Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Test DNA jest niepotrzebny. :))
2
Przecież po tym bananie Dani dawał takie wrzutki, że rywale sami sobie strzelali bramki.
9
Tego dnia 5 lat temu:
Jeden z najbardziej pozytywnych momentów pokazania dystansu do siebie jakich widziałem w życiu.
14
W przypadku zgody (w co wcale bym nie wątpił i się nie zdziwił) drużyny biorące udział w finałowym meczu powinny wystawić składy U12.
6
Jedynie w czym są dobrzy Francuzi to komedie. Kto oglądał "Za jakie grzechy dobry Boże" ?
0
Nie wiem jak wy ale ja strasznie się boję Liverpoolu i ich przebojowości. To nie jest United, które nie wykorzystuje mnóstwa okazji. Jedyne co to mogą być klapnięci fizyczne, ponieważ wciąż toczą heroiczny bój o mistrza.
26
Nareszcie w półfinale po 4 latach.
1
Warto posłuchać.
0
Oby dzwony Notre Dame biły nadal...
13
Wygrali dość fartownie z PSG, to teraz marzy im się powtórka z rozrywki. Mam nadzieję, że jutro dość mocno zostaną sprowadzeni na ziemię.
0
Na czym idzie uzbierać najwięcej punktów do katalogu EA.
1
Dopiero teraz to zobaczyłem. Jakie wrażenie macie. Dla mnie wygląda to niesamowicie. Skaza wygląda tak jak powinien. Szkoda tylko, że Barbasiewicz nie będzie dubbingował.
0
Tym bardziej, że jesteśmy po ciężkim boju z Atletico o mistrzostwo a United miało tydzień wolnego.
6
Koniec. Pique i Own Goal zawodnikami meczu.
0
Jestem ciekawy jak Ernest będzie się tłumaczył na konferencji jak Busi dostanie czerwo.
0
Czasami mam wrażenie, że Busquets pomimo iż jest bardzo inteligentnym piłkarzem jest piłkarzem najbardziej niemyślącym.
0
City znowu wali w gacie jak rok temu.
0
Panowie. Mam mały problem z wifi. Otóż jestem połączony z routerem i wyświetla się symbol wifi tyle tylko, że z klódką a pod tym pisze. Internet może być niedostępny. Co to może być?
0
To wbrew pozorom dobra wiadomość. Suarez też powinien odpocząć.
0
Piooooooo!!!!!
1
Zawsze przy okazji meczu z Atletico wracam do tego zdjęcia i spotkania, po którym rozpoczęliśmy marsz po tryplet.
https://imgur.com/a/Pj5VpGR
0
Ja też myślę, że coś tam zostanie z jego roli. Po co Quentin w takim razie trudziłby się szukać kogoś z Polski.
0
Według mnie to jest głupie wywoływanie gównoburzy.
30
Co by z nim było u nas, gdyby nie ta kontuzja....
1
Peszkę to do produktu cięższego kalibru.
1
Myślałem, że to żart z okazji prima aprilis a to prawda. Ronaldinho twarzą Warki. Ciekawe, czy pojawi się w Polsce na jakiejś imprezie promującej. Ze wszystkich piłkarskich idoli z nim chcę się spotkać najbardziej.
0
Co do sbc ikonę somsiadowi brakuje?
0
Nie ma kasy ot co. Jak u nas rekordowe transfery wynoszą 2/3 mln euro to z czym do ludzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O nie. Griezmann miał swoją szansę, gdy Barca bardzo się starała o niego w letnim okienku i tylko wyszedł z tego jeden wielki cyrk. Teraz, gdy sobie jednak uświadomił chyba, że z Materacami nic nie wygra to wielce transferu mu się zachciało.