3

Póki co otwarcie epickie

0

Tak zapytam w związku z ostatnimi wypowiedziami Ochódzkiego. Kogo byście widzieli za sterami FIFA, jakiś piłkarz albo uznany trener?

1

@tomek8756 Szczerze to byłbym skłonny w to uwierzyć, patrząc na to co się wyprawia z tymi mistrzostwami

0

@MESSIah16 Takiego drwala raz w roku zaliczyć to jest dobra rzecz ;D
Nawet Makłowicz jadł z McDrivea

0

Myślicie, że Katar będzie takim jednorazowym wyskokiem jeśli chodzi o organizację Mundialu, bo widząc jak Rysiek Ochódzki dalej będzie prezydentem Fifa to czuję, że mundial będzie jeszcze kupiony

9

Patrząc na Sancheza co wyprawiał z naszą obroną to strach pomyśleć co zrobi Messi

5

Cóż powiedzieć...
Polska = Real Madryt

1

Ja już bym wolał tego Pirlo, czy Cannavaro za selekcjonera u nas

1

Przecież jak nas Argentyna dorwie to mokra plama tylko zostanie z naszych na murawie

0

Alba
Busquets
Pique
Jędrzejczyk
Krychowiak
Grosicki
Glik

Znajdź różnicę...

2

Jaka drużyna tacy amigosi

0

Wieteska i Kiwior muszą grać

0

Myślicie będzie wyjazd na Barca United na Camp Nou z FCBP on Tour? Liczę na ostatnią szansę zobaczyć Camp Nou przed przebudową

1

Jeden z ostatnich członków wielkiej generacji, co by o nim nie mówić pomimo ostatnich lat, legenda i Top 3 obrońców tego klubu w jego ponad 120 letniej historii. Dzięki za wszystko Piquenbauerze!

Poza tym jako jeden z niewielu ostatnimi laty potrafił rozgrzać atmosferę przed El Clasico

3



Nawet śmiechłem trochę :DD

2

@don'T.R.I.P.e Najbardziej boli ten rewanż z Liverpoolem, wtedy Liga Mistrzów była niemalże na wyciągnięcie ręki

1

Ależ mi się teraz taki Klopp marzy

0

Właśnie zobaczyłem pierwszą zapowiedź nowego Asterixa gdzie wystąpi Zlatan. Jak on będzie po stronie Rzymian to Galom nawet napój magiczny nie pomoże

2

@GeneralXavi Glik i Krychowiak powinni się już powoli pożegnać z reprezentacją

1

@degor102 Brazylia ma niesamowitą pakę do tego Neymar w świetnej formie. Moim zdaniem top3 kandydatów do mistrzostwa

2

Michniewicz wchodzi dzisiaj albo jutro na swojego maila i widzi taką o to wiadomość:
https://giphy.com/gifs/fcbarcelona-goat-messi-leo-h2NxCschQ81ltiL9HV

0

Polacy:
W siatkówce: wicemistrzostwo
W koszykówce: 4 miejsce w Europie
W nożnówce: 3,4 miejsce w grupie Ligi Narodów

4

Lewy zaraz eksploduje

1

Zorientowali się, że można atakować

0

Ake w Gullita chciał się zabawić :D

0

Tak sobie postanowiłem skolekcjonować koszulki Barcelony przynajmniej jedna z każdego sezonu, Nie potrafię tylko określać tylko, autentyczności koszulek piłkarskich. Na co przedewszystkim zwracać uwagę przed zakupem aby wiedzieć, że dana koszulka jest legitna? Za pomoc bardzo dziękuję

0

@Tasde On wchodził w tyłek sędziom, dlatego też miał niemalże immunitet na boisku

0

Już się zaczęło narzekanie na nowe stroje domowe reprezentacji Polski, a według mnie są właśnie fajne, proste bez przekombinowania, prawie jak na Euro 2016.

0

@daniel32778 Ale w pierwszym meczu po transferze do Bayernu nie strzelił bramki i Bayern przegrał z BvB

3

Powiem tak: Martwiłbym się gdyby Barca nie tworzyła sytuacji do zdobycia bramki ale te sytuacje były i to sporo no ale ta nieszczęsna skuteczność i dwa czerwone potwory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?