Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam pytanie do grających w Red Dead Redemption 2. Chodzi o tego konia arabskiego, którego idzie zdobyć przy brzegu jeziora Izabeli. W momencie gdy go ujrzałem rzuciła się na niego wataha wilków. Po ich wybiciu straciłem go z pola widzenia. I tu mam pytanie. Czy po jakimś czasie może się ponownie pojawić czy to była tylko jedna szansa?
0
Jak niegdyś Pedro u nas.
0
To jest niemożliwe. Przecież Boniek to chyba inteligentny chłop. Nie widzi jak oni grają pod wodzą tego ekstraklapowego trenera.
0
Jakbym widział Polskę Fornalika...
2
I takie mogli zrobić pionowe pasy w stylu chlapniętej farby.
2
Pio, pio, pio, pio.
0
I to jest to. Lewy targa sam do przodu a reszta nie nadąża za nim.
0
Pierdzielenie. Każdy ma prawo awansować. I tak przecież grają najlepsi. A zakwalifikowanie się poprzez wysokie miejsce w lidze czy w czwartej rundzie kwalifikacyjnej dla klubów teoretycznie słabszych, które cały sezon walczą i zajmują wysokie miejsce powinno być nagrodą za trud.
3
Hehehe, ten cały Big Brother adekwatny do dzisiejszych czasów. Niby facet a głos podkłada kobieta.
0
Zaczęło się
9
Król w złocie:
https://imgur.com/a/LU9q2sS
1
Oj nie wiem czy obecnie umiał by ktoś zrobić takie bajeczne dośrodkowanie jak Xavi.
1
Swoją drogą piękne jest to, że De Jong i De Ligt (mam nadzieję, że do nas dołączy) już teraz smakują gry na najwyższym poziomie i nabierają doświadczenia. Życzę im, żeby nie poprzestali na ćwierćfinale.
0
Po zeszłorocznych jazdach z Romą obawiam się każdego rywala i samego faktu, że ciąży na nas klątwa ćwierćfinałów.
1
Czy są tu tacy co byli na finale Ligi Europy w Warszawie? Planuję się wybrać ze znajomymi do Gdańska na przyszłoroczny finał i mam pytanie, jak to wygląda z kupowaniem biletów. Najlepiej przez oficjalną stronę UEFA czy jakąś stronę z biletami ?
0
https://imgur.com/a/vxVYahS
Masakra, że to dopiero jego pierwsza kartka.
5
Tyle, że wtedy nie było Varu.
0
"Czarna pantera z Kamerunu"
0
Chciałeś powiedzieć powtórkę z rozrywki.
2
Valverde i Aspiazu będą musieli uważać na oczy.
6
Boże, ten legendarny filmik ma już 12 lat. Stary już jestem.
6
Taka sytuacja.
https://imgur.com/a/X0Wjm6M
1
Chwała VARowi.
0
#20 years challange
0
Czemu nie Lukaku.
0
Dziecko Fellainiego?
0
Ahhh jakby powtórzyła się historia sprzed dwóch lat.
41
A gdyby tak wprowadzić do matury z matmy zadanie dotyczące obliczanie bramek na wyjeździe.
0
Ale fuksa ma United.
10
No szczególnie bramka Ramosa na 1:0 w finale była zasłużona.