Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atalanta się posypała
6
Puchar Ligi Mistrzów w końcu w Polsce
0
To jest po prostu coś pięknego
1
Jest i on! Człowiek skręt
1
Pięknie będzie tam pojechać na podróż poślubną. Vibe tego miasta jest niesamowity
0
Śpiewa jak Edyta jak w 2002
2
Śpiewa hymn jak Edyta Górniak w 2002
4
@derlysy1979 Indie mają ponad miliard
0
@Kengo Życzę sobie tylko, żeby film o Gollumie zrobili z takim pietyzmem jak trylogię
0
@TheNekro94 O tak zdecydowanie, zapomniałem o Triathlonie
0
Jak myślicie jaka dyscyplina na olimpiadzie jest najbardziej wyczerpująca fizycznie. Dla mnie chyba chód sportowy
0
Tak jest. Oby teraz Leon wszedł na swój kosmiczny poziom
11
Trochę za bardzo się podpaliła przy remisie
1
Laskowski mistrz
2
@MessiForeverTheBest Ciekawi mnie Breakdance
3
@AssisMoreira Odkleiło się trochę?
0
Czyżby znicz znajdował się na szczycie wieży Eiffla?
0
Party na całego
0
USA wszystko muszą mieć największe
1
@Messithegoat Wejdź sobie na tłumacz i sprawdź...
1
@Messithegoat Tchèque to Czechy po francusku
0
Ale nasi się świecą
5
Villa do Xaviego: "Ty im robiłeś treningi strzeleckie w tej Barcelonie"?
0
Tak będą wyglądać nasze akcje w przyszłym sezonie!!!
20
Mówcie co chcecie ale rozgrywanie mundialu w środku sezonu wcale nie było aż takim złym pomysłem. Dało nam to całkiem przyzwoity turniej z kosmicznym finałem, bo ostatnimi czasy te turnieje po sezonie klubowym ciężko się czasami ogląda.
0
Williams zmień fryzurę, bo Szpakowski Cię nie rozpoznaje
0
Życzę sobie i wam by ten finał był chociaż w połowie tak dobry jak finał Mundialu 2022
3
Widzę finał Hiszpania Holandia. Ależ by to był mecz pełen sentymentów
1
@Ozc Oby nie. Myślę, że tak grająca Hiszpania sobie z nimi poradzi
0
@adamek20151 Lepszy niż Lloris