20

Skąd ja to wiedziałem, że PSG trafi na United. Przecież nic się tak dobrze nie sprzedaje jak ponowna rywalizacja dwóch największych legend naszych czasów

4

Co to za czasy nastały, że drużyna żeńska jest obecnie najlepsza na świecie, a drużyna męska przeciwnie leci na dno...

0

Według mnie to FIFA The Best mimo wszystko, powinna być najbardziej prestiżową nagrodą a nie nagroda jakiegoś francuskiego magaznu

1

A więc wojna!!!

2

Drogba już chciał Messiemu dać podpisać xddd

0

Gdzie Borek komentuje?

9

Watford, dwa piękne ciosy i nokaut totalny

0

Kurde jak oni się pultają nad tym Cashem

3

Jaką schizę czuję gdy słyszę nazwisko Pujol XD

0

Wie ktoś gdzie idzie kupić Playstation 5 z dodatkowym padem w znośnej cenie?

3

@fart I zaraz po Familiadzie Złotopolscy ach kiedyś to było...

3

Tu jest Klopp potrzebny, on jest ekspertem od budowania drużyny z niczego

1

Pique jest tak rozkojarzony, że masakra. Chłop na boisku myśli o wszystkich swoich biznesach tylko nie o graniu

1

Potrzebuję porady. Planuję sobie zakupić w końcu porządny zestaw Lego Technic, mam na oku dwa piękne samochody Lamborghini Sian i Bugatti Chiron. Czy ktoś je posiada albo zna taką osobę? Który jest lepszy, lepiej wygląda i prezentuje się lepiej?

PS. Swoją drogą widzieliście już Camp Nou z Lego?

1

Tonący brzytwy się chwyta...

23

Przykro mi to mówić ale ostatnio lepiej mi się oglądało naszą kochaną reprezentację aniżeli Barcelonę

1

To co, na Igrzyskach ćwierćfinał, na Mistrzostwach Europy przegrywamy ze Słowenią, bronimy mistrza świata za rok

0

Bez spoilerów, jak tam pierwsza połowa 5 sezonu Domu z papieru?
Lepsza, gorsza od poprzedniego?

0

Messi próbuje tu grać jak w Barcelonie

8

Tottenham na czele Premier League, koniec świata

0

@BorzyKrzys Pracowałem kiedyś na stacji i po prostu jest tzw. zamknięcie doby w okolicach północy. Może to trwać od 15 do 30 minut

0

Liverpool Milan w Champions League
I like it :DD

1

Bawarska masakra się szykuje

3

Tradycji stało się zadość. My tracimy punkty, Real dotrzymuje nam kroku

3

@El dominatore Krzyżowcy w grobie się przewracają

0

Ciśnie się tylko jedno słowo na usta:
Cyrk!


0

Piłka wodna nawet fajna dyscyplina, gra ktoś w nią choćby rekreacyjnie?

2

@Mixtape Noo tak i prowadzić klub do bankructwa

1

Bolec miał rację, naszym chłopakom brakuje luzu

2

Zaczęło się od Śliwki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?