ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stawiam na karniaka albo gola w 90min :D
1
jeszcze tylko 45 min i mamy to
0
@Yoshi94 nic poważnego podobno
2
mamy 3 ludzi z ataku bez psychy i bez formy... ferran, aansu i raphinia...
0
@Arnokk ja wierze, chłopak ma 20 lat xd
1
@Kinginiesta dobrze chociaż że tani był.. a nie czekaj
0
@Virusk3 a pewnie ma z 20 drugiego stopnia
0
mógł z pierwszej strzelać ansu
0
ale zinczenko robi różnice
0
where de jong? .
0
hehehe siuuu .
1
jestem pewien że lewy by to strzelił z pierwszej i byłoby 2:0
2
nie no ferran XD
3
w lidlu na pewno dostaniesz taki marketowy bo kupowałem nie raz
5
@Firestone dajmy mu jeszcze z 2 lata.. on niedawno wrócił po kontuzji musi sie rozegrać troszke
0
Ale ja sie ciesze że ten Araujo wrócił XD
1
wrócił Dembele i strzały po oknach
0
Wrócił z przytupem!
5
Mieli pełną kontrole nad meczem.. nie rozumiem tego naprawde
5
juz nie bylem w stanie uwierzyc ze oni to moga przewalić...
2
już tego argentyna nie wygra niestety
0
załamany jestem nie wytrzymam tego znowu
1
jeden głupi błąd na cały mecz i teraz nerwy niepotrzebne
1
zamiast wycofać do martineza
0
nie no i będzie sraka
0
Nie mogą tego przewalić. Mają przewage mają kontrole
0
gramy to samo 0:0 Panowie!
5
Dawajcie na 2:0 bo sie zesram ze stresu
0
Za ciosem Leo !
1
oby Drakeowi dzisiaj kupon uwaliło