0

Już tyle razy się wstydziłem w 2018, gdy być może ta Roma wzniosła się na szczyt umiejętności i miała swój dzień, w 2019 gdzie to już było totalne ośmieszenie się i niemalże powtórzenie wyczynu PSG, ale tak naprawdę wczoraj poczułem co to znaczy wstyd. A Bartomeu powinien zostać wzięty za fraki i zesłany do otchłani razem z naszymi świętymi krowami

2

Ale trafili z tymi wyjazdowymi strojami na przyszły sezon.... nie ma co

0

@BarcaInfo Niech dadzą poprostu czarne tło i tyle. Nic lepiej tego nie opisze

1

Jeśli ten mecz nie przyniesie zmian w tym klubie prawie jak na miarę rewolucji francuskiej, to nie wiem co by się jeszcze musiało wydarzyć

2

Francuziki to zawsze byli przegrywy oraz tchórze od wieków i do tej pory w tym aspekcie nic się nie zmieniło.

0

@BarcaInfo No ale jak to?! Przecież to jest perspektywiczny obiecujący zawodnik :DD

4

To nie oni nam tego mistrza zabrali.
To myśmy im go podarowali... i to na srebrnej tacy....

1

@Danny Gaucho



1:25 Nie ma za co ;)

7

Przynajmniej będzie kolejna edycja Sylwestra u Andrzeja :DD

2

@Kajtek77 Hot Dog i 0,5 l. + już wkrótce

2

Adidas już zaciera rączki ;))

0

@michaleu Madryt w sezonie 2015/2016 dostawał od nas 4:0. Szliśmy jak walec, mistrzowski karny itd. I co? Wy*ebaliśmy się na Atletico w LM, zaś w lidze prawie nas biali dogonili i sięgnęli w Mediolanie po Unodecimę

1

@FcBforever221 Dokładnie. Ramos to talizman Realu. Rok temu w rewanżu na Bernabeu wziął sobie "wolne" i wiadomo jak to się skończyło

1

To tylko jeden mecz. My już nie mamy absolutnie nic do stracenia.

0

Ronaldo przeciwko Realowi :DDD
Chciałbym

0

Juninho jak El Professor O.O

3

Dawać te losowanie!!! Pogodać to se możecie po transmisji.

8

@BarcaInfo Szkoda tylko, że spodenki nie są czerwone, dawno nie były.

0

Jarosław Kaczyński codziennie przed lustrem:


1

@Colon Najlepsza i tak była jego rola w Pulp Fiction. Mina Vegi po wyjściu z WC, kiedy był na celu Butcha.
Brakowało mi tylko: "Yippee-ki-yay, motherf*cker" :D

0

Kto by przypuszczał, że tryplet z 2015 stanie się jednocześnie naszym błogosławieństwem i przekleństwem

1



Zawsze lubię sobie oglądać czasem takie filmiki po nieudanym mecz Barcy.

Powinny nastąpić zmiany, takie jak przed tamtym sezonem....

0

Prąd Varowi odłączono??

8

Ter Stegen pijany xddd

1

Jak narazie jedyny pozytyw to powrót do formy own gola ;)

0

Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Tylu kibiców to dostrzega, a oni robią cały czas to samo.Zaczynam sądzić, że Bartomeu to jakiś podwójny agent wysłany przez biały klub z Madrytu, żeby zniszczyć Barcelonę.

Oczywiście Pjaniciowi życzę wysokiej formy powodzenia i wielu sukcesów.

0

@SinMistico Ty potrafisz tylko narzekać. Weź chłopie nie oglądaj jak Ci się nie podoba.

0

@VeB77 Będą jak kamikaze

1

7

To co, Klopp może teraz przejmie Milan. Piękna historia by była gdyby wyciągnął ich do grona najlepszych jak Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?