3

Ibra vs Glik
Starcie tytanów

0

To jest po prostu nieprawdopodobne, że w tym samym sezonie byliśmy prawie że w środku tabeli La Liga, odpadamy z Ligi Mistrzów już po fazie grupowej, tym samym grając w Lidze Europy i pokonujemy Real 0:4 na ich terenie, który półtorej tygodnia wcześniej otrzymał motywacyjnego kopa po ogoleniu PSG. Prawdziwym szaleństwem na koniec tego sezonu byłoby wyrwanie Realowi mistrza i choć na tę chwili to marzenie ściętej głowy to futbol już nie raz pokazał jakim jest sportem :))

3

@tobiasson92 Może ze Suarezem się kiedyś zmierzy :DD

0

Mam pytanie do tych którzy mają GTA The Trilogy, bo słyszałem że Rockstar wprowadził aktualizacje, które miały znacznie poprawić wiele błędów. Czuć różnice po tych aktualizacjach. Da się w to grać, czy jeszcze poczekać?

1

Ciekaw jestem, kiedy w końcu Koziarzowi znudzi się zabawa futbolem i rzuci ten klub

4

Będę kibicował PSG w Lidze Mistrzów jak chyba nigdy. Mam aż trzy powody:
- Real odpanie
- Messi będzie bliżej finału
- Kimpembe up ^^

0

@Rust_Cohle No właśnie tak i na początku był dźwięk i później zaraz się tracił

0

Droga La Ramblo jest problem.
Otóż zakupiłem Soundbar JBL podłączyłem kabelkiem przez HDMI ARC i zmieniłem wyjście dźwięku na TV na odbiornik HDMI i o ile przez Bluetooth działa przegenialnie tak w przypadku telewizora nie ma żadnego dźwięku i o tyle dziwne, że steruję nim pilotem od TV. Gdzie więc może leżeć problem?

0

@Uukasz_93
Oj oby tak było
Tylko, żeby temu deklowi do łba nie przyszło wiadomo co

1

@AdamaTraore Pandemia > Kataklizm > Wojna

1

@ODWAGA Poza tym wojna jest obrzydliwie drogim wynalazkiem. To w połączeniu z klękającą gospodarką może doprowadzić do bankructwa.

9

@masq Walczy o reelekcję i chce wyrosnąć na bohatera, który powstrzyma konflikt

22

Mieszkający w USA rosyjski milioner Alexander Konanykhin jest gotów zapłacić 1 mln dol. oficerom, którzy aresztują Putina za dokonane przez niego zbrodnie wojenne.

9

Oj jak ja bym chciał by Putin skończył jak pewien przywódca z pewnego filmu wojennego z Bradem Pittem i Christophem Waltzem w rolach głównych

1

@parpe Nie będą mieli w końcu innego wyjścia. Historia już nie raz widziała takie następstwa choćby w przypadku Kaddafiego

0

Jak myślicie, czy Rosję stać na przemianę ustroju by stało się przyjaznym państwem, czy na zawsze jednak pozostanie takim trudnym tworem, w którym będzie dziedzictwo i duch komunizmu?

0

@lukaszbarca15 Za 5, 10 lat nie będzie z nich co zbierać

5

@DaPidejpi Albo Endless Summer

0

Są jakieś informację o oligarchach którzy zaczynają się stawiać Putinowi?
Wszak z każdą godzina tracą grube miliony

3

@Kusco15 Wywalić dziada do domu bez klamek

1

@Colon Może i jestem złym człowiekiem ale przez niemalże cały czas oglądałem to wystąpienie z uśmiechem na ustach

53

Według mnie prezydent Zełenski, jeśli wszystko się dobrze skończy dla Ukrainy, bo to teraz jest najważniejsze powinien z urzędu otrzymać Pokojową Nagrodę Nobla

4

Oj Węgry już dla nas chyba nigdy nie będą bratankami

31

Rosja zawsze była takim wielkim wrzodem, który nie raz odciskał swoje negatywne piętno w historii

1

@Patriskos Nie pasuje ten hymn do tego państwa i jego ustroju

3

Hymn Unii Europejskiej w Chinach
Do czego to dochodzi XD

1

Wogóle na których Igrzyskach, czy to letnich, czy ziomwych podobał się wam sposób zapalenia znicza olimpijskiego? Mi najbardziej właśnie w Pekinie w 2008 roku

1

Niech PSG kupi jeszcze Cristiano, Lewandowskiego i Salaha to może do półfinału pucharu Francji dojdą XDDD

2

Pamiętam jeszcze jazdy Dembele w Borussi w 2017, kiedy to my się o niego mocno staraliśmy. Nie przyszedł na trening za co go zawiesili wtedy. Po tamtych wydarzeniach, gdy Francuz ostatecznie znalazł się w Barcelonie coś czułem, że i u nas pewnego dnia też będzie odwalał podobne maniany...

... i nie pomyliłem się

20

Skąd ja to wiedziałem, że PSG trafi na United. Przecież nic się tak dobrze nie sprzedaje jak ponowna rywalizacja dwóch największych legend naszych czasów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?