Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O sześciu króli :D
3
Słońce narodu przemówi
0
@Cotutajsiedzieje I tak jest już prawie od 20 lat. Tylko i wyłącznie dwie partie. My nie jesteśmy USA
0
@Barca1922 Pewnie zagrałby parę pierwszych meczów jak z nut a później zaliczyłby zjazd
0
Reset? W twoim przypadku to całkowite formatowanie by się przydało
0
@goldmetaxa Raczej brak funduszy XD
0
@Firestone I Araujo ewentualnie
1
@bari_94 Real Madryt sezon 15/16. Połowa sezonu drużynę prowadzi Benitez później Zidane. Drużyna jest ta sama... wniosek nasuwa się sam
1
@mate92 To już jest płotka a nie rekin
0
Romeu z takim rywalem to se Xavi może wpuszać przy wyniku 3:0 do nas na max ostatnie 5 minut gry
10
Więc Madryt niemalże w najmocniejszym składzie wyjdzie w sobotę
1
To jest naprawdę przerażające podnieść rękę na małe bezbronne dziecko. I nie, żadna kara śmierci. Ona jest szybkim uwolnieniem od wszystkiego. Poza tym swego czasu była u nas i jakoś niezbyt odstraszała do mordowania, gwałtów itd. Polecam obejrzeć sobie film Django tak mniej więcej od 2 godziny i 20 minuty. Samuel L Jackson idealnie opisuje odpowiednią karę dla takich potworów
1
@Pawci023x Mecz, w którym Legia wygrała z Realem na Łazienkowskiej przesunął był blisko
1
Piękna gra piękny wynik, ale póki co jesteśmy w punkcie 0. Rozpoczyna się niemal identycznie. Zobaczymy co będzie dalej
1
Wygraliśmy na tym Felixie
0
@Michu94 Mam nadzieję, że ten brat to nie jest jak siostra Cristiano
1
@Player_87 Tu chodzi o zainteresowanie ludzi. Siatkówka to może jakieś 1/4 Świata, futbol cały świat
0
Leonie Leonie co ty robisz!!!
0
Do czego to doszło, że cieszymy się z Ferrana w pierwszym składzie a narzekamy na Lewego. Rok temu nie do pomyślenia
2
Szymon Marciniak na prezesa PZPN
1
Krycha no look hand
1
Byłem z wczoraj na dzisiaj na nocy filmowej Władcy Pierścieni i tak sobie myślę dlaczego w kinach nie puszczają starej kultowych klasyki w formie takich maratonów nocnych. Jestem pewien, że ludzie chętnie by chodzili a fani wręcz walili by drzwiami i oknami na chociażby na taką oryginalną trylogię Gwiezdnych Wojen, czy jakieś kino lat 90 np. Park Jurajski, Forrest Gump Pulp Fiction i Szeregowiec Ryan
1
@HanysUF Z Getafe na wyjeździe nie radzimy sobie od dłuższego czasu. Ostatni mecz wygrany w 2019
1
@Coutinho007 Z betonu
2
Boże chroń Yamala
1
Oby Ansu powrócił do dawnej formy. Potrzebujemy kogoś, kto potrafi zrobić wiatr na skrzydle
5
Nieprzyjemna kontuzja. Ile on razy uratował tyłek Realowi. Szybkiego powrotu do zdrowia. Nawet nie chcę myśleć co by było, gdyby Ter Stegenowi się taki uraz przytrafił
0
I po sekstecie City
0
@macio_944 Ja bym widział Leao
3
W sumie dobrze, że tak powiedział. Karma została rzucona, tylko czekać jak wróci