Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentatorzy Eleven chyba w przerwie czymś się raczyli.
3
Czerwony jak cegła :))))
1
Jednak Madryt nie będzie aż tak osłabiony w klasyku.
1
Nooo, nie było innej opcji. Phoenix musiał to dostać.
8
Umtiti się rozbiera xddd
0
Wchodzi nasz kat...
4
Griezmann godnie zastępuje Suareza.
2
San Mames znowu czaruje Ter Stegena
2
Panowie, maszyna powoli się rozpędza. Wygrzebać się z takiego marazmu, który zostawił Valverde nie jest łatwo
8
Oby nie bał się mówić wprost pewnych rzeczy, zwłaszcza po nieudanych, złych, spotkaniach, bo takie też będą
0
Ponad pół roku za późno
0
Ciekawe czy Oblak odrobił lekcje.
0
Oby było "It's the final countdown". :))
0
To nie jest Superpuchar Hiszpanii. To co oni zrobili z formułą tego finału/turnieju to jest kabaret.
0
Messi jeszcze pokazywał Vidalovi, że ma wbiec xddd
0
https://imgur.com/a/aIQkhDr
2
Właśnie skończyłem oglądać film, ehmm to znaczy zwiastun nowego "dzieła" Papryka i widzę Peszkę oraz Grosika, w tle słyszę: "a w końcu ściągnę najlepszych piłkarzy w Europie, z którymi wygramy puchar Europy. Dzień zrobiony :D
0
Jak myślicie, będzie "Liverpool Invincibles"? Jak uda im się to osiągnąć, to zatrą passę bez mistrzostwa.
0
Suarez to chyba dostał od NASA misję zlokalizowania piłki Ramosa
0
Tottenham, chyba szykuje się na kolejny oklep
3
Coś czuję, że nam strzelą
2
Ależ widać głód gry u młodych. I like it.
0
Ciekawe czy mają już przygotowany jakiś projekt After Messi
0
Ci co głosowali ( jak np. szanowny p. dziennikarz ze Sri Lanki) powinni logicznie argumentować swoje wybory
9
W sumie po części szkoda, że Criastiano nie wygrał w zeszłym roku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Tak jest!!!!!!
G.O.A.T !!!!!
0
Muszą się naradzić, czy nie dać jednak Krysztianu złotą piłeczkę
17
Za niedługo będzie Złota Piłka imienia Leo Messiego
0
Nie będzie powtórka karnego przynajmniej, narazie
15
Spiął włosy i są efekty :))