Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Ty tak serio? Kounde gra niemalże wszystko
2
Kounde wyraźnie zadowolony z ławeczki
2
@MesQueUnClub96 U nas ten serial by się nazywał „Szwagry”
1
City powoli wraca do czasów, kiedy na bieżąco zawodzili się w Lidze Mistrzów
0
@mokramartynka widzę, że recykling trzeba z tobą zrobić
12
RMTv i Tv Republika idą łeb w łeb
0
Nie słucha on się czasem swojego kochanego tatusia
4
Białasy czekają na 96 minutę pewnie
0
Chyba postawię na bramkę Realu, bo to jest pewne niemalże w stu procentach
18
Spokojnie czerwo mogło wjechać
0
To się już nazywa recydywa co my robimy Valencii
2
Źle podobierali tych komentatorów. Miał być Szpakowski na Atletico, Iwański na Real, Laskowski na Barçę
1
Piekło zamarzło :0
1
Pepe i Ramos nie byli tak irytujący jak ten osobnik
3
Można włączyć mecz
0
@Swistus172 Paradoksalnie lepiej idzie nam z Realem niż z Leganes ;)
0
Dobrze niech biali grają jeszcze więcej meczów do zajechania
0
@Kitek1640 Myślę, że Laporta chętnie by zatrudnił tego gościa w przebraniu misia z Zakopanego. Nazbierał by nam kasy.
3
@wojopancer Mimo wszystko, zdecydowanie lepszy Courtois.
1
Ten liniowy ma mokro w gaciach
4
Lamine już włącza tryb Leo
0
Oby koniec tej zimy w końcu ;)
1
@Donnie_Darko Dario G - Carnaval de Paris
Piękny utwór
0
Do Neymara pasuje cytat:
„Miałeś chamie złoty róg…”
5
Tokio Drift na TVN jakby ktoś był zainteresowany
3
Dobrze, że wróciła skuteczność
Uzdrowić obronę i w pogoń!
VeB!
24
Wymieniłbym tą Valencię na Getafe…
Do spadku oczywiście
0
Przynajmniej ksywki piłkarzy poznamy przy tej atmosferze
0
@Andi18 Znając Flicka to będą chcieli dalej strzelać
0
@Aragorn33 Taki typowy dla niego rogalik z dystansu najlepiej ;)