Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już tyle razy się wstydziłem w 2018, gdy być może ta Roma wzniosła się na szczyt umiejętności i miała swój dzień, w 2019 gdzie to już było totalne ośmieszenie się i niemalże powtórzenie wyczynu PSG, ale tak naprawdę wczoraj poczułem co to znaczy wstyd. A Bartomeu powinien zostać wzięty za fraki i zesłany do otchłani razem z naszymi świętymi krowami
2
Ale trafili z tymi wyjazdowymi strojami na przyszły sezon.... nie ma co
0
@BarcaInfo Niech dadzą poprostu czarne tło i tyle. Nic lepiej tego nie opisze
1
Jeśli ten mecz nie przyniesie zmian w tym klubie prawie jak na miarę rewolucji francuskiej, to nie wiem co by się jeszcze musiało wydarzyć
2
Francuziki to zawsze byli przegrywy oraz tchórze od wieków i do tej pory w tym aspekcie nic się nie zmieniło.
0
@BarcaInfo No ale jak to?! Przecież to jest perspektywiczny obiecujący zawodnik :DD
4
To nie oni nam tego mistrza zabrali.
To myśmy im go podarowali... i to na srebrnej tacy....
1
@Danny Gaucho
1:25 Nie ma za co ;)
7
Przynajmniej będzie kolejna edycja Sylwestra u Andrzeja :DD
2
@Kajtek77 Hot Dog i 0,5 l. + już wkrótce
2
Adidas już zaciera rączki ;))
0
@michaleu Madryt w sezonie 2015/2016 dostawał od nas 4:0. Szliśmy jak walec, mistrzowski karny itd. I co? Wy*ebaliśmy się na Atletico w LM, zaś w lidze prawie nas biali dogonili i sięgnęli w Mediolanie po Unodecimę
1
@FcBforever221 Dokładnie. Ramos to talizman Realu. Rok temu w rewanżu na Bernabeu wziął sobie "wolne" i wiadomo jak to się skończyło
1
To tylko jeden mecz. My już nie mamy absolutnie nic do stracenia.
0
Ronaldo przeciwko Realowi :DDD
Chciałbym
0
Juninho jak El Professor O.O
3
Dawać te losowanie!!! Pogodać to se możecie po transmisji.
8
@BarcaInfo Szkoda tylko, że spodenki nie są czerwone, dawno nie były.
0
Jarosław Kaczyński codziennie przed lustrem:
1
@Colon Najlepsza i tak była jego rola w Pulp Fiction. Mina Vegi po wyjściu z WC, kiedy był na celu Butcha.
Brakowało mi tylko: "Yippee-ki-yay, motherf*cker" :D
0
Kto by przypuszczał, że tryplet z 2015 stanie się jednocześnie naszym błogosławieństwem i przekleństwem
1
Zawsze lubię sobie oglądać czasem takie filmiki po nieudanym mecz Barcy.
Powinny nastąpić zmiany, takie jak przed tamtym sezonem....
0
Prąd Varowi odłączono??
8
Ter Stegen pijany xddd
1
Jak narazie jedyny pozytyw to powrót do formy own gola ;)
0
Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Tylu kibiców to dostrzega, a oni robią cały czas to samo.Zaczynam sądzić, że Bartomeu to jakiś podwójny agent wysłany przez biały klub z Madrytu, żeby zniszczyć Barcelonę.
Oczywiście Pjaniciowi życzę wysokiej formy powodzenia i wielu sukcesów.
0
@SinMistico Ty potrafisz tylko narzekać. Weź chłopie nie oglądaj jak Ci się nie podoba.
0
@VeB77 Będą jak kamikaze
1
https://imgur.com/a/arRRknF
Hahahaha :DD
7
To co, Klopp może teraz przejmie Milan. Piękna historia by była gdyby wyciągnął ich do grona najlepszych jak Liverpool