0

@magister97r Z białymi to tak jest :D

1

@Encore Tą ręką nawet jak się podpiera to blokuje piłkę. To jest karny. Durne są te przepisy

4

@kynio302 Prawie dogrywkę zagrali

3

Tymczasem w Arabii 104 minuta XD

1

Za późno chyba dla Napoli

2

Jakim cudem Maignan nie wygryzł jeszcze Llorisa

0

@barcelonaLM No co, przytulić się chciał

0

@Kamil689 Chyba bobki strzeli

0

@Donnie_Darko Chciałbym, żeby z Xavim tak było

2

@Hosh I nasz sztab medyczny w gratisie!

0

I Simon w chwilę z bohatera do zera

0

Gdy jesteś Żiru i jesteś najlepszym strzelcem w historii rep. Francji to wiedz, że masz znakomitych partnerów obok siebie

1

I on się dziwi, że Didier Deschamps go posadził na ławę po pierwszej połowie

3

Dać go Chelsea za grube miliony

3

@Kgorecki2500 Disney - Król Lew
Pixar - Iniemamocni/Toy Story
Dream Works - Shrek/Kung fu Panda

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Jak taki Raphinha nie potrafi piłki dobrze wrzucić

0

@draxidox Po minucie zauważyłem gitarzystów XD

2

@koksik2700 U nas w parkowym stawie zdechł łabądź, który był dokarmiany chlebem. Raz byłem świadkiem jak pewna osoba zwróciła uwagę babci z wnuczkiem, że nie powinno się dokarmiać chlebem to go zjechała od góry do dołu

17

Oni tego Tuchela wzięli w takim momencie sezonu tylko dlatego, żeby nikt im go nie podebrał

0

@Marcelinho99 W sumie graliśmy z nimi towarzyski w tym sezonie

0

Niech ta Liga Mistrzów wraca na Canal+ lepiej

4

@barcelonaLM Powiem tak, zbyt długo oglądam piłkę nożną, żeby nie wierzyć w takie cuda

2

Pedri, Dembele, De Jong wracajcie jak najszybciej, bo jeszcze wiadomo co zrobimy na metr przed kiblem

2

Pozdrowienia dla La Rambli z La Rambli

:D

1

Oby to było jego koniec

0

Raphinha to napewno jest Brazylijczyk?

0

Chłop jedzie na dwóch momentach i ma chyba za to kartę unlimited na pozostawanie w klubie

0

@StrangeFruit Mam załatwione ;)

38

A już za nieco ponad miesiąc lecę do Barcelony w wprost wymarzony sposób pożegnać się z starym Camp Nou, czyli rewanżowym meczem z Realem. Niesamowicie się jaram. Oby wynik był jak najbardziej pomyślny :D

1

Wyrównany konkurs ogłaszam
Kto ma gorszą delikatnie mówiąc twarz:
-Vinicius
-Tebas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?