Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ten sędzia przebił Webba i Kuipersa
0
Jakoś te straszne nadepnięcie nie przeszkadza bramkarzowi w wymachach
12
Duet Bastoniego z Araujo spokojnie by dostarczył prąd do mojego mieszkania
26
Klasycznie bramkarz no name zagra mecz życia
2
Serio te Euro 2016 to był wypadek przy pracy...
1
Reprezentacja przeklęta piłkarzom nogi pęta
3
Nienawidzę meczów o 14
2
Chyba drugi raz się cieszę, że teraz jest przerwa reprezentacyjna
12
Shakira pewnie będzie w jego sztabie wyborczym :D
64
I bardzo dobrze. Chłop jest jaki jest, ale już drugi raz musi sprzątać bajzel po poprzedniku i póki co wychodzi mu to całkiem nieźle
0
Taki meczami wiadomo co ;)
0
@Gary Przez oficalną stronę UEFY?
0
Czy ktoś z użytkowników La Rambli był na finale Champions League? Bardzo chcielibyśmy w tym roku z bratem wybrać się do Budapesztu i chciałbym się zapytać przez co najlepiej próbować, bo wiem, że jednocześnie graniczny to z cudem, ale może jednak ;)
3
Cholernie brakowało Lewego dzisiaj
1
@AmigoBlancos Co za problem sobie przewinąć
1
Co do dzisiejszego meczu to o ile wierzę w strzelenie czterech bramek to w zagranie na zero z tyłu już nie bardzo.
10
W takim przypadku powinna być kara zawieszenia niezależnie od tego, czy się dostało czerwoną kartkę podczas meczu, ale o kim a raczej o czym mowa...
0
Jak wygramy w tym sezonie Ligę Mistrzów to nie golę głowy przez tyle dni ile czekaliśmy na zwycięstwo w tych rozgrywkach
0
Laporta posmarował przed wyborami
0
No kto by się spodziewał...
2
Andrea Bocelli... aż mi się Rzym 2009 przypomina, miód dla uszu
0
@APTAPT Włosi to potrafią, ale aż włos mi się jeży na głowie na myśl, że za cztery lata Igrzyska znów we Francji
2
@misterio Parę dni temu zagraliśmy mecz, w którym powinniśmy roznieść przeciwnika w pył a skończyło się jak skończyło. Mecz meczowi nie równy
0
De Jongowi Liga Mistrzów wyszła tylko w 2019 chyba...
0
Ten stadion nigdy nie był dla nas zbyt szczęśliwy
0
Przeklęte Anoeta
4
@KluivertFCB To już jest poziom North Korei
1
Bayern średnia prawie 4 gola na mecz. Forma mutant
5
Karne to kroplówka dla Realu
16
Niestety my z tą formą obrony w tym sezonie nie mamy czego szukać w Lidze Mistrzów. Jak uda nam się obronić wszystkie krajowe trofea to będzie wyśmienicie