0

Komentatorzy Eleven chyba w przerwie czymś się raczyli.

3

Czerwony jak cegła :))))

1

Jednak Madryt nie będzie aż tak osłabiony w klasyku.

1

Nooo, nie było innej opcji. Phoenix musiał to dostać.

8

Umtiti się rozbiera xddd

0

Wchodzi nasz kat...

4

Griezmann godnie zastępuje Suareza.

2

San Mames znowu czaruje Ter Stegena

2

Panowie, maszyna powoli się rozpędza. Wygrzebać się z takiego marazmu, który zostawił Valverde nie jest łatwo

8

Oby nie bał się mówić wprost pewnych rzeczy, zwłaszcza po nieudanych, złych, spotkaniach, bo takie też będą

0

Ponad pół roku za późno

0

Ciekawe czy Oblak odrobił lekcje.

0

Oby było "It's the final countdown". :))

0

To nie jest Superpuchar Hiszpanii. To co oni zrobili z formułą tego finału/turnieju to jest kabaret.

0

Messi jeszcze pokazywał Vidalovi, że ma wbiec xddd

0

2

Właśnie skończyłem oglądać film, ehmm to znaczy zwiastun nowego "dzieła" Papryka i widzę Peszkę oraz Grosika, w tle słyszę: "a w końcu ściągnę najlepszych piłkarzy w Europie, z którymi wygramy puchar Europy. Dzień zrobiony :D

0

Jak myślicie, będzie "Liverpool Invincibles"? Jak uda im się to osiągnąć, to zatrą passę bez mistrzostwa.

0

Suarez to chyba dostał od NASA misję zlokalizowania piłki Ramosa

0

Tottenham, chyba szykuje się na kolejny oklep

3

Coś czuję, że nam strzelą

2

Ależ widać głód gry u młodych. I like it.

0

Ciekawe czy mają już przygotowany jakiś projekt After Messi

0

Ci co głosowali ( jak np. szanowny p. dziennikarz ze Sri Lanki) powinni logicznie argumentować swoje wybory

9

W sumie po części szkoda, że Criastiano nie wygrał w zeszłym roku
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Tak jest!!!!!!
G.O.A.T !!!!!

0

Muszą się naradzić, czy nie dać jednak Krysztianu złotą piłeczkę

17

Za niedługo będzie Złota Piłka imienia Leo Messiego

0

Nie będzie powtórka karnego przynajmniej, narazie

15

Spiął włosy i są efekty :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?