Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już Giroud by sobie lepiej poradził niż Werner
0
Co by patrzeć to z TOP5 lig w Europie tylko w lidze hiszpańskiej i francuskiej są jakiekolwiek emocje. W pozostałych trzech mistrz jest już niemalże znany
0
@Rudi35 W sezonie 13/14 dwa razy wygraliśmy z Madrytem, co się później wydarzyło wszyscy wiemy
0
Niech drugą klepną tak dla pewności, bo nerwów na dzień dzisiejszy już mam dość.
0
@Pawlak1992
Rrrronaldinhooo
0
@PePeMasta Wszystko idealnie, tylko te "Athletico"
4
PSG będzie udzielało wywiadu Oprah Winfrey
2
PSG twierdzi, że potrafi kopnąć z półobrotu podobnie jak Chuck Norris, któremu życzę stu lat
2
A który sternik ich nie miał, na czele z Florkiem
1
Nowy stary prezydent. To m.in. dzięki niemu spotkało nas kibiców wiele radości i pięknych chwil. Oby znów ponownie to zrobił
0
Andrzej ponad 130m musisz!!
1
No cóż, kopny konkurs...
2
Ojojoj. Oni nam chyba już kiedyś bramkę strzelili. Będzie ciężko
1
Popek będzie reprezentował Albanię?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez to nawet jak partaczył takie sytuacje to potrafił strzelić ekwilibrystycznego gola z niczego. A Griezmann ani tego, ani tamtego...
1
To teraz Morata weźmie chorągiewkę od liniowego do domu na pamiątkę :)))
0
Pierwsze wielkie zwycięstwo Barcelony w nowej dekadzie.
Cudowna wiadomość!!!
:D :D :D
5
Wrzód sam siebie nie pozbędzie. Trzeba mu w tym pomóc.
0
@Suzu Kup se pan bryle jak nie widzisz xD
2
Wiadomo, za wcześnie jeszcze na cokolwiek ale sam fakt, że wygraliśmy na tym obiekcie pierwszy raz od 2015, jeszcze dodatkowo grając większość czasu w 10 to daje to coś do myślenia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku...
Ale mimo wszystko nie napalam się. Często tak bywało, że zaczynaliśmy z grubej rury, a później różniej bywało, więc trzeba cały czas zachowywać chłodna głowę ;)
1
@kacperek2005letsgo Skoro Koeman widzi go w klubie to czemu nie? Ma na niego pomysł.
3
Jeszcze taki Depay wleci i będzie miodzio.
1
Jak już się pojawił temat Hobbita i Władcy to pamiętacie ten spot promujący maraton tych trylogii w 2017.
Chyba jeden z lepszych spotów promujących film w telewizji jaki widziałem. Petarda!
0
@BarcaInfo Puyol prawie jak William Wallace z Bravehearta :D
0
@BoRoWieC To już Ava Max prędzej
2
Ależ będzie znowu żałoba w TVP i Polsacie jak PSG wygra ten finał :D
1
To co, francuski finał?
1
To jest NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!!
0
Już tyle razy się wstydziłem w 2018, gdy być może ta Roma wzniosła się na szczyt umiejętności i miała swój dzień, w 2019 gdzie to już było totalne ośmieszenie się i niemalże powtórzenie wyczynu PSG, ale tak naprawdę wczoraj poczułem co to znaczy wstyd. A Bartomeu powinien zostać wzięty za fraki i zesłany do otchłani razem z naszymi świętymi krowami