3

Doczekali się Kanonierzy!
Szczere gratulacje!

0

Najlepsze piosenki na Eurowizji nie wygrywają. Pamiętam 2022 i piosenkę Snap Rosy Linn, która zajęła 20 miejsce

1

Uffff wielkie uffff

0

Boże już niech nawet ta Australia wygra

5

To jest chore.... quo Vadis Europo?

1

Głosy widzów są nieprzewidywalne. Jeszcze wszystko może się wydarzyć

1

Brauna z jury wywalili... to dlatego

0

Tusk posmarował

4

Już nie będzie Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelony. Pożegnanie być może z Ligą Mistrzów … 190 występów, 119 goli, 24 asysty, 3x La Liga 1x Puchar Króla, 3x Superpuchar Hiszpanii Cztery lata emocji. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez cały pobyt, a przecież, pamiętamy pierwsze bramki i asysty pod wodzą legendarnego Xaviego i zostanie królem strzelców La Ligi w pierwszym sezonie. Coś niewiarygodnego! Co nierzadko 3 dni siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tego pobytu? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador powrotu do czołówki Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Roberta Lewandowskiego , uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy odbudowie drużyny i klubu. Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Lewangoalskiego już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Robercie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo!

Trochę przerobiłem, ale bardzo pasuje tu ten jakże legendarny komentarz.


6

Dziękuję Robert za wszystko!
Na zawsze zapamiętam ciebie jako symbol odnowienia Barçy.

9

Dziadu Perez pokazuje swoją prawdziwą twarz. Klub mu przegrał drugi sezon z rzędu. Gdy w grę wchodziła sprawa Superligi to wchodził nam w zadek. Został wykiwany i teraz mści się za to.

1

@Messiah10 Chciałbym dożyć momentu, gdy ich przegonimy w mistrzostwach

3

Na dobranoc powiem jeszcze tak:
Oby te Galacticos 2.0 trwało i się nie zmieniało

1

Po raz 29 Campeones!

3

Asencio to też taka facjata szukająca rozumu

3

Rashfordowi to chyba tylko strzały z dystansu wychodzą

7

Tchouameni już szykuje się do MMA XD

6

Valverde: "Rurku ten stół mi wpier*olił".

:DDD

1

Ostatnim klasykiem na starym Camp Nou był przegrany półfinał Pucharu Króla 0:4. Pamiętam, bo byłem na nim ;)

0

@PioteK Aż chciałoby się zobaczyć kiedyś nowe Camp Nou w całości wypełnione takimi ultrasami. To by było przepotężne

37

Idealna okazja, żeby manitę im wbić w niedzielę

6

Yamal szykuj się

2

Jest stówka :D Ale piękna historia

0

Te 4:0 se teraz mogą wsadzić głęboko

3

Guler idealnie tam pasuje do tego towarzystwa

12

No okienko kibiców Realu na podśmiewanie się z Barcelony od wczoraj się skończyło. Teraz jeszcze tylko spuścić im wpierdziel w El Clasico, zgarnąć La Ligę i można kończyć sezon.

3

No niestety szwagry muszą wziąć się solidnie do roboty w lato. Potrzebujemy napastnika i lewonożnego obrońcy na cito. Flick i tak robi z tym co ma w miarę dobry sezon.

0

@BojanKriKicz Taa... ile ja już to razy słyszałem

1

Teraz już tylko jakieś popisy sędziego w meczu Realu z Bayernem i mamy komplet

4

Ten sędzia przebił Webba i Kuipersa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?