0

@Pawlak1992 Dembele coś o tym wie

5

ale te piły na dalszy słupek raphy to taki TOP

2

ale by była brameczka

0

w końcu nie my 20 akcji i 1 akacja przeciwników z golem xD

0

@mekston szkoda ze nie mocniej :D

2

@Pawel13sz nieeee

0

@DonMatteo901 licze na to

2

Wielki Isak gol z liverpoolem

0

Ogląda ktoś trening chłopaków?

1

@Rewolucja123 dominacja

1

@VamosVamos i do asyst do Suareza w Klasykach

1

Roberto - The King is Back

3

Komentarz usunięty

6

Serce pęka jak widze Unzue :(

0

@agaFCB Chyba nigdy, Pozdrawiam

5

Święcicki o banie Romero na twitchu, jeszcze brakuje żeby swojego TikToka zareklamował XD

1

@tobiasson92 było dużo momentów że jednak nie przyjemnie sie ogladalo ale koniec końców przyjemnie

0

Co ten de jong wymyśla

0

@Huck tylko debile tak mówili

3

Benzema 1
Lewy 2
Zaczyna się piękna walka

1

Ansu top :D

0

Ej jak oglądam mecz na eleven z PC to jest opóźnienie transmisji? Bo myślałem że będzie jak w TV bez opóźnień

2

Dembele nigdy by tak nie uderzył jak Raphinha jestem pewien

1

@Kamiloza91 „Better Call Alemany”

4

@ZwyklyKibicBarcy04 Na Camp Nou bedzie porządniejsza prezentacja

0

@Wilczeq ale co plaża w Maiami?

7

@Sulimo lubi piwko se strzelić do meczu

3

o lewy z telefonu bedzie wierszyk po hiszpańsku mówił

0

ale ścianke doebali !

0

@Hosh 2 minutki na fortunie i może sie skuszę :D Wystarczy dać hat trick lewego w sobote

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?