7

Nie pomyslałbym że bede siedział o 1:00 w nocy i śledził Lot lewego z jakimś dziennikarzem z Hiszpanii

12

Prawie z tym Lewym do tej windy weszli XD

0

Na Eleven 3 leci teraz powtórka el classico z tego sezonu na Camp Nou. Właśnie dest zepsuł sete na 5 metrze. Pamięta ktoś :D

5

Ogłoście już tego Lewego bo nie wyczymie

3

@Sulimo zwłaszcza te straty pod koniec i podawanie do przeciwnika na metrze

1

ile my sie musimy napocić żeby strzelić gola to jest szok XD a real se strzela gola mimo ze gościu piłki nie widział

30

Bejla nie dogonił ale bramke Barcelonie to strzelił IMPOSTOR

0

Ansu kocham cie D10S

1

@kejdzi a ja mam wrażenie ze każdy strzał dembele jest nieudany

0

fati wejdzie jak myslicie

4

@Sau_Ron ja chce

0

@Matelel reddit soccer streams

2

Brawo City real do domu

2

"Johny Walker leży na boisku"

- Dariusz Szpakowski

1

jak City nie strzeli to real coś walnie na bank

0

Jak real strzeli pierwszy to imo po City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC_BARCA_Fan na pewno nie dadzą rady 90min na takiej intensywności.

3

7 drużyna La Ligi jedzie z 2 Premier League? Która liga mocniejsza

32

Pozdrawiam całą La Ramble z Camp Nou, jest pięknie :DDDD

0

Panowie jak to jest z wejsciem na mecz na Camp Nou? Jutro 21 mecz a na bilecie mam Entrance time 20 - 20:15 i pytanie czy jak przyjde 20:30 to juz nie wpuszczą?

1

@333tricampeones333 to super ale wolałbym jednak żeby byli na Rayo sprawni :D

1

Wiadomo co z Araujo i Pique?

0

@MrPGG akurat jak bede na meczu XDD zajebiscie

4

@talizmo Mingueza

0

@Survier abde i jutgla fajną robote robili w ataku. Abde bardzo przyjemne się oglądało

1

@esem91 oczywiście że będe

6

Kupiłem, bilety na mecz z Rayo i w tym czasie Pedri wypadł, Barca odpadła z LE, straciła juz jakiekolwiek szanse na lige, kompromitacja z kibicami. Idealny moment na pierwszy raz z Barceloną na żywo dla mnie :D

0

myśle że Mingueza powinien juz się rozgrzewać nie rozumiem czemu siedzi jeszcze

0

@Coutinho007 był do zapomnienia od początku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?