Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Booooom pierdzielnęło!!!!!
0
@daniel32778 Powiem więcej. Ramos, Pepe i Casemiro razem wzięci nie byli tak wkurzający jak Vini
2
Pierwszy prezydent państwa co wręczy złotą piłkę
2
Ale będzie pisk będzie po przerwie jak z czajnika
0
Ta zielona głosowo przypomina Olę Szwed
0
Następny mecz gramy z Crveną na wyjeździe a wiadomo kto, co, ile i gdzie im zapakował ;)
20
Wróciłem z pracy i wpierw zobaczyłem wynik i strzelców i chwilowe niedowierzanie, później zobaczyłem skrót i powiem jedno:
Raphinha przepraszam
9
Real wczoraj w Lidze Mistrzów był Realem, obyśmy dzisiaj nie byli „tą Barceloną”
0
Wraca największy okrutnik wśród okrutników
0
Gavi na ostanie 5 minut
2
Byłyby jaja gdyby Peña załapał formę życia teraz
5
Nie jednemu takie wejście mogłoby skończyć karierę. Chłop ze stali. Ta bachata też zrobiła swoje
0
Livaković ty drwalu pieprzony
1
Betoniarka już dawno nie powinno być w reprezentacji po tych słowach, które powiedział po meczu z Mołdawią
0
Deco by można wysłać do Awantury, żeby trochę się podszkolił :D
0
@Encore Trochę się różnią: Joker Phoenixa jest w trakcie przemiany. Z kolei Joker Ledgera to Joker w pełnym blasku. Ale oczywiście Ledger jest lepszy tak czy siak
14
Jeszcze 10 lat temu w najśmielszych snach niespodziewałem się, że ujżę Polaka w tym klubie. Jako rodak i kibic Barçy czuję wielką radość i dumę
1
Średnio Raphinha dzisiaj
0
Jeszcze nam da pewnie pierwszą żółtą kartkę
15
Ja się dziwię, że Real karnego nie otrzymał w tej sytuacji z Endrickiem
2
I jakimś dziwnym cudem nawet podczas tych 3% jest więcej kontuzji niż przez resztę sezonu
16
„Drugi gol padł w momencie, na który nie zasłużyliśmy”. No Xavi siedzi w Ter Stegenie
0
Teraz po tym meczu już w stu procentach rozumiem niemieckich selekcjonerów, dlaczego woleli stawiać na Neuera z jedną nogą
1
@Herato Almunia
1
@Radioactive9705 Światowy dzień monitoringu wody?
https://repostuj.pl/upload/2023/04/30/5aa63393-05f0-4115-bf01-bbf53479d7a3.gif
0
Mógł jeszcze na koniec dodać: „Robota wykonana pora na urlop”
0
Dobre meczycho może być we wtorek patrząc na formę obu reprezentacji
1
@maroon Na turnieju karnawałowym
2
@LeoMessiiBarcaPepa
Zadra zdecydowanie. Hyperion ma tylko ten wielki zjazd. Na Zadrze czułem się trochę jak w Hugo. Odruchowo chowałem głowę, jak wjeżdżaliśmy między belki :D
9
Jakby tak jeszcze Krzynówek pierdyknął z lewej w bramkę to byłbym spełniony