1

Mam pytanie do grających w Red Dead Redemption 2. Chodzi o tego konia arabskiego, którego idzie zdobyć przy brzegu jeziora Izabeli. W momencie gdy go ujrzałem rzuciła się na niego wataha wilków. Po ich wybiciu straciłem go z pola widzenia. I tu mam pytanie. Czy po jakimś czasie może się ponownie pojawić czy to była tylko jedna szansa?

0

Jak niegdyś Pedro u nas.

0

To jest niemożliwe. Przecież Boniek to chyba inteligentny chłop. Nie widzi jak oni grają pod wodzą tego ekstraklapowego trenera.

0

Jakbym widział Polskę Fornalika...

2

I takie mogli zrobić pionowe pasy w stylu chlapniętej farby.

2

Pio, pio, pio, pio.

0

I to jest to. Lewy targa sam do przodu a reszta nie nadąża za nim.

0

Pierdzielenie. Każdy ma prawo awansować. I tak przecież grają najlepsi. A zakwalifikowanie się poprzez wysokie miejsce w lidze czy w czwartej rundzie kwalifikacyjnej dla klubów teoretycznie słabszych, które cały sezon walczą i zajmują wysokie miejsce powinno być nagrodą za trud.

3

Hehehe, ten cały Big Brother adekwatny do dzisiejszych czasów. Niby facet a głos podkłada kobieta.

0

Zaczęło się

9

Król w złocie:
https://imgur.com/a/LU9q2sS

1

Oj nie wiem czy obecnie umiał by ktoś zrobić takie bajeczne dośrodkowanie jak Xavi.

1

Swoją drogą piękne jest to, że De Jong i De Ligt (mam nadzieję, że do nas dołączy) już teraz smakują gry na najwyższym poziomie i nabierają doświadczenia. Życzę im, żeby nie poprzestali na ćwierćfinale.

0

Po zeszłorocznych jazdach z Romą obawiam się każdego rywala i samego faktu, że ciąży na nas klątwa ćwierćfinałów.

1

Czy są tu tacy co byli na finale Ligi Europy w Warszawie? Planuję się wybrać ze znajomymi do Gdańska na przyszłoroczny finał i mam pytanie, jak to wygląda z kupowaniem biletów. Najlepiej przez oficjalną stronę UEFA czy jakąś stronę z biletami ?

0

https://imgur.com/a/vxVYahS
Masakra, że to dopiero jego pierwsza kartka.

5

Tyle, że wtedy nie było Varu.

0

"Czarna pantera z Kamerunu"

0

Chciałeś powiedzieć powtórkę z rozrywki.

2

Valverde i Aspiazu będą musieli uważać na oczy.

6



Boże, ten legendarny filmik ma już 12 lat. Stary już jestem.

6

1

Chwała VARowi.

0

#20 years challange

0

Czemu nie Lukaku.

0

Dziecko Fellainiego?

0

Ahhh jakby powtórzyła się historia sprzed dwóch lat.

41

A gdyby tak wprowadzić do matury z matmy zadanie dotyczące obliczanie bramek na wyjeździe.

0

Ale fuksa ma United.

10

No szczególnie bramka Ramosa na 1:0 w finale była zasłużona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?