3

Dla dobra drużyny, klubu i wszystkich kibiców, już czas by na Camp Nou ponownie pojawiły się białe chusteczki. Z wizerunkiem Valverde najlepiej.

6

Przykłady City i Liverpoolu ile dla drużyny znaczy trener z najwyższej półki.

13

Ten Var to jednak złoto.

0

@Odesseiron
Ahhh ta autokorekta. Dzięki bardzo.

0

Jaki biały rum polecacie do mojito?

20

Mądre podsumowanie tegorocznej Ligi Mistrzów. "Jedna z najlepszych edycji z jednym z najgorszych finałów".

0

Panie i Panowie. Jak się prezentuje najnowszy remake Disneya Aladyn, bo planuję jutro się wybrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Nieźle jak na pomocnika. ;)

4

Prezes KRC Genk na wszystkie wyjazdowe mecze swojego klubu w play-off jeździ rowerem. Wczoraj by przejechać 200 km do Brugii wyruszył o 5 rano.

Via. Piłka nożna bez rasizmu

Gość przebił słynnego kolarza z fcbarca.com

0

Nie ma narazie wierzyć w te wszystkie rewelacje dot. Valverde. Pamiętam jak Bartomeu kolejno obiecywał w 2014 i 2017, że Alexis i Neymar nie są na sprzedaż. Co się później wydarzyło wszyscy wiemy. Ten zarząd pozostał taki jaki był...
Tryplet w 2015 ich uratował.

0

Już te poziome pasy były dwa razy lepsze.

4

Lucho Enrique chociaż wiedział, kiedy czas odejść.

1

Wiadomo, że Ronaldinho jest twarzą Warki. W związku z tym pytanie. Czy ktoś może się dowiedział jakieś pogłoski, że R10 może przyjechać do Polski ?

12

Zawiódł zespół.

1

Teraz już tak na chłodno.
Nadal to boli. Boli i będzie boleć. Czułem się tak jakby prezent, który dostałem tydzień temu od tej samej osoby, od tej samej osoby został zniszczony przede mną. Niesamowicie się cieszę, że poraz kolejny możemy wygrać ligę i puchar. Doprawdy kibice takiego Milanu czy Manchesteru mogą nam zazdrościć. Cieszę się również, że udało nam się w końcu awansować do półfinału Ligi Mistrzów. Wiedziałem, że Liverpool to bardzo silna drużyna z najbardziej pozytywnym z wszystkich trenerów. Byłem przygotowany na odpiadnięcie, lecz po pierwszym meczu czułem, że jesteśmy w stanie to zrobić. Ponownie zapisać się w historii futbolu... i zapisaliśmy się, tyle że w odwrotną stronę. Myślałem, że tak doświadczona drużyna, której wszystko sprzyjało, która dobrze wiedziała co się może stać, z powodu doświadczenia z zeszłego sezonu. Niestety... znów zrobiła to samo. Pożegnała się z Ligą Mistrzów w najgorszy z możliwych sposobów. Bez czegokolwiek. To było spotkanie, które ponownie obnażyło Barcelonę Ernesto Valverde. Miałem wrażenie jakoby drużyna nie chciała zagrać w finale. I za to niestety obwiniam trenera. Zobaczcie na Coutinho. Jak grał pod okiem Kloppa a jak gra w Barcelonie. Jakim piłkarzem był Salah, Mane, Firmino i reszta zanim zaczęli pracować z Jurgenem a jacy są teraz. I podsumowując Żeby wygrać Ligę Mistrzów potrzebne są: umiejętności, szczęście oraz charyzma z wolą walki. W Barcelonie tym ostatnim aspektem wyróżniało się dwóch takich ludzi. W Liverpoolu cała 11 wraz z rezerwowymi.....

"Wybaczę wam każdy błąd, ale nie wybaczę jeśli nie dacie z siebie wszystkiego dla Barcelony".

1

Mieliśmy wszystko. Dobry wynik. Możliwość dania odpoczynku podstawowej 11. Nikt prócz Dembele nie był kontuzjowany. Wystarczyło jedną bramkę zdobyć. Mieliśmy wszystko a nie mamy nic.
Xavi na trenera jak najszybciej.

0

Ciekawe jaką przyjmą jutro postawę jak City zresmisuje. Napewno myślami będą przy meczu z Wolves.

0

Kibice Liverpoolu odliczają jak do nowego roku.

1

Za fakt, że jest to ta sama co zawodnicy noszą. Dla mnie do chodzenia i granie wystarcza zwykła stadionówka.

5

Tak spinając ten mecz i jego intensywność, jest przykładem potwierdzającym słowa Cruyffa: "Statystycznie udowodniono, że grając mecz, masz piłkę przy stopach przez średnio trzy minuty gry. Więc najważniejszą rzeczą jest to, co robisz przez pozostałe 87 minut gry. To determinuje, czy jesteś dobrym bądź złym piłkarzem".

0

Sporą przewagą naszą przed rewanżem, będzie komfort rozegrania meczu rezerwami tym samym dając odpocząć zawodnikom pierwszej drużyny.

4

Wiem, że to podchodzi pod takie czepialstwo, ale nie podobało mi się, że przy okazajach strzeleckich z nieco mniejszego kąta zawodnicy szukają jeszcze podania do środka jak Vidal czy Suarez. Szczególnie u tego drugiego aż prosiło się o finezyjną piłkę w kierunku dalszego słupka a nie na siłę szukania Messiego.

1

Dokładnie. Taką Chelsea w 2012 zmiażdżyliśmy pod względem okazji, kontroli nad meczem i co ? Kto awansował ? Chelsea wtedy umiała cierpieć podobnie jak my teraz.

0

0

Milner chciał się zrewanżować Leo za siateczkę.

0

Iker Casillas miał zawał serca. Hiszpan trafił do szpitala.

0

Dla mnie dziś jedną z kluczowych rzeczy będzie gra Busquesta. Oby nie zagrał jak na Old Trafford.

0

https://imgur.com/a/Njoed03

Tak się zastanawiam od wczoraj. Od dwóch sezonów ten puchar miał być wręczany z mistrzostwo. Oczywiście według mnie jest dużo lepszy jest ten obecny. Coś przeoczyłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?