1

@AllBundy Polecą memy

0

@koziar W tym wieku, może i tak, ale zdecydowanie nie w historii

2

Tak oglądając powtórkę finału dochodzę do wniosku, że Włosi rozgrywali już takie spotkanie, paręnaście lat temu z podobnym przebiegiem i zakończeniem ;)

1

Oby Chiellini i Bonucci wchłoneli i wysrali tego Sterlinga

13

Wszyscy półfinaliści uznali zgodnie, że to Euro jest tak świetne, że postanowili je przedłużyć

0

Chiellini jak jakby jakiś ugryziony ;)

0

I on nam strzelił bramkę w finale Ligi Mistrzów

3

Jak za tego gościa dostajemy 15 baniek to jestem jakoś spokojny o następne transakcje

0

Włosi to jednak cały czas mają we krwi

1

Immobilizer jest fatalny. Nie wiem jakim cudem facet zgarnął złotego buta

3

I po co te dogrywki są? Nie lepiej karne od razu dawać

47

To Euro powoli zaczyna kandydować na miano najlepszego turnieju tego wieku

0

Kylianek sobie załatwił transfer

0

@DaPidejpi Nawet takie straszydło coś powie w miarę ok

5

Tak sobie sądzę, że przed meczem ze Szwedami nasi powinni zaśpiewać trzecią zwrotkę hymnu :D

2

Pamiętam jeszcze jak za dzieciaka oglądałem jak Ramos był masakrowany przez Ronaldinho, szczególnie podczas słynnego 0:3 dla Barcy. A dzisiaj spokojnie idzie go zaliczyć do panteonu największych obrońców w historii futbolu i pomimo tego, że charakter miał czasem paskudny, był chamski i grał jak bandyta to będę dobrze pamiętał, że był jednym z najgodniejszych przeciwników w barwach naszego odwiecznego rywala.

1

Francja to jest kolektyw

3

Boże jaką Francja ma pakę

1

Dajcie jakąś maskę, bo nie idzie już oddychać od tego kadzenia

0

@damianex10 No nie zagrali porywająco. Jednak walczyli i zdołali wygrać

0

@amanter Te boki trochę jak w sezonie 08/09

9

Jak to jest, że Węgrzy fajnie grają i dalej, Ukraińcy, Finowie a my jak zawsze robimy pod siebie?

0

Ależ piękny nur. Nota końcowa 9.5

0

@Kondziubarca Polska zaliczyła udane Euro to Boniek mógł być spokojny o drugą kadencję. To trochę jak u nas w 2015. Wygraliśmy potrójną koronę to wszyscy zadowoleni i cyk Bartek na drugą kadencję.

2

My nigdy nie będziemy mieli dobrej reprezentacji, dopóki mamy tak fatalną ligę i jej zaplecze, w których rozgrywa się piłkę w tempie ślimaka na żółwiu, a najpopularniejsze zagranie to laga na aferę. Nie ma w niej wielkich pieniędzy, gdyż kwota za najdroższy transfer w historii wynosi 11 mln. To przy dzisiejszych cenach nie mamy o czym gadać gadać. Nie mamy takiego klubu jak Ajax czy Benfica, który ma jakąś jedną wyjątkową dobrą szkółkę wychowuje piłkarzy i sprzedaje za grube miliony. Więcej, u nas mają problem zakwalifikować się do Ligi Europy o Champions League ani nie wspominając, gdzie taka Ukraina co sezon ma swojego reprezentanta. W innych dyscyplinach tj. siatkówce, czy ręcznej nasze ligi to jest Top europejski, co przekłada się później na silną reprezentację, która nie tylko kwalifikuje się na turnieje, ale także odnosi w nich sukcesy. A jak patrzyłem wczoraj jak "graliśmy" tzn. przyjmij, poczekaj 5 sekund, porozglądaj się, podaj to no poprostu było czuć tę naszą wspaniałą techniczną ligę.

0

@Criss18Barca Teleportacja

2

W Madrycie widzę w modzie jest wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki. Ciekawe jak Ancelloti poradzi sobie bez Cristiano

34

Chyba nie trzeba mówić co prawie 40-letni Ibrahimović zrobił w Milanie, czy Suarez w Atletico. Oby u nas było podobnie w przypadku Kuna

1

Przecież tu już powinny wpaść z 4,5 bramek dla Chelsea.
Niewykorzystane sytuacje się mszczą

1

Ramos: Red is coming...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?