Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Viniciuś też na początku w Realu partaczył wszystko co się dało
2
Patrząc na taką Brazylię mam jeden dylemat. Który z zawodników Canarinhos zrobi sobie zabawną fryzurę w finale?
0
Widzielibyście Casha w Barcelonie?
Tak wiem trochę naiwne pytanie, bo Polak, bo dobrze zagrał z silnym rywalem ale wydaje, że dałby radę u nas
0
@BulaKG Właśnie takie coś daje klimat na turnieju
1
Jak na tę chwilę Szczęsny to kandydat nr.1 do złotej rękawicy
1
@Kamilos84 W 2002 napewno
0
Za te wszystkie turnieje się odkupił Wojtek!!!!
2
@patryk355 i 92:48 i jak to tam było ;P
0
Naprawdę szkoda mi trochę katarskich piłkarzy. Mogli by sobie tą jedną brameczkę strzelić
0
Zamkną tego Lahoza w Katarze
12
Kandydat do gola turnieju!!!
0
Dlatego Gavi to Golden boy
3
@PatrychoO Rosja to z kolei fenomenalna Chorwacja, której zabrakło pary z Francją w finale
0
Giroud trochę jak Klose, w klubie nic specjalnego, natomiast w reprezentacji legenda
0
@ptrx A co tu PSG ma do rzeczy?
0
Hipokryzja dla tych co mówią, że mundial tylko dla elity najlepszych i narzekają z rozszerzenia do 48 reprezentacji, a później cieszą się bo waleczna teoretycznie słabsza drużyna sprawia sensację i urywa punkty faworytom
1
Powiem tak, to jest teren Arabii oni się tutaj świetnie czują, do tego są znakomici fizycznie. Mogą stanowić zagrożenie dla każdego
0
Z tą Arabią możemy mieć problem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoła obecnej Barcelony
2
Niby dużo pustek ale atmosfera lepsza niż na Anglia Iran, gdzie była stypa
5
Co jak co ale wstęp przed każdym meczem jest epicki jakby każdy mecz był finałem
1
@Janiama 2:0 Holandia
0
@Kgorecki2500 Ale mimo wszystko bliski wschód
0
Jeszcze tylko jutro Arabia Saudyjska 5:0 w plecy i odechce się Arabom piłki nożnej
3
Piłkarscy kibice po kolejnym zakazie w Katarze: https://ibb.co/KKP7FZj
:D
0
Mecz, który normalnie nikt by nie obejrzał gdy grają takie drużyny. Swoją drogą jaki jest dla was najlepszy mecz otwarcia? Dla mnie Niemcy Kostaryka w 2006
0
On to nosem uderzył?
3
Póki co otwarcie epickie