Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Aż mi się stare El Clasico przypomniało za Guardioli i Mourinho
1
Pomijając to co działo się w karnych to Atletico powinno załatwić sprawę w 90 minutach ,mając wymarzony początek meczu, przy tak słabym Realu powinni im wsadzić spokojnie 2 bramki. Sami są sobie winni niestety.
1
Ale Simeone chyba wie, że bramki na wyjeździe już się nie liczą?
0
Jak dojdzie do karnych to stawiać domy, że wygra Real biorąc pod uwagę jakiego eksperta od tego fachu ma Atletico
21
Nie dam się nabrać!
Nie dam się nabrać!
2
Za każdym razem gdy widzę ten narożnik na Anfield to złe wspomnienia wracają
0
Salah za Lewego? I liked
0
Tak przy okazji komentowania pod głównym artykułem, czy pamiętacie pod jakim artykułem było najwięcej komentarzy? Mi wydaje się, że pod artykułem meczowym słynnej remontady 4:0 z Milanem
16
@Majkmajki Piękne słowa, chociaż uważam, że każdy kibic powinien otrzymać bilet do wykorzystania na dowolny mecz.
1
Peña spokojnie może się przyspawać do ławki
0
Wojt shishę se odpalił
0
Ten Sorloth jak już tak lubi strzelać w końcówkach to może też białym by wsadził
23
W Hiszpanii masz parasol ochronny, bo co drugi mecz powinieneś lecieć z boiska z czerwem.
0
Tak patrzę na nasz terminarz ligowy i taki trudniejszy wyjazd poza Atletico został nam w Bilbao a to jest ostatnia kolejka, możemy być już wtedy mistrzami
0
@Xxxbarca4ever Mało prawdopodobne, że odejdzie
2
Niestety ale Lewy powinien od przyszłego sezonu stać takim drugim Larssonem z sezonu 05/06
4
Zagramy z PSG, już UEFA o to zadba
0
Ancelotti nadal zmian nie robi XD
1
Dias średni, Bernardo to wrak na tę chwilę. Wydaje mi się, że Portugalia może nie ugrać zbyt dużo na mundialu, jeśli na niego awansuje
0
@Who_you_mam Już raz tak zrobiłem. Nie skończyło się to dla mnie zbyt dobrze
8
Jak City doprowadzi do dogrywki, to idę na podwórko w samych bokserkach zrobić orła na śniegu
5
Meczycho w Lizbonie
0
W Madrycie powoli się ochładza i zaczynają parować czachy
0
@FcPortoFan1999 Za Xaviego głównie takie wyniki dały nam mistrzostwo
1
My tu już z conajmniej 3 brameczki powinni prowadzić
0
Megalodon na boisko
0
To jest najgorsze co może być taka mocna chęć przełamania się jeśli chodzi Yamala
1
Wojtuś dalej to ma. Pamiętam jeszcze mecz z Niemcami w 2011
2
RM TV już piszą artykuł
0
@SinMistico Ty tak serio? Kounde gra niemalże wszystko