Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Założyłem dziś koszulkę z sezonu 11/12 mając w pamięci wspaniały dwumecz w SPH wierząc, że przyniesie to szczęście i opłacało się :D
1
Powiem jedno:
Kessie ma być przyspawany do ławki
20
Kessie jest tak zwrotny jak pociąg towarowy do Grójca
2
Kuźwa znowu się poryczałem na Gladiatorze... Nie czy jeszcze jakikolwiek film wyciśnie ze mnie łzy
0
@Graves Real:
Casillas
Salgado Ramos Hierro Carlos
Makelele Modrić Zidane Özil
Raul CR7
Barcelona:
Ter Stegen
Alves Puyol Pique Alba
Guardiola Xavi Iniesta
Messi Ronaldo Nazario Ronaldinho
3
Był jaki był. Kontrowersyjne, wiele razy zmieniane wypowiedzi. Te doliczanie bramek i cały czas gra w lidze brazylijskiej, ale trzy mistrzostwa świata to jest coś czego żaden już piłkarz nie zdobędzie
1
@Pawel13sz Zdecydowanie Robinho
0
@tristan87
1
@Allbi Z patchem za mistrzostwo świata też będzie?
3
https://www.facebook.com/100679115349958/posts/pfbid09hBd4oVjNY7sZxoZxicbBHfa896GitRMysVmh45AooRgvxQ46euFiNhN1NjjgB7Sl/
I cyk, Leo z 9 złotą piłką
3
Ależ niesamowicie poirytował mnie ten turas Salt bae. Wbił na murawę jak do siebie na imprezę, zaczepiał Argentyńczyków jakby on był w tym momencie największa gwiazdą i jeszcze śmiał dotykać pucharu świata swoimi łapskami...
5
Powiem szczerze, że był taki momenty w 2016, gdy Cristiano wygrywał Euro, a Messi po serii dotkliwych porażek w finałach mundialu w 2014 i Copa America 2015 i 16 postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę, później jeszcze w 2019 Ronaldo dołożył puchar Ligi Narodów UEFA a Messi kolejne niepowodzenie z Argentyną, myślałem że to Portugalczyk na koniec kariery będzie uznawany za tego lepszego...
Na całe szczęście nigdy się tak bardzo nie pomyliłem jeśli chodzi o piłkę
0
@Medium To chyba nie do mnie przyjacielu
9
Jeszcze na tym mundialu został pobity rekord bramek z 1998 i 2014 dokładnie o jedną bramkę, czyli 172. Wiem, że te mistrzostwa były gdzie były, w jakim czasie były i ile było związanych z tym turniejem kontrowersji... Mówcie co chcecie ale czysto sportowo to był najlepszy mundial jaki widziałem w życiu a oglądam od 2006 roku. Niesamowite starcia, wiele sensacji, piękne bramki, niespodziewany czarny koń (typowałem Kanadę), ta nasza Polska mimo wszystko wychodzi z grupy i bajeczny z happy endem i dopięciem złotą klamrą kariery turniej Leo, na czele z finałem, który nie dość, że był profesorsko sędziowany przez naszego rodaka, to był najlepszym finałem piłkarskim obok finału Ligi Mistrzów 2005 jakim widziałem dotąd w życiu.
PS. Jedyne co mi się podobało od stronej organiztorskiej to oprawa przed rozpoczęciem każdego meczu z tym przygasaniem świateł jak chociażby w NBA. Mam nadzieję, że za 4 lata w Ameryce Płn. będzie podobnie
2
@KrychaFCB Może nawet finał Euro... a nie zapomniałem, przecież Polacy w nim zagrają
1
@barcelonaLM Scenariusz na bardzo dobry film, czy może nawet serial biograficzny wręcz wyśmienity
12
Najlepsze jest to, że 2023 jeszcze się nie zaczął a już znamy zwycięzcę Złotej Piłki
0
@Matheu12 Nie tylko mu
2
Teraz to już mundial mogą wygrać nawet Wyspy Owcze
2
MESSI wygrał tę partię szachów
2
Ależ Argentyna wzięła rewanż za 2018 na Chorwacji. Oby też, oczywiście w przypadku ich awansu wzięli na Francji
1
@P33ck Znając Polsat to ocenzurują pewnie coś jak Wilka z Wall Street
3
@talizmo Ale gra tam nasza największa klubowa legenda
22
@Barca1992 I piękna asysta
1
Przy Lahozie nasz Marciniak to Pierluigi Collina
0
@VandaI Wolę taką piłkę, niż taktyczne europejskie szachy
2
To co, finał Chorwacja Francja?
3
Ten Juranović to ma tempo nie gorsze od Viniciusa
1
Ależ by to była piękna historia jakby wygrali dla ojca ich futbolu
0
@FcPortoFan1999 1950 Brazylia Urugwaj