10

Booooom pierdzielnęło!!!!!

0

@daniel32778 Powiem więcej. Ramos, Pepe i Casemiro razem wzięci nie byli tak wkurzający jak Vini

2

Pierwszy prezydent państwa co wręczy złotą piłkę

2

Ale będzie pisk będzie po przerwie jak z czajnika

0

Ta zielona głosowo przypomina Olę Szwed

0

Następny mecz gramy z Crveną na wyjeździe a wiadomo kto, co, ile i gdzie im zapakował ;)

20

Wróciłem z pracy i wpierw zobaczyłem wynik i strzelców i chwilowe niedowierzanie, później zobaczyłem skrót i powiem jedno:
Raphinha przepraszam

9

Real wczoraj w Lidze Mistrzów był Realem, obyśmy dzisiaj nie byli „tą Barceloną”

0

Wraca największy okrutnik wśród okrutników

0

Gavi na ostanie 5 minut

2

Byłyby jaja gdyby Peña załapał formę życia teraz

5

Nie jednemu takie wejście mogłoby skończyć karierę. Chłop ze stali. Ta bachata też zrobiła swoje

0

Livaković ty drwalu pieprzony

1

Betoniarka już dawno nie powinno być w reprezentacji po tych słowach, które powiedział po meczu z Mołdawią

0

Deco by można wysłać do Awantury, żeby trochę się podszkolił :D

0

@Encore Trochę się różnią: Joker Phoenixa jest w trakcie przemiany. Z kolei Joker Ledgera to Joker w pełnym blasku. Ale oczywiście Ledger jest lepszy tak czy siak

14

Jeszcze 10 lat temu w najśmielszych snach niespodziewałem się, że ujżę Polaka w tym klubie. Jako rodak i kibic Barçy czuję wielką radość i dumę

1

Średnio Raphinha dzisiaj

0

Jeszcze nam da pewnie pierwszą żółtą kartkę

15

Ja się dziwię, że Real karnego nie otrzymał w tej sytuacji z Endrickiem

2

I jakimś dziwnym cudem nawet podczas tych 3% jest więcej kontuzji niż przez resztę sezonu

16

„Drugi gol padł w momencie, na który nie zasłużyliśmy”. No Xavi siedzi w Ter Stegenie

0

Teraz po tym meczu już w stu procentach rozumiem niemieckich selekcjonerów, dlaczego woleli stawiać na Neuera z jedną nogą

1

@Herato Almunia

0

Mógł jeszcze na koniec dodać: „Robota wykonana pora na urlop”

0

Dobre meczycho może być we wtorek patrząc na formę obu reprezentacji

1

@maroon Na turnieju karnawałowym

2

@LeoMessiiBarcaPepa
Zadra zdecydowanie. Hyperion ma tylko ten wielki zjazd. Na Zadrze czułem się trochę jak w Hugo. Odruchowo chowałem głowę, jak wjeżdżaliśmy między belki :D

9

Jakby tak jeszcze Krzynówek pierdyknął z lewej w bramkę to byłbym spełniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?