0

Jak nie walniemy na 2:0 to moze sie skonczyc lipą

7

dawać za ciosem, trzeba znowu walnąć 4 brameczki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pique pokazał Ferranowi jak sie kończy jedną akcją

1

@Arnold1234 weź rozbieg....

2

@stone80 bo to by go jeszcze bardziej zamknęło na następne mecze? Nie robi się wędek po 2,3 sytuacjach to nie okręgówka

2

@Bunk420 zepsutymi akcjami*

0

wystarczyło tak grać całą drugą połowe to by już sobie mogli klepać do końca przy wyniku przynajmniej 2:1//

1

gość co mógł mieć Hat Tricka a ma tylko hejt na La Rambli :(

0

Czemu oni zawsze się odpalają za późno w końcówce zamiast grać tak cały czas.

1

ale ma pecha z tymi przewrotkami Luuk :( już druga piękna ale chce wpaść

1

@Burixon bardziej babolem w 90min i przegraną

1

No Luuk No goal

0

@Dzemix111 pewnie mysli że kibice krzyczą i gwiżdzą z podniecenia jak dotyka piłki

1

ciekawe czy jak Dembele strzeli to kibice będą wkurzeni i woleliby 1:1

0

@Kluivert_P debilom nie wytłumaczysz

0

Przynajmniej sie nikt nie przywali ze Ferran całuje herb bo go nie ma

0

@Azi no troche jednak zmieniło tor piłki

0

Napoli nic nie robi ale coraz bliżej 2:0!

0

no ale Legia a Barcelona to wielka przepaść

0

@AmigoBlancos stawiać?

2

@zeko0 Halland musi sie przyzwyczajać do przegranych :D

1

Who needs Busquets?

4

Zieliński strzela tylko słabym drużyną... Najpierw Legia teraz Barcelona...

1

Skoro przy Aubie serwery wywala to pomyślcie jakby Hallanda sie udało ściągnąć XD stronka by padła na amen

6

Zara Halland bedzie chciał grać za 20zł/h co sie dzieje

6

Alemany urodził się w domu który sam zbudował

0

@VegetaPolska nie XDD

1

@analitykTaktyki tylko że Xavi dopiero co przyszedł nie ma co oczekiwać po tak krótkim czasie gościu

0

@Pawlusek płakał wiec mozliwe ze kolano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?