8

Ja już myślałem, że to Bartomeu siedzi przed Kahnem

2

@pluszek Złoty Neymar

1

Dobrze, że te okazję sobie tworzymy

1

Wypompowaliśmy się z USA i Brazylią a Włosi zagrali kompletny mecz
Ciekawe jak sobie poradzą na mundialu w Katarze
A nie czekaj...

0

Brakuje Wilfredo...

6

Wypluwam każde każde złe słowo, które powiedziałem na Śliwkę

0

@brd42 Dopóki Tebas rządzi La Liga wątpię by narazie cokolwiek w tym aspekcie się zmieniło...

0

Mam takie odnośnie rozszerzonych wersji Hobbita pytanie, czy są może na płycie dvd, czy blue-ray, albo w internecie z lektorem Macieja Gudowskiego? Od razu chcę zaznaczyć, że filmy zobaczyłem bez napisów oraz z napisami. Chcę poprostu zobaczyć te filmy z tym idealnie pasującym do tych filmów lektorem.

0

Ten Averill trochę Włosoka przypomina

0

Kochanowski serw mistrz

0

Znowu Śliwka....

4

Trzeba się jeszcze ogarnąć obronę, bo Bayern takie straty pod kontry jakie były dzisiaj z Pilzno będzie bezwzględnie wykorzystał

0

Lewy do Fatiego: Podawaj mi lepiej synku

1

Dembele i Neymar dwoje odrodzonych w tym sezonie

0

Ramos poluje na swoją zdobycz

0

Znowu Śliwka...

11

Ach ten Śliwka... nasz siatkarski Maguire

0

Właśnie fizyczne przygotowanie jest kluczowe w trakcie sezonu, a tego w ostatnich latach zdecydowanie brakowało

0

@MaziFCB No ciekawe co powie teraz

0

Ciekaw jestem co Lewy odpowie na pytanie dotyczące Messiego i Ronaldo kto jest lepszy, bo też raczej napewno takie padnie

14

Wróciłem przed chwilą z pracy i słyszę tak cudowną wiadomość. Swego czasu był blisko Realu i też w tamtym czasie nie spodziewałem się, że on może kiedykolwiek trafić do nas, ale jest!!! Pomimo iż już trochę lat ma niech napisze kolejną wspaniałą historię tego klubu mojego kochanego by został w nim zapamiętany. Poza tym La Liga i El Clasico znowu będą ekscytujące. Czas sięgnąć do portfela i zakupić koszulkę z napisem LEWANDOWSKI!!!

Visca El Barca!!!

1

Tego nie da się wytłumaczyć, Real i Liga Mistrzów to jedna symbioza

1

Odbijemy sobie na dziecięcej Eurowizji

0

To co, Ukraina wygrywa mundial?

1

O ja pier*ziele...

0

Pewnie głosujący dadzą nam więcej punktów niż żiri

0

Już nigdy nie kupię Becherovki

0

0

Ciekaw jestem jestem, czy Ukraińcy dadzą nam 12pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?