ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie walniemy na 2:0 to moze sie skonczyc lipą
7
dawać za ciosem, trzeba znowu walnąć 4 brameczki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pique pokazał Ferranowi jak sie kończy jedną akcją
1
@Arnold1234 weź rozbieg....
2
@stone80 bo to by go jeszcze bardziej zamknęło na następne mecze? Nie robi się wędek po 2,3 sytuacjach to nie okręgówka
2
@Bunk420 zepsutymi akcjami*
0
wystarczyło tak grać całą drugą połowe to by już sobie mogli klepać do końca przy wyniku przynajmniej 2:1//
1
gość co mógł mieć Hat Tricka a ma tylko hejt na La Rambli :(
0
Czemu oni zawsze się odpalają za późno w końcówce zamiast grać tak cały czas.
1
ale ma pecha z tymi przewrotkami Luuk :( już druga piękna ale chce wpaść
1
@Burixon bardziej babolem w 90min i przegraną
1
No Luuk No goal
0
@Dzemix111 pewnie mysli że kibice krzyczą i gwiżdzą z podniecenia jak dotyka piłki
1
ciekawe czy jak Dembele strzeli to kibice będą wkurzeni i woleliby 1:1
0
@Kluivert_P debilom nie wytłumaczysz
0
Przynajmniej sie nikt nie przywali ze Ferran całuje herb bo go nie ma
0
@Azi no troche jednak zmieniło tor piłki
0
Napoli nic nie robi ale coraz bliżej 2:0!
0
no ale Legia a Barcelona to wielka przepaść
0
@AmigoBlancos stawiać?
2
@zeko0 Halland musi sie przyzwyczajać do przegranych :D
1
Who needs Busquets?
4
Zieliński strzela tylko słabym drużyną... Najpierw Legia teraz Barcelona...
1
Skoro przy Aubie serwery wywala to pomyślcie jakby Hallanda sie udało ściągnąć XD stronka by padła na amen
6
Zara Halland bedzie chciał grać za 20zł/h co sie dzieje
6
Alemany urodził się w domu który sam zbudował
0
@VegetaPolska nie XDD
1
@analitykTaktyki tylko że Xavi dopiero co przyszedł nie ma co oczekiwać po tak krótkim czasie gościu
0
@Pawlusek płakał wiec mozliwe ze kolano