0

@Sulimo no nie powiem że po meczu z United też musiałem coś wychylić xd

0

@tomek8756 Magik Roku - wziął i sie zniknął

0

@Barca1992 Alexi nie znasz?

1

@Sulimo pięknie tydzień zaczynasz :D

4

@Kuba_1 mogli dać jeszcze jak płacze i od razu reakcje Messiego na to

0

Powinno być 2:0 do przerwy na spokojnie a tak to niepotrzebne nerwy tylko na drugą połowe…

2

Damy rade Panowie! Nie ma co sie nastawiać od początku na kaszane tylko trzeba wierzyć i wspierać.

0

Dawaj składy Denzel!

1

@_Specjalista nie wiem.

2

Nie widziałem bardziej fartownej drużyny naprawdę XD

0

Czerwona 100% xD

1

Dawaj Abde weź tam pokręć coś

0

@pt9 ja sie zdecydowałem z ziomkiem w miare szybko i udalo sie ogarnąć bilety z 2h po otwarciu sprzedaży. Oby był dobry meczyk

43

Leże w łóżeczku w hoteliku w Barcelonie. Jutro piękny dzień VeB

5

@Majkel34 oby rozwalili to united i pokazali że mogą wygrać tą LE

0

@Kitek1640 jak pogoda? bo będe na united i nie wiem jaki ubiór szykować :D

17

Niby niedziela wieczór ale humor mocna gitówa

6

Kolega jest w madrycie i mówi że tak piździ że z domu nie wychodzi

0

@Barca_bwo chyba nie, pozdrawiam

0

Tak grają mistrzowie prosze państwa! Vamos Barca

1

@Nerazzurro Messi flashbacks

1

Ma te przebłyski rapha ale za rzadko! Oby się rozbudzał z meczu na mecz

0

Ja nie rozumiem tego Raphini naprawde XD

4

a na kartce rozwiązanie kontraktu

1

lewy sie musi przebudzić do meczu z United...

0

zasłużyli na lepszy wynik niż 1:0

2

dawać na 2:0 i mamy -8 w madrycie!

2

ferran strzeli na 1:0 róbcie screeny

3

@dariooo no jak sevilla siedzi w 10 osób w polu karnym to nie ma co sie dziwić

11

Taki Adama Traore więcej dymu robił na tym prawym skrzydle niż ten Raphinia zasrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?