Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ibra vs Glik
Starcie tytanów
0
To jest po prostu nieprawdopodobne, że w tym samym sezonie byliśmy prawie że w środku tabeli La Liga, odpadamy z Ligi Mistrzów już po fazie grupowej, tym samym grając w Lidze Europy i pokonujemy Real 0:4 na ich terenie, który półtorej tygodnia wcześniej otrzymał motywacyjnego kopa po ogoleniu PSG. Prawdziwym szaleństwem na koniec tego sezonu byłoby wyrwanie Realowi mistrza i choć na tę chwili to marzenie ściętej głowy to futbol już nie raz pokazał jakim jest sportem :))
3
@tobiasson92 Może ze Suarezem się kiedyś zmierzy :DD
0
Mam pytanie do tych którzy mają GTA The Trilogy, bo słyszałem że Rockstar wprowadził aktualizacje, które miały znacznie poprawić wiele błędów. Czuć różnice po tych aktualizacjach. Da się w to grać, czy jeszcze poczekać?
1
Ciekaw jestem, kiedy w końcu Koziarzowi znudzi się zabawa futbolem i rzuci ten klub
4
Będę kibicował PSG w Lidze Mistrzów jak chyba nigdy. Mam aż trzy powody:
- Real odpanie
- Messi będzie bliżej finału
- Kimpembe up ^^
0
@Rust_Cohle No właśnie tak i na początku był dźwięk i później zaraz się tracił
0
Droga La Ramblo jest problem.
Otóż zakupiłem Soundbar JBL podłączyłem kabelkiem przez HDMI ARC i zmieniłem wyjście dźwięku na TV na odbiornik HDMI i o ile przez Bluetooth działa przegenialnie tak w przypadku telewizora nie ma żadnego dźwięku i o tyle dziwne, że steruję nim pilotem od TV. Gdzie więc może leżeć problem?
0
@Uukasz_93
Oj oby tak było
Tylko, żeby temu deklowi do łba nie przyszło wiadomo co
1
@AdamaTraore Pandemia > Kataklizm > Wojna
1
@ODWAGA Poza tym wojna jest obrzydliwie drogim wynalazkiem. To w połączeniu z klękającą gospodarką może doprowadzić do bankructwa.
9
@masq Walczy o reelekcję i chce wyrosnąć na bohatera, który powstrzyma konflikt
22
Mieszkający w USA rosyjski milioner Alexander Konanykhin jest gotów zapłacić 1 mln dol. oficerom, którzy aresztują Putina za dokonane przez niego zbrodnie wojenne.
9
Oj jak ja bym chciał by Putin skończył jak pewien przywódca z pewnego filmu wojennego z Bradem Pittem i Christophem Waltzem w rolach głównych
1
@parpe Nie będą mieli w końcu innego wyjścia. Historia już nie raz widziała takie następstwa choćby w przypadku Kaddafiego
0
Jak myślicie, czy Rosję stać na przemianę ustroju by stało się przyjaznym państwem, czy na zawsze jednak pozostanie takim trudnym tworem, w którym będzie dziedzictwo i duch komunizmu?
0
@lukaszbarca15 Za 5, 10 lat nie będzie z nich co zbierać
5
@DaPidejpi Albo Endless Summer
0
Są jakieś informację o oligarchach którzy zaczynają się stawiać Putinowi?
Wszak z każdą godzina tracą grube miliony
3
@Kusco15 Wywalić dziada do domu bez klamek
1
@Colon Może i jestem złym człowiekiem ale przez niemalże cały czas oglądałem to wystąpienie z uśmiechem na ustach
53
Według mnie prezydent Zełenski, jeśli wszystko się dobrze skończy dla Ukrainy, bo to teraz jest najważniejsze powinien z urzędu otrzymać Pokojową Nagrodę Nobla
4
Oj Węgry już dla nas chyba nigdy nie będą bratankami
31
Rosja zawsze była takim wielkim wrzodem, który nie raz odciskał swoje negatywne piętno w historii
1
@Patriskos Nie pasuje ten hymn do tego państwa i jego ustroju
3
Hymn Unii Europejskiej w Chinach
Do czego to dochodzi XD
1
Wogóle na których Igrzyskach, czy to letnich, czy ziomwych podobał się wam sposób zapalenia znicza olimpijskiego? Mi najbardziej właśnie w Pekinie w 2008 roku
1
Niech PSG kupi jeszcze Cristiano, Lewandowskiego i Salaha to może do półfinału pucharu Francji dojdą XDDD
2
Pamiętam jeszcze jazdy Dembele w Borussi w 2017, kiedy to my się o niego mocno staraliśmy. Nie przyszedł na trening za co go zawiesili wtedy. Po tamtych wydarzeniach, gdy Francuz ostatecznie znalazł się w Barcelonie coś czułem, że i u nas pewnego dnia też będzie odwalał podobne maniany...
... i nie pomyliłem się
20
Skąd ja to wiedziałem, że PSG trafi na United. Przecież nic się tak dobrze nie sprzedaje jak ponowna rywalizacja dwóch największych legend naszych czasów