0

@SinMistico Ty tak serio? Kounde gra niemalże wszystko

2

Kounde wyraźnie zadowolony z ławeczki

2

@MesQueUnClub96 U nas ten serial by się nazywał „Szwagry”

1

City powoli wraca do czasów, kiedy na bieżąco zawodzili się w Lidze Mistrzów

0

@mokramartynka widzę, że recykling trzeba z tobą zrobić

12

RMTv i Tv Republika idą łeb w łeb

0

Nie słucha on się czasem swojego kochanego tatusia

4

Białasy czekają na 96 minutę pewnie

0

Chyba postawię na bramkę Realu, bo to jest pewne niemalże w stu procentach

18

Spokojnie czerwo mogło wjechać

0

To się już nazywa recydywa co my robimy Valencii

2

Źle podobierali tych komentatorów. Miał być Szpakowski na Atletico, Iwański na Real, Laskowski na Barçę

1

Piekło zamarzło :0

1

Pepe i Ramos nie byli tak irytujący jak ten osobnik

3

Można włączyć mecz

0

@Swistus172 Paradoksalnie lepiej idzie nam z Realem niż z Leganes ;)

0

Dobrze niech biali grają jeszcze więcej meczów do zajechania

0

@Kitek1640 Myślę, że Laporta chętnie by zatrudnił tego gościa w przebraniu misia z Zakopanego. Nazbierał by nam kasy.

3

@wojopancer Mimo wszystko, zdecydowanie lepszy Courtois.

1

Ten liniowy ma mokro w gaciach

4

Lamine już włącza tryb Leo

0

Oby koniec tej zimy w końcu ;)

1

@Donnie_Darko Dario G - Carnaval de Paris
Piękny utwór

0

Do Neymara pasuje cytat:
„Miałeś chamie złoty róg…”

5

Tokio Drift na TVN jakby ktoś był zainteresowany

3

Dobrze, że wróciła skuteczność
Uzdrowić obronę i w pogoń!
VeB!

24

Wymieniłbym tą Valencię na Getafe…
Do spadku oczywiście

0

Przynajmniej ksywki piłkarzy poznamy przy tej atmosferze

0

@Andi18 Znając Flicka to będą chcieli dalej strzelać

0

@Aragorn33 Taki typowy dla niego rogalik z dystansu najlepiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?