Patriskos
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pewnie łysego Rubika zatrudnią
7
Czy ten człowiek może zostać doceniony w końcu?
0
Na Kiribati już 2026
3
@Marcelinho99 Spokojnie, gość ma dopiero 18 lat
3
Reprezentacja ma przedziwny talent do dostosowywania się poziomem do rywala, z którym przychodzi jej grać
1
@July_6_BcN Obudzony o 3 w nocy bym to zaśpiewał
1
@MesQueUnClub22 Już 1:0 ;)
0
@zadafcb Usain Bolt skoku o tyczce
2
United to chyba z sentymentu
0
Jaro w formie widzę
0
No któż inny mógłby to zepsuć
0
A cóż to za dwójka na trybunach
2
Na ten moment Hiszpania to faworyt numer jeden do Mistrzostwa Świata na rok przed mundialem
1
Inną sprawą jest to, że ani jednego ani drugiego nie powinno być w drugiej turze. Podziękujmy emerytom
6
Sezon pełen przełamań:
Kane
Tottenham
PSG
11
https://vcdn1-thethao.vnecdn.net/2025/05/31/496033345-18500846248007206-51-1675-4585-1748649864.jpg?w=460&h=0&q=100&dpr=2&fit=crop&s=jVQ0QZzPzMTAK_gypD7yDQ
Tylko dla nich kibicowałem PSG
4
Patrząc na całokształt to całkowicie zasłużona Liga Mistrzów dla Paryża
0
@partymaker Biorąc pod uwagę finały reprezentacyjne to chyba Hiszpania Włochy z Euro 2012 był tak jednostronny
1
Nam zabrakło bocznych obrońców plus Lewego. Swoją drogą wygraną liga w marcu przez PSG też zrobiła swoje
0
Ale szczerze. Bramka PSG łudząco podobna do naszej bramki Rakiticia z Juventusem
2
Gra treningowa przy bramce
1
Jednego nie zdzierżę. Złotej Piłki w rękach Dembele
0
Był ktoś na tym evencie Harry Potter The Exhibition pod Krakowem? Opłaca się kupować bilety VIP, czy normalne?
3
@Herato Joe Cole
2
@michal26 Też mi się tak wydaje. Nie wierzę, żeby tu nie było jakiegoś drugiego dna
4
@Kapitan hawk plus Ajax
3
Niby finał drugich pod względem prestiżu rozgrywek w Europie a mam wrażenie jakbym oglądał mecz 16 i 17 drużyny Premier League
0
Co to może być za sezon.
Kanę już z trofeum
Tottenham może wygrać poważne trofeum od kilkunastu lat.
PSG…
2
Kanał Zero powinien zrobić debatę. Żadne TVP, TVN, Polsaty, czy Republiki
4
Głosować na to samo od 20 lat to jak wchodzić do tej samej zanieczyszczanej wody licząc, że się oczyści