Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojtuś to chyba tylko na karne niestety
1
Negreira czas start
3
Toż to była poezja
0
Mam nadzieję, że w drugiej wpuści Lewego, żeby odskoczył trochę żółwiowi
2
@Ojciec5tkidzieci Elżunia pomyli Espumisan z Fenatylem
1
@Salchent Żeby tylko z Celtą
17
Redakcjo dajcie taki tytuł na główną:
Po*ebany mecz
10
To był pełnoprawny mecz im. Realu Madryt
4
@KamQiX Fajnie jakbyśmy jeszcze zaliczyli edycję im. Realu Madryt
0
Szczęsny niestety chyba ciałem nie jest na emeryturze a szkoda, bo liczyłem na udane występy naszego bramkarza
1
@MesQueUnClub_87 plus Real prawdopodobnie zagra jeszcze dwa dodatkowe mecze w Lidze Mistrzów a Don Carlo nie jest zbyt skory do rotowania i pod koniec sezonu mogą oddychać rękawami
1
Wy też tak macie, że po takim zwycięstwie Realu, chcielibyście ich dostać znów do obicia?
Co do Endricka to w Realu już był taki młody Brazylijczyk, którego sam Pele namaszczał
0
Widać Real nawet polubił w te 5:2
2
Oby karma ich dopadła
3
Jakby tak w finale Pucharu Króla, czy Ligi Mistrzów miałoby dojść do karnych to wpuszczenie Szczeny będzie cholernym obowiązekiem
1
Rekin znowu ukąsił
1
Wku*wili Yamala
2
Mimo iż bramka anulowana to podobają mi się decyzje Kounde zamiast na siłę szukać środka po prostu pierdyknąć pod ladę, czy po długim
11
Yamal robi magię
5
Kurczę mam nadzieję, że Araujo nie odejdzie. Bądź to nasz filar defensywy. Moim zdaniem idealnie pasuje do stylu Flicka.
A na dodatek mam wyjazdową koszulkę z sezonu 22/23 z jego nazwiskiem zakupioną w Barça Storę przy Camp Nou
1
Oby teraz tylko wrócić na dobre tory w lidze. Odrobienie straty jest jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję, że mamy już za sobą ten dołek formy, który zazwyczaj miewaliśmy na koniec sezonu
4
@OzzyFCB Raczej duże cygaro
2
Wszystko fajnie, jest puchar, jest super meczyk, prezes wszystkich zabawia, ale w sumie człowiek sobie myśli: szkoda, że ta szósta brameczka nie padła, same dobre wspomnienia z tym wynikiem ;)
Dobrej nocy wszystkim
2
@norbi77 Oby po tym meczu i kontuzji Inigo sytuacja zmieniła się o 180 stopni
0
Wojtuchna musi zostawić swój znak firmowy
4
To teraz wygrać jeszcze w niedzielę i przy odlatywaniu zamknąć De Jonga w jakim kiblu
0
Cały ten Ajax 2019 jest spalony
1
Flick dba o dodatkowe emocje w końcówce
2
Dziś 70 urodziny obchodzi lektor filmowy Maciej Gudowski. Do dzisiaj nie umie się przyzwyczaić, że ten głos ma człowieka. A tutaj znalazłem takie cudo:
1
@Faro Trochę byłem w szoku, że miała 23 lata wtedy. Dałbym jej nawet trochę więcej niż 30