0

Ijeee jakby tam taki Mallenco, czy Lahoz stał :))

0

Slavia remisuje!!

3

Ten sędzia wygląda jak po nieprzespanej nocy

8

Mogła się podobać ta dzisiejsza Liga Mistrzów. Szkoda, że jutro prawdopodobnie nasze oczy będą cierpieć...

1

Paryż tradycyjnie obsrany na Bernabeu

1

@MarioVeB! Tyle tylko, że gdyby ten turniej (Euro) był w starej formule to i tak bezpośrednio byśmy awansowali, jedynie w poprzednich eliminacjach gralibyśmy w barażach.

0

Góralski > Zieliński

4

Toż to Messi był.

1

Wspaniały napastnik. Ta przecudowna bramka w SPH na 1:1 na Bernabeu, w momencie gdy Real nas cisnął. I potem koszmarna kontuzja ma KMŚ, a kto wie, gdyby jej doznał to jego zmysł strzelecki pomógł by nam przegonić Madryt w lidze i przejść Chelsea w półfinale LM. Pamiętam też jak wrócił po kontuzji i to wielkie oburzenie gdy był regularnie pomijany przez śp. Tito oraz jego bramkę dającą nam awans w legendarnej remontadzie z Milanem. I na końcu to sprzedanie go za śmieszne 2 mln jak jakiegoś kopacza z ekstraklasy. Wielki El Guaje!!!

19

Messi to twój respirator Ernest.

0

Jedyną nasza nadzieją w pozbyciu się Ernesta jest Bartomeu.
Czyli to jest prawda. Nadzieja jest matką głupich.
Wogóle pamięta ktoś, kiedy Barca zwolniła trenera w trakcie trwania sezonu ?

5

Za niedługo graja Orły Wuja. Dużej różnicy nie poczuję w patrzeniu na grę.

0

Nic nie podpowiada, nic nie gestykuluje....

0

Ale go torpedują nie wygodnymi pytaniami.
I like it. :))

7

Jak Guardiola przychodził, to pierwsze co zrobił to pozbył się, Ronaldinho, Deco itd. Tak powinien zrobić trener, który zastąpi Valverde, pozbyć się tych, którym się już nie chce grać w piłkę.

0

Już najwyższy czas na białe chusteczki. Można przegrać, ale z walką, zaangażowaniem.

0

My dziś chyba do Bayernu chcemy się upodobnić.

0

@contowsky Osobiście obejrzałbym finał Champions League z United w 2009. Jedyny finał LM, w którym starli się m.in. CR i Leo. Do tego Eto'o, Henry, Ferdinand, Van der Sar i wielu innych, obecnie już legend. Nigdy nie zapomnę tej genialnej wrzutki Xaviego do Messiego, który mając dwie wieże obok siebie, pokonał o kilkadziesiąt cm. wyższego Edwina tym samym zapewniając historyczny pierwszy tryplet dla Barcy. A i jeszcze ten Puyol, który zagrał na prawej obronie za Alvesa i był sam na sam z bramkarzem.

2

Ahhh te karne Messiego :))

0

@Gaucho powiedziałbym, Holendrzy najbardziej mogą ogarniać ten styl gry.

0

Nie ma k*rwa walki, zaangażowania. Mecz przecież sam się wygra.

2

Crauffa.... No nie, no po prostu... sami se dopowiedzcie

5

Oby to było pierwsze i ostatnie zwycięstwo Realu w Stambule w tym sezonie. ;)

0

Lewy w tym meczu spokojnie mógłby mieć z 3 asysty

23

W sumie to obojętne. I na jednym i na drugim obiekcie sobie radzimy.

0

Mam pytanie dot. zakupu nowego laptopa. Powiedzcie, warto zainwestować w MacBooka. Mówi się, że jest to produkt Apple, który zostawia konkurencję daleko w tyle. Jak tak to jaki polecacie. Chciałbym się zamknąć w 4000 tyś.

0

Pierwszy jest świetny. Dla tych co narzekają, że powinien być ciemniejszy czerwony. W sezonie 2010/11 też były w takim odcieniu i było genialne. Bardzo chciałbym, żeby wróciły czerwone spodenki. Czarne, rewelacja, brak słów, nareszcie wracają złote elementy. Różowe nic nadzwyczajnego.

6

Jak Luis Enrique czuł, że nie ma pomysłów na zespół, to sam postanowił zrezygnować.

0

Koguty zarżnięte

0

Już myślałem, że Borek powie Kołtonio. :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?