ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, pożyczysz kryształową kule?
5
Filmy Dariusza są mega :D Możecie jeszcze poumieszczać gdzies jego filmiki Era Enrique zajebista seria
0
BO NEJMAR UMJE REJNBOŁ FLIK A ARDA NIE
2
podaj specy kompa to się dowiemy czy da się coś zmienić. Bo jak komp słaby to nie ma co zmieniać w grafice
0
On to ma wrodzone w sobie, To u niego naturalne i nic nie musiał się uczyć oprócz ciężkich treningów :D
11
Z narodowości może i tak
0
Czemu Arda nie gra za Neymara?! Który nie strzelił gola od 800 minut....
0
Debiut :D
4
Po meczu z piwem w ręku :D
0
Uwielbiam takie mecze :d
0
Należało mu się!
1
CZEMU TO MESSIEMU NIE SIADŁO !! INIESTA BY MIAŁ ZAJEBISTĄ ASYSTĘ A MESSI GOLA :/
0
rakitic bez formy lepszy od gomesa? xDDDDDdd dobre
2
w psuciu każdej setki od 800 minut?
0
Może przez to że za każdym razem zamiast normalnie wykończyć akcje, stara się to zrobić inaczej i za każdym razem za bardzo kombinuje ...
2
Brakuje mi tych klep Alvesa z Messim :/
1
Beznadziejne. Identyczne kupisz za 90 zł bez tego walonego znaczka Jordan
1
Grafika komputerowa, photoshop, illustrator, corel..
0
to nie jest gruby tyłek, tylko piękny
0
http://67.media.tumblr.com/tumblr_lpz6adwJ4K1r1yk4qo4_500.jpg
0
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ed/1d/98/ed1d98f2a419e683b68dc7a6094abbb6.jpg
1
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/08/21/16/377587E400000578-0-image-m-48_1471795069366.jpg
13
Antonella ma zajebisty tyłek, można Messiemu jedynie pozazdrościć :D
0
^ podbijam. h1z1
1
Ci ,, kelnerzy ,, zarabiają więcej niż twoi rodzice razem ;)
10
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Co ty gadasz... Napoli w tym momencie jest lepiej grającą drużyną od PSG..
0
hehe
0
To co Ramos w 90+?
1
Co jest xD Nie było mnie z 10-15 min a tu Deportivo prowadzi 2:1 xD? powie mi ktos co się wydarzyło ?