator, corel..

0

to nie jest gruby tyłek, tylko piękny

13

Antonella ma zajebisty tyłek, można Messiemu jedynie pozazdrościć :D

0

^ podbijam. h1z1

1

Ci ,, kelnerzy ,, zarabiają więcej niż twoi rodzice razem ;)

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Co ty gadasz... Napoli w tym momencie jest lepiej grającą drużyną od PSG..

0

hehe

0

To co Ramos w 90+?

1

Co jest xD Nie było mnie z 10-15 min a tu Deportivo prowadzi 2:1 xD? powie mi ktos co się wydarzyło ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?