4

Dla mnie najlepszym golem jest skopiowany rajd Maradony przez Messiego w meczu z Getafe.

38

Wczoraj nie było to dzisiaj są dwie ciekawostki.
#3 Ciekawostka: Na Antarktydzie w niektórych miejscach wiatr może osiągać prędkość 320 km/h.
#4 Ciekawostka: Australijskie Perth jest najbardziej odizolowanym miastem na świecie. Od najbliższej miejscowości dzieli je ponad 300 kilometrów.

29

#2 Ciekawostka:
Miód to jeden z niewielu produktów spożywczych, które się nie psują. Podczas wykopalisk w Gruzji w 2012 roku znaleziono dzban miodu liczący 5500 lat. Miód wciąż nadawał się do jedzenia.

0

Mam nadzieję, że w końcu w tej edycji Champions League przełamiemy klątwę ćwierćfinałów i dojedziemy znacznie dalej. Po fazie grupowej, w której bądź co bądź mieliśmy trudną grupę i fajnie sobie poradziliśmy, jestem optymistycznie nastawiony.

9

Pelé już wie, że po zakończeniu kariery przez Leo będzie musiał ustąpić miejsce nowemu królowi futbolu.

13

Ciekawostka:
Już przed urodzeniem dzieci mają odruchy seksualne i czasem przy rutynowym badaniu USG możemy zobaczyć erekcję u chłopców. Pierwsze erekcje pojawiają się od 16 tygodnia życia.

PS. Takie pytanko do was chcecie takie i inne ciekawostki codziennie ?

3

Podobają się mi się te powroty Leo do obrony.

18

Ooo widzę, że Leganes czeka powtórka z rozrywki.

23

Ja osobiście chciałabym Manchester United. Dawno nie graliśmy zarówno przeciwko im jak i przeciwko Mourinho.

1

Irytuje i smuci mnie jednocześnie, że wszyscy (oprócz kibiców Barcelony) kojarzą i będą kojarzyć Busquetsa z tą symulką sprzed x lat.

1

Panowie i panie. Jest taka sprawa do tych co grają jeszcze w Fifę. Mam w miarę ogarnięty skład z ligi włoskiej i ponad 100k na koncie. Chcę zacząć handlować, bo jak dotąd cały mój zysk opierał się na szczęściu w paczkach za SBC a moim wielkim marzeniem jest nazbierać na ikonę Ronaldinho prime. Wiem, że metoda na drużynę tygodnia jest najlepszy na taki poważny handel ale trzeba mieć co najmniej milion, więc jaką metodę należy obrać by do tego miliona dobić?

1

W ćpaniu chyba.

0

Grupa wydaje się być spoko do nas, ale jeśli się nie ogarniemy to w praktyce będzie grupą śmierci.

0

Teraz wyobraźcie sobie, że w czasie trwania finałów Euro 2020 wybucha wulkan na Islandii jak w 2010.

0

Krótko i zwięźle: Kajtek77

0

Ja myślę, że Kobayashi nie wytrzyma tak cały sezon. A Kamil, tradycyjnie odpali gdzieś w okolicach TCS, chociaż już ma chyba najlepszy start sezonu.

0

Już jedna drużyna prowadziła 2:0 niedawno.

0

Wellinger widzę, sobie pozwolił na kask mistrzów.

5

Noriaki Kasai to jest tytan. Przy nim wszyscy piłkarscy weterani z Buffonem na czele bledną.

2

Kto już był na Bohemian Rhapsody? Dla mnie film cudowny. Niesamowity klimat Queen. Czekam aż coś podobnego zrobią o Jacksonie.

21

Powiem, że niezwykle cieszę się, że wracają skoki. Po siatkarskim mundialu nie było za bardzo czego oglądać jeśli chodzi o polskich sportowców.

2

Tak w skrócie wygląda polska myśl szkoleniowa.
https://imgur.com/a/4kvbUuV

1

Od Horngachera wszyscy wymagali medali a Heynen zrobił coś czego nie musiał.

0

0

Ależ te stroje do złudzenia przypominały mi te z 2010. Nie są to jednak dobre wspomnienia.

1

To jest kuźwa jakaś alternatywna rzeczywistość. !!!!!

1

O panie!!!! Idę poszukać kredy.

3

Tak sobie myślę skoro FIFA ma licencję na Champions League, to mogliby pomyśleć na stworzeniem tzw. poprzednich finałów tegoż turnieju z poprzednich lat np. finał z 2005. Oryginalnie odwzorowane składy, stroje, stadion, oprawa z tamtego finału. I tak samo 2006/07/08. Niesamowity byłby to smaczek. Brakuje mi takich nostalgicznych rzeczy, poza ikonami.

3

To dlatego był tak długo remont kibli w Madrycie :))

https://imgur.com/a/Livsu1J

79

Czerwone latarnie niejednokrotnie bywają groźniejsze niż zespoły że środka tabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?