ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie pomyslałbym że bede siedział o 1:00 w nocy i śledził Lot lewego z jakimś dziennikarzem z Hiszpanii
12
Prawie z tym Lewym do tej windy weszli XD
0
Na Eleven 3 leci teraz powtórka el classico z tego sezonu na Camp Nou. Właśnie dest zepsuł sete na 5 metrze. Pamięta ktoś :D
5
Ogłoście już tego Lewego bo nie wyczymie
3
@Sulimo zwłaszcza te straty pod koniec i podawanie do przeciwnika na metrze
1
ile my sie musimy napocić żeby strzelić gola to jest szok XD a real se strzela gola mimo ze gościu piłki nie widział
30
Bejla nie dogonił ale bramke Barcelonie to strzelił IMPOSTOR
0
Ansu kocham cie D10S
1
@kejdzi a ja mam wrażenie ze każdy strzał dembele jest nieudany
0
fati wejdzie jak myslicie
4
@Sau_Ron ja chce
0
@Matelel reddit soccer streams
2
Brawo City real do domu
2
"Johny Walker leży na boisku"
- Dariusz Szpakowski
1
jak City nie strzeli to real coś walnie na bank
0
Jak real strzeli pierwszy to imo po City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC_BARCA_Fan na pewno nie dadzą rady 90min na takiej intensywności.
3
7 drużyna La Ligi jedzie z 2 Premier League? Która liga mocniejsza
32
Pozdrawiam całą La Ramble z Camp Nou, jest pięknie :DDDD
0
Panowie jak to jest z wejsciem na mecz na Camp Nou? Jutro 21 mecz a na bilecie mam Entrance time 20 - 20:15 i pytanie czy jak przyjde 20:30 to juz nie wpuszczą?
1
@333tricampeones333 to super ale wolałbym jednak żeby byli na Rayo sprawni :D
1
Wiadomo co z Araujo i Pique?
0
@MrPGG akurat jak bede na meczu XDD zajebiscie
4
@talizmo Mingueza
0
@Survier abde i jutgla fajną robote robili w ataku. Abde bardzo przyjemne się oglądało
1
@esem91 oczywiście że będe
6
Kupiłem, bilety na mecz z Rayo i w tym czasie Pedri wypadł, Barca odpadła z LE, straciła juz jakiekolwiek szanse na lige, kompromitacja z kibicami. Idealny moment na pierwszy raz z Barceloną na żywo dla mnie :D
0
myśle że Mingueza powinien juz się rozgrzewać nie rozumiem czemu siedzi jeszcze
0
@Coutinho007 był do zapomnienia od początku