Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może own goal coś wsadzi
0
Powinni wrócić do zasady złotej bramki w dogrywce
2
I kolejna piłka w kosmosie
0
Oglądasz ten mecz i myślisz, że nic gorszego nie zobaczysz.
Tymczasem jutro Anglia: potrzymaj mi herbatkę
0
@tomek8756 To było wiadome już przed tymi meczami
0
Ależ ta Francja jest bezjajeczna
0
@kuz I jego łysego kumpla
0
Torres się podsumował teraz
0
Taylor na bank ma hiszpańskie korzenie
0
Wiecie co mi się marzy? Powtórka półfinału z Mundialu w 2006, tym razem z udziałem Hiszpanów
1
@Messi96_96 Uefa mu obiecała lepszy koniec kariery
6
Takich atakujących przeciwko takiemu rywalowi się zmienia przy wyniku 3/4:0
4
Kroos to by chyba musiał kogoś z dyńki walnąć, żeby czerwo obejrzał
30
Ta rywalizacja między nimi jest tak zacięta, że nawet w zmarnowanych kluczowych karnych muszą być po równo
0
Hiszpania Holandia obejrzałbym taki finał
0
@AmigoBlancos Anglia jest przehypowana jak zawsze, ale akurat po trójkolorowych nie spodziewałem się aż takiej mizerii
2
Sesko patrz jak się to robi
1
Symulka obrzydliwa ale faktem jest to, że Holandia powinna wsadzić Rumunii conajmniej czwórkę
0
@Roobo Mbappe czeka zabawę z nim
0
Jaki on ambitny
0
Bałkańscy kibice to ogólnie bydło
3
Lionel Andrésie Messi Cuccittini poza zdrowiem i szczęściem życzę Ci tylko byś cieszył się piłką tak jak cieszyłeś nas przez te wszystkie lata twojej kompletnej kariery. I niech po zakończeniu przygody z piłką zrobią jakiś pożądny film o twojej historii.
1
@Herato 4K Kolumbia, Kazań, Klęska. Czwarte K według uznania
0
@maroon "Uważam, że chcieliśmy zagrać drugą połowę na stojąco. Myśleliśmy, że ten mecz dogra się sam do końca, zostało 45 minut i jedziemy na wakacje."
3
Betoniarek to powinien być wypierdzielony z tej reprezentacji za swoje słowa po meczu z Mołdawią
0
Zamawiał ktoś bilety na mecze przez Ticombo. Chciałbym kupić na ćwierćfinał w Berlinie
1
Tak blisko Yamalku byłeś...
0
Kto ich widział w finale jeszcze lepiej jak mistrzów Europy!?
0
Półmetek fazy grupowej a już mogliby zrobić niemalże cały ranking Top 10 bramek.
3
Ale dziadunio oberwał piłką