0

Wojtuś to chyba tylko na karne niestety

1

Negreira czas start

3

Toż to była poezja

0

Mam nadzieję, że w drugiej wpuści Lewego, żeby odskoczył trochę żółwiowi

2

@Ojciec5tkidzieci Elżunia pomyli Espumisan z Fenatylem

1

@Salchent Żeby tylko z Celtą

17

Redakcjo dajcie taki tytuł na główną:
Po*ebany mecz

10

To był pełnoprawny mecz im. Realu Madryt

4

@KamQiX Fajnie jakbyśmy jeszcze zaliczyli edycję im. Realu Madryt

0

Szczęsny niestety chyba ciałem nie jest na emeryturze a szkoda, bo liczyłem na udane występy naszego bramkarza

1

@MesQueUnClub_87 plus Real prawdopodobnie zagra jeszcze dwa dodatkowe mecze w Lidze Mistrzów a Don Carlo nie jest zbyt skory do rotowania i pod koniec sezonu mogą oddychać rękawami

1

Wy też tak macie, że po takim zwycięstwie Realu, chcielibyście ich dostać znów do obicia?
Co do Endricka to w Realu już był taki młody Brazylijczyk, którego sam Pele namaszczał

0

Widać Real nawet polubił w te 5:2

2

Oby karma ich dopadła

3

Jakby tak w finale Pucharu Króla, czy Ligi Mistrzów miałoby dojść do karnych to wpuszczenie Szczeny będzie cholernym obowiązekiem

1

Rekin znowu ukąsił

1

Wku*wili Yamala

2

Mimo iż bramka anulowana to podobają mi się decyzje Kounde zamiast na siłę szukać środka po prostu pierdyknąć pod ladę, czy po długim

11

Yamal robi magię

5

Kurczę mam nadzieję, że Araujo nie odejdzie. Bądź to nasz filar defensywy. Moim zdaniem idealnie pasuje do stylu Flicka.
A na dodatek mam wyjazdową koszulkę z sezonu 22/23 z jego nazwiskiem zakupioną w Barça Storę przy Camp Nou

1

Oby teraz tylko wrócić na dobre tory w lidze. Odrobienie straty jest jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję, że mamy już za sobą ten dołek formy, który zazwyczaj miewaliśmy na koniec sezonu

4

@OzzyFCB Raczej duże cygaro

2

Wszystko fajnie, jest puchar, jest super meczyk, prezes wszystkich zabawia, ale w sumie człowiek sobie myśli: szkoda, że ta szósta brameczka nie padła, same dobre wspomnienia z tym wynikiem ;)

Dobrej nocy wszystkim

2

@norbi77 Oby po tym meczu i kontuzji Inigo sytuacja zmieniła się o 180 stopni

0

Wojtuchna musi zostawić swój znak firmowy

4

To teraz wygrać jeszcze w niedzielę i przy odlatywaniu zamknąć De Jonga w jakim kiblu

0

Cały ten Ajax 2019 jest spalony

1

Flick dba o dodatkowe emocje w końcówce

2

Dziś 70 urodziny obchodzi lektor filmowy Maciej Gudowski. Do dzisiaj nie umie się przyzwyczaić, że ten głos ma człowieka. A tutaj znalazłem takie cudo:


1

@Faro Trochę byłem w szoku, że miała 23 lata wtedy. Dałbym jej nawet trochę więcej niż 30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?