Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale te sytuacje bramkowe takie trochę rodem z Fify.
0
Hahahahahaha xdddd
5
https://imgur.com/a/G4sQRAc
:DDD
0
Mocny krach u nas nastąpił po tej decyzji sędziego w pierwszym secie. Coś w nas od tamtego momentu pękło...
0
Ramos to chyba za wykartkowanie się na cwierćfinał. O Marcelo już nie mówię....
2
@dariooo Dokładnie. Idealnym przykładem jest tu Coutinho. Jaki był to zawodnik u Kloppa, a jaki był u Valverde.
58
Jak Klopp i Guardiola wyciągają kolejno Salaha i Sterlinga i wielu innych w swoich zespołach z roli co najmniej dobrych do jednych z najlepszych obecnie na świecie, to pokazuje jak ważną postacią dla drużyny jest dobry trener.
24
Boniek + Wuja = Bartomeu + Ernest
Normalnie równanie idealne.
8
Leon to potwór. Jak gość złapie już swój rytm to nikt nie będzie w stanie powstrzymać.
0
Ooo, kiedy fioletową zaktualizowali? Baardzo dawno mnie tam nie było.
10
Ile spornych sytuacji by Var rozwiązał za porzedniej kadencji Zidana.
12
Panowie, powiedzmy sobie szczerze, póki będziemy tak grali na wyjazdach, nigdy nie wygramy Ligi Mistrzów.
0
Pep wyhodował potwora, istną bestię.
2
Jedynym pocieszeniem jest, że jak my coś przerżniemy, to nasz kochany somsiad dotrzymuje nam kroku.
2
Komentarz usunięty
0
Wiecie może kto jest ambasadorem finału Ligi Europy w Gdańsku?
1
Uczucie, jakby ktoś z twoich znajomych stracił kogoś bliskiego.
2
Wracając do losowania to co by nie powiedzieć, wydaje mi się, że rok temu mieliśmy ciut trudniejszą grupę i świetnie sobie poradziliśmy.
3
Jedziemy do Czech panie i panowie!!!
7
Kto patrzył na Cristiano jak wywoływali Leo na scenę?
0
Atletico. Koszmary z zeszłego sezonu wracają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bruttal Ale taka Slavia mogła by być. Pojechało by się na meczyk.
xJLx https://draw.inker.one/#/cl/gs/2019
3
https://imgur.com/a/3nyOJpQ
I like it.
1
Mam mieszane uczucia po dzisiejszym meczu. Niby Barca zagrała dziś co najmniej bardzo dobrze to jakoś nie jestem przekonany co do pozostania Ernesto na Camp Nou. Wszak jeśli na wyjazdach dalej będziemy grali taką papkę, to znów nie będziemy mieli czego szukać w Europie, czy też nawet w samej Hiszpanii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Konia krwi arabskiej.
0
Mam pytanie odnośnie RDR2. Czy da się go ponownie zdobyć w epilogu, po tym jak zdobyłem go we właściwej kampanii ?
0
Widzę, że piękny znowu sobie kadzi. To jest niesamowite. Ziomek cały czas na kompleks, wiadomo kogo.
13
Szkoda, że Ernest nie planuje zmiany klubu.