Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Póki co otwarcie epickie
0
Tak zapytam w związku z ostatnimi wypowiedziami Ochódzkiego. Kogo byście widzieli za sterami FIFA, jakiś piłkarz albo uznany trener?
1
@tomek8756 Szczerze to byłbym skłonny w to uwierzyć, patrząc na to co się wyprawia z tymi mistrzostwami
0
@MESSIah16 Takiego drwala raz w roku zaliczyć to jest dobra rzecz ;D
Nawet Makłowicz jadł z McDrivea
0
Myślicie, że Katar będzie takim jednorazowym wyskokiem jeśli chodzi o organizację Mundialu, bo widząc jak Rysiek Ochódzki dalej będzie prezydentem Fifa to czuję, że mundial będzie jeszcze kupiony
9
Patrząc na Sancheza co wyprawiał z naszą obroną to strach pomyśleć co zrobi Messi
5
Cóż powiedzieć...
Polska = Real Madryt
1
Ja już bym wolał tego Pirlo, czy Cannavaro za selekcjonera u nas
1
Przecież jak nas Argentyna dorwie to mokra plama tylko zostanie z naszych na murawie
0
Alba
Busquets
Pique
Jędrzejczyk
Krychowiak
Grosicki
Glik
Znajdź różnicę...
2
Jaka drużyna tacy amigosi
0
Wieteska i Kiwior muszą grać
0
Myślicie będzie wyjazd na Barca United na Camp Nou z FCBP on Tour? Liczę na ostatnią szansę zobaczyć Camp Nou przed przebudową
1
Jeden z ostatnich członków wielkiej generacji, co by o nim nie mówić pomimo ostatnich lat, legenda i Top 3 obrońców tego klubu w jego ponad 120 letniej historii. Dzięki za wszystko Piquenbauerze!
Poza tym jako jeden z niewielu ostatnimi laty potrafił rozgrzać atmosferę przed El Clasico
3
Nawet śmiechłem trochę :DD
2
@don'T.R.I.P.e Najbardziej boli ten rewanż z Liverpoolem, wtedy Liga Mistrzów była niemalże na wyciągnięcie ręki
1
Ależ mi się teraz taki Klopp marzy
0
Właśnie zobaczyłem pierwszą zapowiedź nowego Asterixa gdzie wystąpi Zlatan. Jak on będzie po stronie Rzymian to Galom nawet napój magiczny nie pomoże
2
@GeneralXavi Glik i Krychowiak powinni się już powoli pożegnać z reprezentacją
1
@degor102 Brazylia ma niesamowitą pakę do tego Neymar w świetnej formie. Moim zdaniem top3 kandydatów do mistrzostwa
2
Michniewicz wchodzi dzisiaj albo jutro na swojego maila i widzi taką o to wiadomość:
https://giphy.com/gifs/fcbarcelona-goat-messi-leo-h2NxCschQ81ltiL9HV
0
Polacy:
W siatkówce: wicemistrzostwo
W koszykówce: 4 miejsce w Europie
W nożnówce: 3,4 miejsce w grupie Ligi Narodów
4
Lewy zaraz eksploduje
1
Zorientowali się, że można atakować
0
Ake w Gullita chciał się zabawić :D
0
Tak sobie postanowiłem skolekcjonować koszulki Barcelony przynajmniej jedna z każdego sezonu, Nie potrafię tylko określać tylko, autentyczności koszulek piłkarskich. Na co przedewszystkim zwracać uwagę przed zakupem aby wiedzieć, że dana koszulka jest legitna? Za pomoc bardzo dziękuję
0
@Tasde On wchodził w tyłek sędziom, dlatego też miał niemalże immunitet na boisku
0
Już się zaczęło narzekanie na nowe stroje domowe reprezentacji Polski, a według mnie są właśnie fajne, proste bez przekombinowania, prawie jak na Euro 2016.
0
@daniel32778 Ale w pierwszym meczu po transferze do Bayernu nie strzelił bramki i Bayern przegrał z BvB
3
Powiem tak: Martwiłbym się gdyby Barca nie tworzyła sytuacji do zdobycia bramki ale te sytuacje były i to sporo no ale ta nieszczęsna skuteczność i dwa czerwone potwory