0

stawiam na karniaka albo gola w 90min :D

1

jeszcze tylko 45 min i mamy to

0

@Yoshi94 nic poważnego podobno

2

mamy 3 ludzi z ataku bez psychy i bez formy... ferran, aansu i raphinia...

0

@Arnokk ja wierze, chłopak ma 20 lat xd

1

@Kinginiesta dobrze chociaż że tani był.. a nie czekaj

0

@Virusk3 a pewnie ma z 20 drugiego stopnia

0

mógł z pierwszej strzelać ansu

0

ale zinczenko robi różnice

0

where de jong? .

0

hehehe siuuu .

1

jestem pewien że lewy by to strzelił z pierwszej i byłoby 2:0

2

nie no ferran XD

3

w lidlu na pewno dostaniesz taki marketowy bo kupowałem nie raz

5

@Firestone dajmy mu jeszcze z 2 lata.. on niedawno wrócił po kontuzji musi sie rozegrać troszke

0

Ale ja sie ciesze że ten Araujo wrócił XD

1

wrócił Dembele i strzały po oknach

0

Wrócił z przytupem!

5

Mieli pełną kontrole nad meczem.. nie rozumiem tego naprawde

5

juz nie bylem w stanie uwierzyc ze oni to moga przewalić...

2

już tego argentyna nie wygra niestety

0

załamany jestem nie wytrzymam tego znowu

1

jeden głupi błąd na cały mecz i teraz nerwy niepotrzebne

1

zamiast wycofać do martineza

0

nie no i będzie sraka

0

Nie mogą tego przewalić. Mają przewage mają kontrole

0

gramy to samo 0:0 Panowie!

5

Dawajcie na 2:0 bo sie zesram ze stresu

0

Za ciosem Leo !

1

oby Drakeowi dzisiaj kupon uwaliło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?