Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale dziadunio oberwał piłką
1
@kamiVeB Kounde też
0
Belgia swój złoty okres miała w latach 2014 do 2021. I jedyne co ugrali to 3 miejsce na Mundialu
1
Ulubieniec Messiego strzela
5
Ofensywanie momentami naprawdę fajnie to wyglądało a jeśli chodzi o defensywę to cud, że Holendrzy strzelili nam tylko jedną
1
Ale Jamalek dał ciasteczko
1
Meczycho totalne
1
Ależ oni będą mocni
0
Mistrzostwa Świata hahaha
0
Więcej meczów niech Fifa z Uefą wprowadzą zawodnicy wytrzymają
0
Za dwa miesiące powtórka na olimpiadzie w tym miejscu
3
Póki w Realu jest Ancelotti to będzie ogarnięta atmosfera w szatni
1
Przecież to było od samego początku wiadome od kiedy Real awansował do finału, że to się tak potoczy. Za długo oglądam ten sport. Obojętnie jaki przeciwnik by nie był... Borussia, Bayern, City, PSG scenariusz pozostaje taki sam.
3
Twój brzuch Cię wyprzedza Joan
1
Szkoda, że innym drużynom szczęście się tak nie kończy ;)
3
Deco teraz sprawdza na Transfermarkt po ile ten Lookman :D
0
A miałem obstawiać Bolonię. Taki fajny kurs na nich był. Miażdżą Juventus.
6
Dzisiaj mija dokładnie 18 lat od kiedy kibicuję Barcelonie. Ile ten okres wywołał u mnie radości i szczęścia oraz stresu i złości, to tego się nie da opisać. Mam nadzieję, że klub wróci może nie tyle co do hegemonii za czasów Pepa ale rywalizowania na godnym, wysokim poziomie i liczeniu się w walce o najwyższe cele z najlepszymi.
1
@Matheu12 Za długo oglądam ten sport i chociaż chciałbym się mile zaskoczyć to jednak Real wygra
0
@Safrani Ciekawe, czy będzie tolerował możliwe odpały Viniciusia
4
Bernard Hill nie żyje... Odtwórca ról kapitana Smitha w Titanicu i króla Theodena we Władcy Pierścieni
30
Xaviemu jak coś spieprzył w dzieciństwie to rodzice zawsze powtarzali: "Nic się stało, wszystko jest ok, to nasza wina"
1
@Deeespacito Bo nie ma lat ;)
0
Może po prostu lepiej jak przestaniesz ciulać Lapcio i powiedz wprost, że nie ma kasy na nowego trenera...
1
To ja już bym chyba wolał Czesia Michniewicza na trenera
0
@MesQueUnClub_87 Nawet jak odejdzie to co z tego. Wezmą jakiegoś Marqueza, czy inny wynalazek i tyle tego będzie
0
Mam nadzieję, że Cancelo też błyśnie taką formą na Euro
0
@Veysel Jaki Flick? Przecież Rafa Marquez cały na DNA wjedzie w przyszłym sezonie
5
Goal Line jest już w futbolu prawie 10 lat! To jest kabaret
0
@Pitinho Akurat jakoś w Lidze Mistrzów potrafi z nami grać