Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Kiełbaska z cebulką i pomidorki malinowe z sosem tatrskim
1
@Deathwing112 Love me again z FIFY 14 ty szanuj
0
Ciekawe czy do krocza przyłoży :D
1
@Gaz Nie chcieli tu Di Marii, bo stary
3
Polscy kibice są naprawdę unikatowi. Z jednej strony kibicują i gratulują, bo udało się polskiemu klubowi po X czasu awansować do szesnastki na totalnym zapleczu Europy a z drugiej hejtują i śmieją się z naszego najlepszego piłkarza w XXI wieku, który dał nam tyle radości
1
@Pawel13sz 9. Wygrywamy puchar Gampera 5:0 w ładnym stylu
La Rambla: Lecimy po potrójną koronę w tym sezonie!!!
1
Seledynowa koszulka z sezonu 18/19 gotowa na dobrą wróżbę ;)
1
@AFA90 Lahoz i Manzano :D
A tak na poważnie Epson Eco Tank polecam ze zbiorniczkami na tusz. Zapewnia to dużo stron do drukowania. Urządzenie wielofunkcyjne wprawdzie kosztuje koło tysiaka, ale dużo bardziej się opłaca
2
@Pawel13sz Mógł grać dla nas. Od takiego Ferrana nie byłby gorszy
0
@Joe_Pesci A racja i to jeszcze rok temu
0
Ogólnie to pamiętacie jakiś wyjazdowy mecz w pucharach, w którym nie byliśmy faworytem do triumfu a mimo to świetnie sobie poradziliśmy i wygraliśmy?
0
@liberoFCB Byleby tylko nie grali ślepo na niego, w stylu podajcie mu piłkę niech coś wyczaruje
0
@masa11 To raczej Liverpool nie domaga
0
@Gaz Pierwszy sezon Lucho i MSN byliśmy mistrzami kontry i tak powinno być. Naszym DNA powinien być futbol totalny a nie tylko wieczne klepanie
7
Jaki to jest paradoks. My się boimy takiego Bayernu czy Liverpoolu, z którymi Real sobie radzi, za to my dość często robimy ich jak chcemy
Bardzo brakuje naszego dwumeczu w Lidze Mistrzów... już prawie 12 lat
0
Narazie zaczyna się jak klasyka gatunku. Przeciwnik Realu szybko obejmuje prowadzenie
0
@kondzix2115 Napewno ma tyle samo LM na koncie
5
Mimo wszystko cieszy, że Ferran i Raphinha pod nieobecność Ousmana zaczynają pokazywać na co ich stać. Tylko Fati póki co nie dojeżdża
0
Mam wrażenie, że ta dyszka zrobiła się zbyt ciężka dla Fatiego
0
Nie wie ktoś z was może, czy będzie jeszcze jakiś wyjazd z FCBP on Tour na mecz do Barcelony. Wybrałbym się ten ostatni raz zobaczyć stadion przed przebudową
3
Od początku roku postanowiłem, że dziennie będę pił yerba mate i dochodzę do wniosku, że to było znakomite postanowienie. Daje kopa lepszego niż mocna kawa a wiem, że to tylko jedna z jej pozytywnych właściwości. Nawet smak, mimo iż początkowo odrzucał to teraz bardzo mi smakuje. Polecam wszystkim
1
@L e o 3931 2012r. Rejestracji w dniu rezygnacji Pepa Guardioli...
0
Oby znów nie wyrolowali Dawida
0
@Transu96 -Ceuta
-Villarreal
Także no...
0
Miną Xaviego idealnie podsumowuje poziom gry
0
@Piorun - Wszyscy w domu chcą kota
- Ojciec nie chce kota
- Biorą w końcu kota pod dach
- Ojciec i kot po tygodniu
1
@lucca87 A niemiecką ktokolwiek byle nie Bayern
0
Mam sporą zagwozdkę.
Otóż planuje zakup wody ognistej na wesele i mam swoje pewne wybory a mianowicie: Mickiewicz, Słowacki, Björn i Wataha, która mnie najbardziej interesuje a jest mało opini o niej. Interesowałem się też Ogińskim ale podobno zeszła na psy. Co byście doradzili?
0
Tak patrząc na tabelę La Ligi i terminarz białych przydałoby się zdystansować ich na jakieś 9 punktów
0
@MrPGG No tak brakuje nam Chorwata przecież, żeby wygrać Ligę Mistrzów