Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oriol do recyklingu
1
@Barwindg Hipnotyzujący aktor. Ciekaw jestem, czy oficjalnie zostanie nowym Bondem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A Raphini by nie chcieli?
4
Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje
3
A najśmieszniejsze jest to, że biali cieszyli się z tego jakiego sędziego im przyznano na ten mecz, że dobrze sędziuje, że im nie przeszkadza w grze. :D
0
Mam pytanie. Kupował ktoś bilety na Euro 2024, przez jaką stronę najlepiej je kupić?
1
@Culer9002 Książe Harry
5
Co oni widzą w tym Roberto?! Tą bramkę sprzed 7 lat z PSG
6
Białe chusteczki obowiązkowo mają być na następnym domowym meczu
1
Aż mi się przypomina mem: "Ty to chyba lubisz" widząc jak Barca znów dostaje 4
0
Mourinho zwolniony z Romy. To co bierzemy do nas?
0
@jaras121 Raczej potrzymaj mi brzucha
0
Pogrom Osasuny 2:0
1
@ranger3120 Aż mi się Pulp Fiction przypomniało
2
Warto wspomnieć, że Beckenbauer, obok jedynie Deschampsa i Zagallo wygrał mistrzostwo świata jako zawodnik i selekcjoner. Absolutnie unikatowy wyczyn. Ciekawe, czy komuś uda się jeszcze to powtórzyć
0
Jak mnie w*urwia te wieczne mlaskanie na Lewego podczas tego plebiscytu: "A co wygrał dla Polski?
Podejrzewam że, gdyby był sportowcem indywidualnym rok w rok zamiatałby całą konkurencję
11
Polecę klasykiem:
Słychać wycie? Znakomicie
0
Niestety myślę, że Xavi wyeksploatował się doszczętnie. Chwała mu za mistrzostwo i superpuchar ale powinien odejść Nie widzę wogóle drużyny w tym sezonie...
2
Sevilla ma już dość wygrywania Ligi Europy
1
Oo Pan Zamach atakuje
0
@Barcasub Stworzyć własną
4
Mentzen i Bosak jeśli chcą coś ugrać całkowicie powinni zrezygnować z tej partii
2
A jeszcze wczoraj Braun chciał Kaczyńskiego do pierdla. Chyba się on szybciej tam się wybierze
1
Tam były dzieci, nie pomyślał o tym brodziaty dziad. I to ma być poważny polityk, którego wybrali 25 tysięcy ludzi
0
@NeroTFP1 Oby kler teraz stracił swój parasol ochronny
1
Wiedziałem, że się odniesie do 13 grudnia
0
La Ramblo doradź. Jaki perfum dla drugiej połówki taki 20+ do 400zł na święta?
0
Mateusz jak Profesor z Domu z Papieru:
Kradnie czas
0
Grilluj Sławek :D