0

Nadszedł dzień dzisiejszy. Mecz sezonu (póki co). Tylko jednego chcę od piłkarzy. Walki o każdy centymetr boiska. Wiadomo, dostać się do półfinału Ligi Mistrzów po takim sezonie no to naprawdę będzie wielka rzecz ale i tak pomimo dużego niedosytu będę z nich dumny.
A najgorzej, że będę w tym czasie w pracy i nie będę mógł sprawdzać wyniku przez co będę niezwykle zestresowany

0

@Sulimo Tyle, że jakimś dziwnym trafem zawodnicy, których sprzedajemy Atletico jakoś cudownie odpalają

7

Szkoda, że Camp Nou jest w przebudowie. Chciałbym, żeby Dzbanelek poczuł na sobie ciężar gwizdów prawie stu tysięcy ludzi

9

Haaland to dzisiaj sam siebie kryje

4

Jak dobrze, że Liga Mistrzów wraca do Canal+

0

Co tu za bramy padają :O

2

Jak City wywiezie jakimś cudem remis z Bernabeu to będzie duży sukces

Edit. To jest to cudo

0

Szczęsny powinien dać lepę Betoniarkowi w szatni

1

@Pedri16Future Szansę na kontuzję chyba

2

@mordini123 I będzie: Łooooo jak on mocno kopnął tą piłkę!! :D

2

@abram3k Gdybym nie poskąpił 50€ więcej dać byłbym na tym meczu a nie na 0:4 w Pucharze Króla

0

@VamoSBarca88 Wymęczyli się na tym Interze trochę

1

Moja reakcja jak widzę Oriola szykującego się do wejścia:
https://demotywatory.pl/uploads/202203/1647115773_ufcvb2_fb_plus.jpg

7

Powiem wam, w takiej formie my jesteśmy w stanie zagrać w tegorocznym finale Ligi Mistrzów

0

Raphinha jak zobaczył, że Araby zaczynają się nim interesować to spiął poślady

0

Fermin nie czuje piłki...

0

Ochroniarz Messiego nam pomógł

1

Oby nasz hurraoptymizm nie został szybko zgaszony po meczu z Atleti

0

@Emhyr Już jeden raz takie słowa się źle zestarzały

0

Xavi nie zmarnuj tego!

0

Kuźwa droga marzeń do finału

3

Enrique jest sprawa. Nie rób problemów

0

Arsenal:
- Ah shit here we go again

0

Doczekaliśmy się! Po 4 latach wracamy tam gdzie powinniśmy być cały czas

0

Ten Lautaro to jeszcze z Kataru

0

Ciekawe, czy Oblak już umie w karne

EDIT. Umie :D

1

Simeone XDDD

1

Pięknie i Atleti wymęczy się przed niedzielą

1

Typowy Morata XD On już się chyb nigdy nie zmieni XD

0

I cyk po premii od De Laurentisa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?