ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spóźnił się 60min na mecz ale wszedł i robi różnice
1
@neeed no jak zero ruchu z przodu miał to co miał robić jak nie holować
1
@Batys 67 tys około
0
@Batys policz sobie
19
@kamyk_23 było 3:0 jak Messi wchodził. Suarez strzelił na 4:0 po wejściu Messiego
5
„Do Monachium jedziemy po zwycięstwo” XDDD
0
Ale że Busi z golem?! Co sie dzieje
3
@klopx https://streamable.com/uzws4g
0
Oby Fati walnął Hat Triczka dzisiaj :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@icon3520 no bardzo śmieszne by to było haha boki zrywać k*rwa
0
Kto to się rozgrzewa? Szybki sie wydaje
0
@Spoko_Hala_Fan z nami każdemu piłeczka chodzi fajnie
2
@IronSanHybrid jemu chodzi o sos z maka dodany do pizzy kupionej w pizzerii
0
@Armin96 z 2 min dłużej na spokojnie powinni grac jeszcze
0
Balotelli, Aguerooooo Aguerooooo
0
Jedna kokretna akcja wystarczyła na gola a my klepiemy klepiemy spowalniamy te akcje zamiast napędzać
0
skoczyła mu przed strzałem szkoda ...
0
Wielki Luuk by to trafił z główki
0
@kamiVeB "Jazda z K...ami"
1
niech pokażą serducho i będzie elegancko wynik nie ważny
0
full Camp Nou nowe nie znałem
1
@FCB_dimiC sam nie wiedziałem jak będzie wyglądać moje kibicowanie Barcelonie po odejściu Messiego bo oglądam Barce od momentu gdzie Leo już w niej był i nie wiedziałem jak to jest bez niego. Ale po pierwszych kilku meczach juz wiedziałem że miłość do klubu została taka sama bez względu na to czy jest Messi czy go nie ma.
0
@Pogba widać ze nigdy w piłke nie grałeś poza orlikiem. Jak jesteś w pełnym biegu to wystarczy lekkie dotknięcie czasami by tracić równowage, a gościu mu z łapami wleciał na klate
0
Fajnie jakby na Klasyku kibice wypełnili Camp Nou myslicie ze da rade?
3
@Mario96w kur*a zawsze ku*wą będzie
3
to co Ansu ładuje hat triczka z realem jak Messi w jego wieku
1
Fati w głowie: "Jaka kontuzja?"
0
Ale super że już stadion może być wypełniony na 100% miejsc :D
2
@KapitanKnykiec to nie koman jest problemem, to barcelona jest problemem dla komana!!! święte słowa