Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Przyjemnie się ogląda ten meczyk
13
@normasubiektywna W pierwszym sezonie mieliśmy mnóstwo szczęścia i prime’a Matsa
29
Prawda boli panie Denzel
0
@rayan_7 W tym momencie już bardzo mała
1
@MesQueUnClub_87 Chyba Hot Dog typu francuski. Wszak to sama bułka z parówką z ketchupem i musztardą
27
Zaczyna się. Sportowo radzimy sobie bardzo dobrze, więc trzeba puścić smród od drugiej strony
0
Chciałbym tak móc kiedyś popracować
0
@tomek8756 Powinni ich zaklasyfikować jako organizację terrorystyczną
4
Po 3 latach wygrywamy na tym stadionie. Coś zaczyna się kulać
1
Jak cudem ten sędzia został wybrany najlepszym sędzią poprzedniego sezonu…
0
Plotka przyspawaj się do ławki
2
Xavi by już siedział na trybunach
8
Ale karnego to już nie sprawdzali
0
@clyde Tyle, że na ławce był Xavi
0
Pedri pięknie!!!!
0
@BarcaToSensZycia To jest naczelny hejter Raphini
0
Ter Stegen chyba jeszcze na kacu po świętowaniu zakończenia kariery reprezentacyjnej przez Neuera
2
Kiedyś było: "Zawodnik” oficjalnie w Barcelonie, teraz będzie: "Zawodnik”oficjalnie zarejestrowany w LaLidze
1
@Pawel13sz Strach pomyśleć jakiego potwora zrobią z Gaviego
0
No nie mogę. Człowiek chce sobie spokojnie odpocząć trochę po pracy a tu yorki sąsiadów, w liczbie 6 sztuk zaczynają swoją "symfonię” za każdym razem gdy ktoś przechodzi chodnikiem… dramat
2
Coś czuję w kościach, że Olmo (oczywiście jak go zarejestrują) sprawdzi się u nas. Będzie takim przypadkiem jak np. Paulinho, czy Mathieu
1
@karolup Przede wszystkim fizyczność, która daje możliwość kontrolowania gry do końca
1
Laporta i Deco po zakończeniu okienka transferowego
1
@BTW Popłynąłeś trochę
3
Moim zdaniem Gundogan jest wypychany, dlatego że powiedział trochę prawdziwych choć niewygodnych dla tego kółka wzajemnej adoracji słów. Dramat…
2
No i pięknie. Wywozimy 3 punkty z zawsze trudnego terenu
0
Tego sędziego z meczu Śląska to albo powinni wykluczyć całkowicie z prowadzenia takich meczów, albo dać mu się przejść po rynku wrocławskim
1
@Pawel13sz Od jego odejścia zaczął się nasz dramat
4
Kulesza i Perez na jednym podium? Abstrakcja
0
Atalanta się posypała