0

Już Giroud by sobie lepiej poradził niż Werner

0

Co by patrzeć to z TOP5 lig w Europie tylko w lidze hiszpańskiej i francuskiej są jakiekolwiek emocje. W pozostałych trzech mistrz jest już niemalże znany

0

@Rudi35 W sezonie 13/14 dwa razy wygraliśmy z Madrytem, co się później wydarzyło wszyscy wiemy

0

Niech drugą klepną tak dla pewności, bo nerwów na dzień dzisiejszy już mam dość.

0

@Pawlak1992
Rrrronaldinhooo

0

@PePeMasta Wszystko idealnie, tylko te "Athletico"

4

PSG będzie udzielało wywiadu Oprah Winfrey

2

PSG twierdzi, że potrafi kopnąć z półobrotu podobnie jak Chuck Norris, któremu życzę stu lat

2

A który sternik ich nie miał, na czele z Florkiem

1

Nowy stary prezydent. To m.in. dzięki niemu spotkało nas kibiców wiele radości i pięknych chwil. Oby znów ponownie to zrobił

0

Andrzej ponad 130m musisz!!

1

No cóż, kopny konkurs...

2

Ojojoj. Oni nam chyba już kiedyś bramkę strzelili. Będzie ciężko

1

Popek będzie reprezentował Albanię?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez to nawet jak partaczył takie sytuacje to potrafił strzelić ekwilibrystycznego gola z niczego. A Griezmann ani tego, ani tamtego...

1

To teraz Morata weźmie chorągiewkę od liniowego do domu na pamiątkę :)))

0

Pierwsze wielkie zwycięstwo Barcelony w nowej dekadzie.
Cudowna wiadomość!!!

:D :D :D

5

Wrzód sam siebie nie pozbędzie. Trzeba mu w tym pomóc.

0

@Suzu Kup se pan bryle jak nie widzisz xD

2

Wiadomo, za wcześnie jeszcze na cokolwiek ale sam fakt, że wygraliśmy na tym obiekcie pierwszy raz od 2015, jeszcze dodatkowo grając większość czasu w 10 to daje to coś do myślenia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku...

Ale mimo wszystko nie napalam się. Często tak bywało, że zaczynaliśmy z grubej rury, a później różniej bywało, więc trzeba cały czas zachowywać chłodna głowę ;)

1

@kacperek2005letsgo Skoro Koeman widzi go w klubie to czemu nie? Ma na niego pomysł.

3

Jeszcze taki Depay wleci i będzie miodzio.

1

Jak już się pojawił temat Hobbita i Władcy to pamiętacie ten spot promujący maraton tych trylogii w 2017.
Chyba jeden z lepszych spotów promujących film w telewizji jaki widziałem. Petarda!


0

@BarcaInfo Puyol prawie jak William Wallace z Bravehearta :D

0

@BoRoWieC To już Ava Max prędzej

2

Ależ będzie znowu żałoba w TVP i Polsacie jak PSG wygra ten finał :D

1

To co, francuski finał?

1

To jest NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!!

0

Już tyle razy się wstydziłem w 2018, gdy być może ta Roma wzniosła się na szczyt umiejętności i miała swój dzień, w 2019 gdzie to już było totalne ośmieszenie się i niemalże powtórzenie wyczynu PSG, ale tak naprawdę wczoraj poczułem co to znaczy wstyd. A Bartomeu powinien zostać wzięty za fraki i zesłany do otchłani razem z naszymi świętymi krowami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?