ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo no nie powiem że po meczu z United też musiałem coś wychylić xd
0
@tomek8756 Magik Roku - wziął i sie zniknął
0
@Barca1992 Alexi nie znasz?
1
@Sulimo pięknie tydzień zaczynasz :D
4
@Kuba_1 mogli dać jeszcze jak płacze i od razu reakcje Messiego na to
0
Powinno być 2:0 do przerwy na spokojnie a tak to niepotrzebne nerwy tylko na drugą połowe…
2
Damy rade Panowie! Nie ma co sie nastawiać od początku na kaszane tylko trzeba wierzyć i wspierać.
0
Dawaj składy Denzel!
1
@_Specjalista nie wiem.
2
Nie widziałem bardziej fartownej drużyny naprawdę XD
0
Czerwona 100% xD
1
Dawaj Abde weź tam pokręć coś
0
@pt9 ja sie zdecydowałem z ziomkiem w miare szybko i udalo sie ogarnąć bilety z 2h po otwarciu sprzedaży. Oby był dobry meczyk
43
Leże w łóżeczku w hoteliku w Barcelonie. Jutro piękny dzień VeB
5
@Majkel34 oby rozwalili to united i pokazali że mogą wygrać tą LE
0
@Kitek1640 jak pogoda? bo będe na united i nie wiem jaki ubiór szykować :D
17
Niby niedziela wieczór ale humor mocna gitówa
6
Kolega jest w madrycie i mówi że tak piździ że z domu nie wychodzi
0
@Barca_bwo chyba nie, pozdrawiam
0
Tak grają mistrzowie prosze państwa! Vamos Barca
1
@Nerazzurro Messi flashbacks
1
Ma te przebłyski rapha ale za rzadko! Oby się rozbudzał z meczu na mecz
0
Ja nie rozumiem tego Raphini naprawde XD
4
a na kartce rozwiązanie kontraktu
1
lewy sie musi przebudzić do meczu z United...
0
zasłużyli na lepszy wynik niż 1:0
2
dawać na 2:0 i mamy -8 w madrycie!
2
ferran strzeli na 1:0 róbcie screeny
3
@dariooo no jak sevilla siedzi w 10 osób w polu karnym to nie ma co sie dziwić
11
Taki Adama Traore więcej dymu robił na tym prawym skrzydle niż ten Raphinia zasrany