0

Atalanta się posypała

6

Puchar Ligi Mistrzów w końcu w Polsce

0

To jest po prostu coś pięknego

1

Jest i on! Człowiek skręt

1

Pięknie będzie tam pojechać na podróż poślubną. Vibe tego miasta jest niesamowity

0

Śpiewa jak Edyta jak w 2002

2

Śpiewa hymn jak Edyta Górniak w 2002

4

@derlysy1979 Indie mają ponad miliard

0

@Kengo Życzę sobie tylko, żeby film o Gollumie zrobili z takim pietyzmem jak trylogię

0

@TheNekro94 O tak zdecydowanie, zapomniałem o Triathlonie

0

Jak myślicie jaka dyscyplina na olimpiadzie jest najbardziej wyczerpująca fizycznie. Dla mnie chyba chód sportowy

0

Tak jest. Oby teraz Leon wszedł na swój kosmiczny poziom

11

Trochę za bardzo się podpaliła przy remisie

1

Laskowski mistrz

2

@MessiForeverTheBest Ciekawi mnie Breakdance

3

@AssisMoreira Odkleiło się trochę?

0

Czyżby znicz znajdował się na szczycie wieży Eiffla?

0

Party na całego

0

USA wszystko muszą mieć największe

1

@Messithegoat Wejdź sobie na tłumacz i sprawdź...

1

@Messithegoat Tchèque to Czechy po francusku

0

Ale nasi się świecą

5

Villa do Xaviego: "Ty im robiłeś treningi strzeleckie w tej Barcelonie"?

0

Tak będą wyglądać nasze akcje w przyszłym sezonie!!!

20

Mówcie co chcecie ale rozgrywanie mundialu w środku sezonu wcale nie było aż takim złym pomysłem. Dało nam to całkiem przyzwoity turniej z kosmicznym finałem, bo ostatnimi czasy te turnieje po sezonie klubowym ciężko się czasami ogląda.

0

Williams zmień fryzurę, bo Szpakowski Cię nie rozpoznaje

0

Życzę sobie i wam by ten finał był chociaż w połowie tak dobry jak finał Mundialu 2022

3

Widzę finał Hiszpania Holandia. Ależ by to był mecz pełen sentymentów

1

@Ozc Oby nie. Myślę, że tak grająca Hiszpania sobie z nimi poradzi

0

@adamek20151 Lepszy niż Lloris

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?