Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ijeee jakby tam taki Mallenco, czy Lahoz stał :))
0
Slavia remisuje!!
3
Ten sędzia wygląda jak po nieprzespanej nocy
8
Mogła się podobać ta dzisiejsza Liga Mistrzów. Szkoda, że jutro prawdopodobnie nasze oczy będą cierpieć...
1
Paryż tradycyjnie obsrany na Bernabeu
1
@MarioVeB! Tyle tylko, że gdyby ten turniej (Euro) był w starej formule to i tak bezpośrednio byśmy awansowali, jedynie w poprzednich eliminacjach gralibyśmy w barażach.
0
Góralski > Zieliński
4
Toż to Messi był.
1
Wspaniały napastnik. Ta przecudowna bramka w SPH na 1:1 na Bernabeu, w momencie gdy Real nas cisnął. I potem koszmarna kontuzja ma KMŚ, a kto wie, gdyby jej doznał to jego zmysł strzelecki pomógł by nam przegonić Madryt w lidze i przejść Chelsea w półfinale LM. Pamiętam też jak wrócił po kontuzji i to wielkie oburzenie gdy był regularnie pomijany przez śp. Tito oraz jego bramkę dającą nam awans w legendarnej remontadzie z Milanem. I na końcu to sprzedanie go za śmieszne 2 mln jak jakiegoś kopacza z ekstraklasy. Wielki El Guaje!!!
19
Messi to twój respirator Ernest.
0
Jedyną nasza nadzieją w pozbyciu się Ernesta jest Bartomeu.
Czyli to jest prawda. Nadzieja jest matką głupich.
Wogóle pamięta ktoś, kiedy Barca zwolniła trenera w trakcie trwania sezonu ?
5
Za niedługo graja Orły Wuja. Dużej różnicy nie poczuję w patrzeniu na grę.
0
Nic nie podpowiada, nic nie gestykuluje....
0
Ale go torpedują nie wygodnymi pytaniami.
I like it. :))
7
Jak Guardiola przychodził, to pierwsze co zrobił to pozbył się, Ronaldinho, Deco itd. Tak powinien zrobić trener, który zastąpi Valverde, pozbyć się tych, którym się już nie chce grać w piłkę.
0
Już najwyższy czas na białe chusteczki. Można przegrać, ale z walką, zaangażowaniem.
0
My dziś chyba do Bayernu chcemy się upodobnić.
0
@contowsky Osobiście obejrzałbym finał Champions League z United w 2009. Jedyny finał LM, w którym starli się m.in. CR i Leo. Do tego Eto'o, Henry, Ferdinand, Van der Sar i wielu innych, obecnie już legend. Nigdy nie zapomnę tej genialnej wrzutki Xaviego do Messiego, który mając dwie wieże obok siebie, pokonał o kilkadziesiąt cm. wyższego Edwina tym samym zapewniając historyczny pierwszy tryplet dla Barcy. A i jeszcze ten Puyol, który zagrał na prawej obronie za Alvesa i był sam na sam z bramkarzem.
2
Ahhh te karne Messiego :))
0
@Gaucho powiedziałbym, Holendrzy najbardziej mogą ogarniać ten styl gry.
0
Nie ma k*rwa walki, zaangażowania. Mecz przecież sam się wygra.
2
Crauffa.... No nie, no po prostu... sami se dopowiedzcie
5
Oby to było pierwsze i ostatnie zwycięstwo Realu w Stambule w tym sezonie. ;)
0
Lewy w tym meczu spokojnie mógłby mieć z 3 asysty
23
W sumie to obojętne. I na jednym i na drugim obiekcie sobie radzimy.
0
Mam pytanie dot. zakupu nowego laptopa. Powiedzcie, warto zainwestować w MacBooka. Mówi się, że jest to produkt Apple, który zostawia konkurencję daleko w tyle. Jak tak to jaki polecacie. Chciałbym się zamknąć w 4000 tyś.
0
Pierwszy jest świetny. Dla tych co narzekają, że powinien być ciemniejszy czerwony. W sezonie 2010/11 też były w takim odcieniu i było genialne. Bardzo chciałbym, żeby wróciły czerwone spodenki. Czarne, rewelacja, brak słów, nareszcie wracają złote elementy. Różowe nic nadzwyczajnego.
6
Jak Luis Enrique czuł, że nie ma pomysłów na zespół, to sam postanowił zrezygnować.
0
Koguty zarżnięte
0
Już myślałem, że Borek powie Kołtonio. :))