Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@magister97r Z białymi to tak jest :D
1
@Encore Tą ręką nawet jak się podpiera to blokuje piłkę. To jest karny. Durne są te przepisy
4
@kynio302 Prawie dogrywkę zagrali
3
Tymczasem w Arabii 104 minuta XD
1
Za późno chyba dla Napoli
2
Jakim cudem Maignan nie wygryzł jeszcze Llorisa
0
@barcelonaLM No co, przytulić się chciał
0
@Kamil689 Chyba bobki strzeli
0
@Donnie_Darko Chciałbym, żeby z Xavim tak było
2
@Hosh I nasz sztab medyczny w gratisie!
0
I Simon w chwilę z bohatera do zera
0
Gdy jesteś Żiru i jesteś najlepszym strzelcem w historii rep. Francji to wiedz, że masz znakomitych partnerów obok siebie
1
I on się dziwi, że Didier Deschamps go posadził na ławę po pierwszej połowie
3
Dać go Chelsea za grube miliony
3
@Kgorecki2500 Disney - Król Lew
Pixar - Iniemamocni/Toy Story
Dream Works - Shrek/Kung fu Panda
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Jak taki Raphinha nie potrafi piłki dobrze wrzucić
0
@draxidox Po minucie zauważyłem gitarzystów XD
2
@koksik2700 U nas w parkowym stawie zdechł łabądź, który był dokarmiany chlebem. Raz byłem świadkiem jak pewna osoba zwróciła uwagę babci z wnuczkiem, że nie powinno się dokarmiać chlebem to go zjechała od góry do dołu
17
Oni tego Tuchela wzięli w takim momencie sezonu tylko dlatego, żeby nikt im go nie podebrał
0
@Marcelinho99 W sumie graliśmy z nimi towarzyski w tym sezonie
0
Niech ta Liga Mistrzów wraca na Canal+ lepiej
4
@barcelonaLM Powiem tak, zbyt długo oglądam piłkę nożną, żeby nie wierzyć w takie cuda
2
Pedri, Dembele, De Jong wracajcie jak najszybciej, bo jeszcze wiadomo co zrobimy na metr przed kiblem
2
Pozdrowienia dla La Rambli z La Rambli
:D
1
Oby to było jego koniec
0
Raphinha to napewno jest Brazylijczyk?
0
Chłop jedzie na dwóch momentach i ma chyba za to kartę unlimited na pozostawanie w klubie
0
@StrangeFruit Mam załatwione ;)
38
A już za nieco ponad miesiąc lecę do Barcelony w wprost wymarzony sposób pożegnać się z starym Camp Nou, czyli rewanżowym meczem z Realem. Niesamowicie się jaram. Oby wynik był jak najbardziej pomyślny :D
1
Wyrównany konkurs ogłaszam
Kto ma gorszą delikatnie mówiąc twarz:
-Vinicius
-Tebas