4

Test DNA jest niepotrzebny. :))

2

Przecież po tym bananie Dani dawał takie wrzutki, że rywale sami sobie strzelali bramki.

9

Tego dnia 5 lat temu:


Jeden z najbardziej pozytywnych momentów pokazania dystansu do siebie jakich widziałem w życiu.

14

W przypadku zgody (w co wcale bym nie wątpił i się nie zdziwił) drużyny biorące udział w finałowym meczu powinny wystawić składy U12.

6

Jedynie w czym są dobrzy Francuzi to komedie. Kto oglądał "Za jakie grzechy dobry Boże" ?

0

Nie wiem jak wy ale ja strasznie się boję Liverpoolu i ich przebojowości. To nie jest United, które nie wykorzystuje mnóstwa okazji. Jedyne co to mogą być klapnięci fizyczne, ponieważ wciąż toczą heroiczny bój o mistrza.

26

Nareszcie w półfinale po 4 latach.

1


Warto posłuchać.

0

Oby dzwony Notre Dame biły nadal...

13

Wygrali dość fartownie z PSG, to teraz marzy im się powtórka z rozrywki. Mam nadzieję, że jutro dość mocno zostaną sprowadzeni na ziemię.

0

Na czym idzie uzbierać najwięcej punktów do katalogu EA.

1


Dopiero teraz to zobaczyłem. Jakie wrażenie macie. Dla mnie wygląda to niesamowicie. Skaza wygląda tak jak powinien. Szkoda tylko, że Barbasiewicz nie będzie dubbingował.

0

Tym bardziej, że jesteśmy po ciężkim boju z Atletico o mistrzostwo a United miało tydzień wolnego.

6

Koniec. Pique i Own Goal zawodnikami meczu.

0

Jestem ciekawy jak Ernest będzie się tłumaczył na konferencji jak Busi dostanie czerwo.

0

Czasami mam wrażenie, że Busquets pomimo iż jest bardzo inteligentnym piłkarzem jest piłkarzem najbardziej niemyślącym.

0

City znowu wali w gacie jak rok temu.

0

Panowie. Mam mały problem z wifi. Otóż jestem połączony z routerem i wyświetla się symbol wifi tyle tylko, że z klódką a pod tym pisze. Internet może być niedostępny. Co to może być?

0

To wbrew pozorom dobra wiadomość. Suarez też powinien odpocząć.

0

Piooooooo!!!!!

1

Zawsze przy okazji meczu z Atletico wracam do tego zdjęcia i spotkania, po którym rozpoczęliśmy marsz po tryplet.
https://imgur.com/a/Pj5VpGR

0

Ja też myślę, że coś tam zostanie z jego roli. Po co Quentin w takim razie trudziłby się szukać kogoś z Polski.

0

Według mnie to jest głupie wywoływanie gównoburzy.

30

Co by z nim było u nas, gdyby nie ta kontuzja....

1

Peszkę to do produktu cięższego kalibru.

1

Myślałem, że to żart z okazji prima aprilis a to prawda. Ronaldinho twarzą Warki. Ciekawe, czy pojawi się w Polsce na jakiejś imprezie promującej. Ze wszystkich piłkarskich idoli z nim chcę się spotkać najbardziej.

0

Co do sbc ikonę somsiadowi brakuje?

0

Nie ma kasy ot co. Jak u nas rekordowe transfery wynoszą 2/3 mln euro to z czym do ludzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O nie. Griezmann miał swoją szansę, gdy Barca bardzo się starała o niego w letnim okienku i tylko wyszedł z tego jeden wielki cyrk. Teraz, gdy sobie jednak uświadomił chyba, że z Materacami nic nie wygra to wielce transferu mu się zachciało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?