Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadszedł dzień dzisiejszy. Mecz sezonu (póki co). Tylko jednego chcę od piłkarzy. Walki o każdy centymetr boiska. Wiadomo, dostać się do półfinału Ligi Mistrzów po takim sezonie no to naprawdę będzie wielka rzecz ale i tak pomimo dużego niedosytu będę z nich dumny.
A najgorzej, że będę w tym czasie w pracy i nie będę mógł sprawdzać wyniku przez co będę niezwykle zestresowany
0
@Sulimo Tyle, że jakimś dziwnym trafem zawodnicy, których sprzedajemy Atletico jakoś cudownie odpalają
7
Szkoda, że Camp Nou jest w przebudowie. Chciałbym, żeby Dzbanelek poczuł na sobie ciężar gwizdów prawie stu tysięcy ludzi
9
Haaland to dzisiaj sam siebie kryje
4
Jak dobrze, że Liga Mistrzów wraca do Canal+
0
Co tu za bramy padają :O
2
Jak City wywiezie jakimś cudem remis z Bernabeu to będzie duży sukces
Edit. To jest to cudo
0
Szczęsny powinien dać lepę Betoniarkowi w szatni
1
@Pedri16Future Szansę na kontuzję chyba
2
@mordini123 I będzie: Łooooo jak on mocno kopnął tą piłkę!! :D
2
@abram3k Gdybym nie poskąpił 50€ więcej dać byłbym na tym meczu a nie na 0:4 w Pucharze Króla
0
@VamoSBarca88 Wymęczyli się na tym Interze trochę
1
Moja reakcja jak widzę Oriola szykującego się do wejścia:
https://demotywatory.pl/uploads/202203/1647115773_ufcvb2_fb_plus.jpg
7
Powiem wam, w takiej formie my jesteśmy w stanie zagrać w tegorocznym finale Ligi Mistrzów
0
Raphinha jak zobaczył, że Araby zaczynają się nim interesować to spiął poślady
0
Fermin nie czuje piłki...
0
Ochroniarz Messiego nam pomógł
1
Oby nasz hurraoptymizm nie został szybko zgaszony po meczu z Atleti
0
@Emhyr Już jeden raz takie słowa się źle zestarzały
0
Xavi nie zmarnuj tego!
0
Kuźwa droga marzeń do finału
3
Enrique jest sprawa. Nie rób problemów
0
Arsenal:
- Ah shit here we go again
0
Doczekaliśmy się! Po 4 latach wracamy tam gdzie powinniśmy być cały czas
0
Ten Lautaro to jeszcze z Kataru
0
Ciekawe, czy Oblak już umie w karne
EDIT. Umie :D
1
Simeone XDDD
1
Pięknie i Atleti wymęczy się przed niedzielą
1
Typowy Morata XD On już się chyb nigdy nie zmieni XD
0
I cyk po premii od De Laurentisa :D