8

Przyjemnie się ogląda ten meczyk

13

@normasubiektywna W pierwszym sezonie mieliśmy mnóstwo szczęścia i prime’a Matsa

29

Prawda boli panie Denzel

0

@rayan_7 W tym momencie już bardzo mała

1

@MesQueUnClub_87 Chyba Hot Dog typu francuski. Wszak to sama bułka z parówką z ketchupem i musztardą

27

Zaczyna się. Sportowo radzimy sobie bardzo dobrze, więc trzeba puścić smród od drugiej strony

0

Chciałbym tak móc kiedyś popracować

0

@tomek8756 Powinni ich zaklasyfikować jako organizację terrorystyczną

4

Po 3 latach wygrywamy na tym stadionie. Coś zaczyna się kulać

1

Jak cudem ten sędzia został wybrany najlepszym sędzią poprzedniego sezonu…

0

Plotka przyspawaj się do ławki

2

Xavi by już siedział na trybunach

8

Ale karnego to już nie sprawdzali

0

@clyde Tyle, że na ławce był Xavi

0

Pedri pięknie!!!!

0

@BarcaToSensZycia To jest naczelny hejter Raphini

0

Ter Stegen chyba jeszcze na kacu po świętowaniu zakończenia kariery reprezentacyjnej przez Neuera

2

Kiedyś było: "Zawodnik” oficjalnie w Barcelonie, teraz będzie: "Zawodnik”oficjalnie zarejestrowany w LaLidze

1

@Pawel13sz Strach pomyśleć jakiego potwora zrobią z Gaviego

0

No nie mogę. Człowiek chce sobie spokojnie odpocząć trochę po pracy a tu yorki sąsiadów, w liczbie 6 sztuk zaczynają swoją "symfonię” za każdym razem gdy ktoś przechodzi chodnikiem… dramat

2

Coś czuję w kościach, że Olmo (oczywiście jak go zarejestrują) sprawdzi się u nas. Będzie takim przypadkiem jak np. Paulinho, czy Mathieu

1

@karolup Przede wszystkim fizyczność, która daje możliwość kontrolowania gry do końca

1



Laporta i Deco po zakończeniu okienka transferowego

1

@BTW Popłynąłeś trochę

3

Moim zdaniem Gundogan jest wypychany, dlatego że powiedział trochę prawdziwych choć niewygodnych dla tego kółka wzajemnej adoracji słów. Dramat…

2

No i pięknie. Wywozimy 3 punkty z zawsze trudnego terenu

0

Tego sędziego z meczu Śląska to albo powinni wykluczyć całkowicie z prowadzenia takich meczów, albo dać mu się przejść po rynku wrocławskim

1

@Pawel13sz Od jego odejścia zaczął się nasz dramat

4

Kulesza i Perez na jednym podium? Abstrakcja

0

Atalanta się posypała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?