ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale my mamy pecha ebanego XDDDD
2
@JohnB oni wszyscy odklejeni są nie ma co ich słuchać
0
może nie gramy świetnego meczu ale strzelamy 2 gole na wyjeździe z trdunym rywalem nie ma co więc są pozytywy. Nie ma co sie wkur*iać
0
Ansu na 3:2 w dogrywce lecimy
7
Mamy tylu zawodników technicznych a do wolnego podchodzi ALBA XDD
3
ALBA XDDDD sie nadajesz
2
@Huck co ty gadasz człowieku dzisiaj nas uratował juz z 4 razy przynajmniej
0
Brawo MATS !! .
0
Alba albo źle kryje albo daje sie objechać jak w okręgówce XD
0
@Marik1234 tacy eksperci niestety, jeszcze jak grał jako zawodnik to było to samo
0
@Filipfcb2000 przynajmniej nie zaśniesz :LD
2
Dawać za ciosem z tymi baskami zasranymi
0
fajnie, zaczynamy mecz z handicapem
2
Dobrze ze nie ma gola, kończcie to ja chce Barcelonke już oglądać do k nędzy
0
@kulek22 "WIELKA SZANSA!"
0
@lukkobe a wynik do przerwy 1:0 po golu Jutgly
0
Boje sie że nie dojadą siłowo w dogrywce nasi
0
@Ptasior i koszuleczka do madryckich piesków
7
Jakby Ansu strzelił na 3:2 i pokazał koszulke jak Messi do trybun *_*
5
no nikt nie nabiegł wszyscy zostali więc juz bez przesady
1
@BARCA1899Messi jest dynamiczny to podstawa a nie wolny De Jong albo Depay
0
@draxidox żeby zobaczyć teraz taki wynik musielibyśmy zagrać z jakimś 4 ligowcem
2
@Janas11224 wrzutka z wolnego i gol z główki przy słupku, Stegen imo małe szanse na obrone
2
@Woland10 22 min dopiero weźcie się utkajcie już i oglądajcie
0
Napastnik De Jong 16 metr, przed nim bramka, po co strzelać?
3
Chyba każdy gol który padnie teraz będzie zwalany na Stegena
0
@Dertinho to nie oglądaj ale nie nazywaj się więcej kibicem XD
16
Ale szkoda tego Dembele XD gość zasłużył dzisiaj nawet na 3 gole
0
@BarcaSupporter plecy bolały :(
0
dobra czekam na farta Xaviego bo musi wpaść coś w końcu