8

Aż mi się stare El Clasico przypomniało za Guardioli i Mourinho

1

Pomijając to co działo się w karnych to Atletico powinno załatwić sprawę w 90 minutach ,mając wymarzony początek meczu, przy tak słabym Realu powinni im wsadzić spokojnie 2 bramki. Sami są sobie winni niestety.

1

Ale Simeone chyba wie, że bramki na wyjeździe już się nie liczą?

0

Jak dojdzie do karnych to stawiać domy, że wygra Real biorąc pod uwagę jakiego eksperta od tego fachu ma Atletico

21

Nie dam się nabrać!
Nie dam się nabrać!

2

Za każdym razem gdy widzę ten narożnik na Anfield to złe wspomnienia wracają

0

Salah za Lewego? I liked

0

Tak przy okazji komentowania pod głównym artykułem, czy pamiętacie pod jakim artykułem było najwięcej komentarzy? Mi wydaje się, że pod artykułem meczowym słynnej remontady 4:0 z Milanem

16

@Majkmajki Piękne słowa, chociaż uważam, że każdy kibic powinien otrzymać bilet do wykorzystania na dowolny mecz.

1

Peña spokojnie może się przyspawać do ławki

0

Wojt shishę se odpalił

0

Ten Sorloth jak już tak lubi strzelać w końcówkach to może też białym by wsadził

23

W Hiszpanii masz parasol ochronny, bo co drugi mecz powinieneś lecieć z boiska z czerwem.

0

Tak patrzę na nasz terminarz ligowy i taki trudniejszy wyjazd poza Atletico został nam w Bilbao a to jest ostatnia kolejka, możemy być już wtedy mistrzami

0

@Xxxbarca4ever Mało prawdopodobne, że odejdzie

2

Niestety ale Lewy powinien od przyszłego sezonu stać takim drugim Larssonem z sezonu 05/06

4

Zagramy z PSG, już UEFA o to zadba

0

Ancelotti nadal zmian nie robi XD

1

Dias średni, Bernardo to wrak na tę chwilę. Wydaje mi się, że Portugalia może nie ugrać zbyt dużo na mundialu, jeśli na niego awansuje

0

@Who_you_mam Już raz tak zrobiłem. Nie skończyło się to dla mnie zbyt dobrze

8

Jak City doprowadzi do dogrywki, to idę na podwórko w samych bokserkach zrobić orła na śniegu

5

Meczycho w Lizbonie

0

W Madrycie powoli się ochładza i zaczynają parować czachy

0

@FcPortoFan1999 Za Xaviego głównie takie wyniki dały nam mistrzostwo

1

My tu już z conajmniej 3 brameczki powinni prowadzić

0

Megalodon na boisko

0

To jest najgorsze co może być taka mocna chęć przełamania się jeśli chodzi Yamala

1

Wojtuś dalej to ma. Pamiętam jeszcze mecz z Niemcami w 2011

2

RM TV już piszą artykuł

0

@SinMistico Ty tak serio? Kounde gra niemalże wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?