Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Skąd ja to wiedziałem, że PSG trafi na United. Przecież nic się tak dobrze nie sprzedaje jak ponowna rywalizacja dwóch największych legend naszych czasów
4
Co to za czasy nastały, że drużyna żeńska jest obecnie najlepsza na świecie, a drużyna męska przeciwnie leci na dno...
0
Według mnie to FIFA The Best mimo wszystko, powinna być najbardziej prestiżową nagrodą a nie nagroda jakiegoś francuskiego magaznu
1
A więc wojna!!!
2
Drogba już chciał Messiemu dać podpisać xddd
0
Gdzie Borek komentuje?
9
Watford, dwa piękne ciosy i nokaut totalny
0
Kurde jak oni się pultają nad tym Cashem
3
Jaką schizę czuję gdy słyszę nazwisko Pujol XD
0
Wie ktoś gdzie idzie kupić Playstation 5 z dodatkowym padem w znośnej cenie?
3
@fart I zaraz po Familiadzie Złotopolscy ach kiedyś to było...
3
Tu jest Klopp potrzebny, on jest ekspertem od budowania drużyny z niczego
1
Pique jest tak rozkojarzony, że masakra. Chłop na boisku myśli o wszystkich swoich biznesach tylko nie o graniu
1
Potrzebuję porady. Planuję sobie zakupić w końcu porządny zestaw Lego Technic, mam na oku dwa piękne samochody Lamborghini Sian i Bugatti Chiron. Czy ktoś je posiada albo zna taką osobę? Który jest lepszy, lepiej wygląda i prezentuje się lepiej?
PS. Swoją drogą widzieliście już Camp Nou z Lego?
1
Tonący brzytwy się chwyta...
23
Przykro mi to mówić ale ostatnio lepiej mi się oglądało naszą kochaną reprezentację aniżeli Barcelonę
1
To co, na Igrzyskach ćwierćfinał, na Mistrzostwach Europy przegrywamy ze Słowenią, bronimy mistrza świata za rok
0
Bez spoilerów, jak tam pierwsza połowa 5 sezonu Domu z papieru?
Lepsza, gorsza od poprzedniego?
0
Messi próbuje tu grać jak w Barcelonie
8
Tottenham na czele Premier League, koniec świata
0
@BorzyKrzys Pracowałem kiedyś na stacji i po prostu jest tzw. zamknięcie doby w okolicach północy. Może to trwać od 15 do 30 minut
0
Liverpool Milan w Champions League
I like it :DD
1
Bawarska masakra się szykuje
3
Tradycji stało się zadość. My tracimy punkty, Real dotrzymuje nam kroku
3
@El dominatore Krzyżowcy w grobie się przewracają
0
Ciśnie się tylko jedno słowo na usta:
Cyrk!
0
Piłka wodna nawet fajna dyscyplina, gra ktoś w nią choćby rekreacyjnie?
2
@Mixtape Noo tak i prowadzić klub do bankructwa
1
Bolec miał rację, naszym chłopakom brakuje luzu
2
Zaczęło się od Śliwki