Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W meczu z Celtą ustawiłbym Rekina obok Lewego i zagrał z Pedrim, Gavim, De Jongim i Ferminem/Olmo w środku pola oraz Araujo za Kounde na prawą stronę. Raphinha, Yamal i Kounde koniecznie muszą odpocząć
17
Jedno jest pewne. Raphinha nie może zbyt wiele czasu przebywać z męczennikiem w jednej drużynie XD
0
Myślę jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi, że taki mecz był potrzebny. Zawodnicy chyba zrozumią, że w Lidze Mistrzów na tym etapie nic nie przyjdzie łatwo
0
Rekin musi wejść
1
Raphinha musi wyczyścić głowę, bo od feralnego meczu z Argentyną wygląda bardzo źle
0
Śmiało można wpisać Own Goal do legend klubu
0
W szatni nie będzie suszarki,
będzie trąba powietrzna
0
Niech Balde leczy się jak najszybciej, bo z Martinem za daleko nie zajdziemy
0
Kuźwa strzelić tą jedną i będzie spokój
0
Araujo, jedna sprawa…
Nie spier*ol dzisiaj tego
0
Takimi meczami wygrywa się…
wiadomo co ;)
0
Legendarny zawodnik strzela
4
Wczoraj oglądając debatę miałem wrażenie, że prof. Senyszyn kogoś mi przypomina: https://imgur.com/a/0nXJ5Pd
:D
6
Stanowski ledwo od śmiechu się powstrzymał
1
Chihuahua znów skamle
1
Kiedyś „dziesiątka” Barcelony była w każdym meczu. Teraz jest niemal pokryta pajęczynami
0
Kolejny „świetny” sędzia
4
No to dzisiaj nasi będą mieli podwójną motywację
3
Tak jest!!! Mamy to
1
Valencia musi drugą wkulać, by można było zacząć wierzyć
0
Jak to było?
Absolute Cinema
1
Się rozkręcamy powoli od 1:0 z Litwą, teraz 2:0 z Maltą. Finowie mogą szykować się na trójkę
0
Co byście powiedzieli o Huijsenie? Nadawał by się u nas?
1
Piękne półfinały
2
Jakże przyjemny filmik do kawusi :D… ale też trochę łezka w oku
0
Ta decyzja tylko sprawi, że Flick i piłkarze będą jechali już do końca sezonu na sportowym wku*wieniu
1
@Elvisek Wynalazkiem to jest prezes tej ligi
0
@Tibu Z mocniejszych przeciwników póki co to Atletico w Pucharze Króla i ewentualnie Borussia w Lidze Mistrzów
1
Teraz najtrudniejszy okres przed Barceloną… przerwa reprezentacyjna
8
Aż mi się stare El Clasico przypomniało za Guardioli i Mourinho