1

ale my mamy pecha ebanego XDDDD

2

@JohnB oni wszyscy odklejeni są nie ma co ich słuchać

0

może nie gramy świetnego meczu ale strzelamy 2 gole na wyjeździe z trdunym rywalem nie ma co więc są pozytywy. Nie ma co sie wkur*iać

0

Ansu na 3:2 w dogrywce lecimy

7

Mamy tylu zawodników technicznych a do wolnego podchodzi ALBA XDD

3

ALBA XDDDD sie nadajesz

2

@Huck co ty gadasz człowieku dzisiaj nas uratował juz z 4 razy przynajmniej

0

Brawo MATS !! .

0

Alba albo źle kryje albo daje sie objechać jak w okręgówce XD

0

@Marik1234 tacy eksperci niestety, jeszcze jak grał jako zawodnik to było to samo

0

@Filipfcb2000 przynajmniej nie zaśniesz :LD

2

Dawać za ciosem z tymi baskami zasranymi

0

fajnie, zaczynamy mecz z handicapem

2

Dobrze ze nie ma gola, kończcie to ja chce Barcelonke już oglądać do k nędzy

0

@kulek22 "WIELKA SZANSA!"

0

@lukkobe a wynik do przerwy 1:0 po golu Jutgly

0

Boje sie że nie dojadą siłowo w dogrywce nasi

0

@Ptasior i koszuleczka do madryckich piesków

7

Jakby Ansu strzelił na 3:2 i pokazał koszulke jak Messi do trybun *_*

5

no nikt nie nabiegł wszyscy zostali więc juz bez przesady

1

@BARCA1899Messi jest dynamiczny to podstawa a nie wolny De Jong albo Depay

0

@draxidox żeby zobaczyć teraz taki wynik musielibyśmy zagrać z jakimś 4 ligowcem

2

@Janas11224 wrzutka z wolnego i gol z główki przy słupku, Stegen imo małe szanse na obrone

2

@Woland10 22 min dopiero weźcie się utkajcie już i oglądajcie

0

Napastnik De Jong 16 metr, przed nim bramka, po co strzelać?

3

Chyba każdy gol który padnie teraz będzie zwalany na Stegena

0

@Dertinho to nie oglądaj ale nie nazywaj się więcej kibicem XD

16

Ale szkoda tego Dembele XD gość zasłużył dzisiaj nawet na 3 gole

0

@BarcaSupporter plecy bolały :(

0

dobra czekam na farta Xaviego bo musi wpaść coś w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?